Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zuchy


zuchy
őstag

Remek lesz!

Jó látom, hogy akadt? :U Azt az idő-visszapörgetést a GRID-ből vették, vagy ők vették tőlük? :DDD

Amúgy nagy kár, hogy nem jön PC-re, de talán egy év múlva...

PC-STYLE.hu

(#2) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

A texture stream algoritmus sem százas még. Néhol késnek a textúrák nagyfelbontású változatai. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) Nunder


Nunder
őstag

Ez a TV alján lévő sejtelmes kis vörös izzás arra enged következtetni, hogy az új Samsung LED-TV-n játszották a játékot? Nagyon úgy néz ki.

Szerintem ez az idővisszanyerés ez marhaság. Pont a Le-Mans-i versenyen nem kéne ilyen mert itt az éberség a lényeg. Ez kicsit kiábrándító. :(

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#4) Croissant


Croissant
aktív tag

Az ideális ív mutatását meg a pro streetből vették? Nekem nem rémlik azelőttről játék, amelyik így mutatta.

(#5) konas


konas
senior tag

Hali emberek.
Remelem jon Pc-re is :C

(#6) kzoltann válasza Nunder (#3) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Gondolom a legnehezebb szinten, minden segitseg nelkul nem engedelyezett opcio.
GT5 ellen kellett vmi.

(#7) Ősember


Ősember
őstag

jol le van butitva :D pop: sands of time...

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#8) copin


copin
őstag

Nem lesz PS3 verzió?

@Xirtam Enyhe hatás-ellenhatás.

[ Szerkesztve ]

(#9) Xirtam


Xirtam
veterán

Ez szánalmas... belemegy a soderágyba és nemtudom figyeltétek-e de 200 ról 1 ms alatt 0 -ra lelassúlt ez mi?! :W

(#10) heihachi válasza Croissant (#4) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem rémlik, Forza2 címmel...

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#11) Def26 válasza Xirtam (#9) üzenetére


Def26
félisten

Ez már igy volt a Forza 2 -ben is, és qrvára idegesitett. Ellenben megtanitott vezetni... :DDD

Nekem a videó alapján tetszik :K

heihachi:Ő PC -s, honnan tudhatná... :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) bwoay válasza Def26 (#11) üzenetére


bwoay
nagyúr

mi lehet ebben idegesítő, ha senki nem kényszerít a használatára?
3 különboző beállítás van, abből egy az OFF.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#13) Def26 válasza bwoay (#12) üzenetére


Def26
félisten

Mi lehet azon idegesitő, hogy ha véletlenül lemész a pályáról akkor pillanatok alatt lelassulsz? :U

Szvsz te félreértettél vmit. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) Croissant válasza Def26 (#11) üzenetére


Croissant
aktív tag

Így van, PC-s vagyok, azért remélem ez nem diszkriminál negatívan. Konzolos történéseket nem is nagyon követem, csak belekontárkodok néha, de látom, még az se megy :D

(#15) bwoay válasza Def26 (#13) üzenetére


bwoay
nagyúr

ja, mert én aszittem, hogy a csíkra írod :D

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#16) ZooLee19..


ZooLee19..
tag

Vidi alapján elégfozs a gamma:/
Egy szimuátornak nem szépnek, hanem "jónak" élethűnek kell lennie.
LFS nyomába nem ér ez a vacak..Tag 250 el csúszik ki a sóderágyba, és 10-15 méter alatt megáll? Hogyne xD

[ Szerkesztve ]

(#17) GuB3Ra válasza Xirtam (#9) üzenetére


GuB3Ra
aktív tag

Megoldás: Nem kell a sóderágyba menni :DD

Daark minimalism

(#18) ithomas


ithomas
őstag

Box tulaj vagyok..és dobáljatok sok-sok kővel,de nekem a Need For Speed Shift ez alapján a videó alapján sokkal jobban bejön mint a Forza.
[link]

És mondom ezt úgy,hogy az utóbbi 2-3 NFS játékot szószerint szégyennek tartom.

Ebben a Forzában az állóképek nagyon bejövősek, de a gameplay valahogy már nem fogott meg annyira az E3 videóban sem.
Aztán persze lehet hogy egy kipróbálás után már változna a véleményem,de hogy nagyon messze van a szimulátortól,az tuti biztos...hozzáteszem...hálistennek. :D

Real eyes realize real lies!

(#19) AMD_ok válasza Croissant (#4) üzenetére


AMD_ok
őstag

Nem ,már a 2. részben is benne van (azzal tolom), ki lehet kapcsolni akár, vagy csak a fékutakra bekapcsolni

(#20) heihachi válasza ZooLee19.. (#16) üzenetére


heihachi
addikt

Amilyen ronda az LFS, nem csodálom, hogy marad idő fizikát számolni :DDD

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#21) gabi81


gabi81
tag

SZVSZ akinek élethűség kell az nem ezt a játékot fogja tolni.
mert ez minden csak nem szimulátor.

just believe in yourself

(#22) ZooLee19.. válasza heihachi (#20) üzenetére


ZooLee19..
tag

Mert a profi versenyzők azt nézik, hogy izzé hogy csillog a falevél...grat-.-"
Ez az egész forza egy rakás .... , mint nagyjából minden amit konzolon "szimulátornak" képesek nevezni.

[ Szerkesztve ]

(#23) bwoay válasza ZooLee19.. (#22) üzenetére


bwoay
nagyúr

Nem tudom, milyen lesz ez az új rész, a video az kétségkívül gyenge.
A Forza 2 viszont egy kiváló autós játék. Hogy mennyire szimulátor,
azt történetesen magasról leszarom.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#24) anulu


anulu
félisten

megnéztem a videót, és nem tudom, hova tegyem ez alapján a jétékot. én eddíg úgy tekintettem a Forzára, mint a GT5 XBOX-os klónjára (nem koppintást írok, mert a FM1-2 igenis jó volt), de ez kb egy felturbózott grafikájú NFS: PS, semmi több. aki arcade-t akarja, várja meg a Shift-et.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25) eddie17


eddie17
addikt

Én nem értelek titeket. Ha ott van egy többek által jónak tartott játék(forza 2) akkor vajon miért rontanák el a folytatást? Ugyanaz csinálja, ugyanaz a szisztéma alapján. Most ebből a videóból már az derül ki, hogy fostartály lesz. Ok. :U
A beragadós téma meg megvolt már a 2-ben is (de ha jól tudom, ott nem megjelenéstől volt benne, hanem belerakták, mert túl sokan vágták le a kanyarokat, így meg eléggé megnehezíti a levágást, teljesen jogosan). Ha a kettőből indulunk ki, akkor borítékolható, hogy nem kell a PS-hez hasonlítani... Ki kell kapcsolni a segítségeket, az a megoldás.

(#26) heihachi válasza ZooLee19.. (#22) üzenetére


heihachi
addikt

Egyrészt nem vagyok profi versenyző, hála az Istennek. Ha Te az vagy, akkor a Forza 3 valóban nem a Te játékod.
Másrészt, Te sose játszottál az előző kijelentésed alapján konzolos "szimulátorral", vagy csak nagyon nem oda figyeltél.
Harmadrészt, én pl. fél órát voltam képes tolni az LFS-el, mert szerintem egy fos, és ugyanígy járt az rFactor is. Mégsem megyek az LFS topikba se meg az rFactor topikba se beírni, hogy egy szar, mert nyilván nem az, csak nekem nem jön be. (Bár én Veled ellentétben legalább játszottam a játékokkal, szóval akár bírálhatnám is, mert tudnék konkrétumot mondani. Te biztosan nem játszottál a Forza 3-al.)
Negyedrészt meg, egy félkész játékról nyilatkozol egy olyan videó alapján, ahol pont nem a szimulátor jelleg bemutatása a lényeg, szóval e téren úgy tűnik nem vagy olyan profi, mint LFS-ben.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#27) vargapdavid válasza gabi81 (#21) üzenetére


vargapdavid
tag

Akkor próbáld ki úgy, hogy kikapcsolsz minden segítséget... Ha úgy is röhögve viszed végig, akkor Neked sem szimulátor kell, hanem irány az első magyar motorsport bajnokság...

GT5 is durva lesz, de szerintem simán felfogja venni a versenyt vele a Forza3.. Aki meg itt példálozik az NFS-el... Hát azon csak röhögni tudok..

Jaa.. és vonalvezetési segítség már forza első részében is volt.

(#28) heihachi válasza anulu (#24) üzenetére


heihachi
addikt

Nyugodtan tekinthetsz a Forza sorozatra úgy, mint a GT sorozat koppintása, hisz a GT sorozat volt előbb (amennyire én tudom). Koppintás a tekintetben is, hogy az autók mozgásának fizikája, simán felveszi a versenyt a GT sorozattal, sőt, ha egészen igazságosak akarunk lenni, akkor a Forza2 fizikája jobb, mint a GT5P-é, lásd pl. ütközések (csak ezt asdasdasd22 kolléga el ne olvassa, mert akkor kitör a világháború).
Az, hogy van (illetve lesz) néhány arcade elem a Forza 3 -ban, nem jelenti azt, hogy attól az autók mozgása a pályán nem élethű. A Forza 2-ből tudok kiindulni, ahol annyi segítséget lehetett bekapcsolni (köztük az ideális ív és féktáv kijelzését is, ami a videón a zöld/sárga/piros csík), hogy mindet bekapcsolva akár a csajom is meg tudta nyerni a versenyeket. Mindet kikapcsolva, meg a még 150 óra játék után sem tudok R1 autókkal (lmp1) versenyt nyerni!
A segítségek (és ilyen a Forza 3 visszatekerése) okos használatát a készítők nem tudják mellékelni a játékhoz. Mondok egy példát: egy teljesen új pálya, amit még sesem láttál, mert a Forza 3 vezeti be és nem valódi pálya, mennyivel könnyebb úgy megtanulni, hogy látod az ideális ívet, látod a féktávot, látod honnan lehet kigyorsítani. Ha már tudod az ideális ívet, akkor kikapcsolod, és magadtól próbálkozol, és ha elméred, hát visszatekered. Nem kell egy újabb kört megtenni, csak egy kanyarral tudsz próbálkozni, amíg meg nem találod a megfelelő pontokat és sebességet. Ha ez is megvan, ezt is kikapcsolhatod, és akkor szabad a pálya, nincs ív, nincs féktáv, nincs visszatekerés. Persze ha valaki abban leli örömét, akkor miért ne játszhatna kirajzolt ívvel, féktávval, visszatekeréssel, legkönyebb módban, bekapcsolva abs, tcs, scm, stb. De ha valaki akarja, akkor a játék elején kikapcsolja, és akkor úgy tanulja meg a pályát, ahogy tudja. Senki nincs kötelezve az egyes funkciók használatára illetve nem használatára, mindenki a maga ura e tekintetben, és ez benne a szép.
A pálya szélén autózás sem ilyen drasztikus, mint ebben a videóban. Ha csak nincs mind a négy kereked a pályán kívül, akkor az autó úgy viselkedik, ahogy kell (helyzettől függően, nehezen irányítható, megpördül, ugrál, stb.). Ami a videón látható csak akkor történik, ha egy az egybe elhagyod a pályát, és az egyszerű oka, ahogy már előttem is írták, hogy ne lehessen multiban levágni kanyarokat, még azokat sem, ahol egyébként végig aszfalton lehetne a levágást megtenni. Ezért a Forza 2 multijában pl. soha senki nem vág le egy kanyart sem, még azokat sem, amelyeknél nyíl egyenesen lehetne menni, mert aszfalt van. Soha senki nem használja ki teljes egészében a pálya széli plusz aszfaltot, mert hiába jobb az ív, előzni ott nem lehet. És ettől (is) jó a Forza2 multija.

Az NFS sorozathoz hasonlítani azért kicsit erős. Az NFS világ életében full arcade volt, most is az lesz várhatóan. A Forza messze nem az a kategória, egyértelműen a GT vetélytársa. Lehet hogy nem jobb, lehet, hogy nem szebb, de ez majd csak akkor derül ki, ha mindkettő megjelent.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#29) anulu válasza heihachi (#28) üzenetére


anulu
félisten

hat ize. ha vissza lehet tekerni, es nem kell mondjuk sok-sok km-t levezetni, hogy ujra "megtamadja" valaki a kanyart, akkor sokkal kevesbbe figyel, merthogy van sok lehetoseg. amik jatekokba be szoktak kerulni igazi palyak, keves van, ami igazan nehez. (mondom ezt ugy, h minden segitseget ki szoktam kapcsolni, es PC-n kormannyal jatszom.) nem hiszem, h legkonyebb fokozaton engedni kene a visszatekerest.

hirtelen 3 olyan palyat tudok mondani, ahol minimalisat lehet hibazni:
- Macao (F3000): piszkosul szuk, a celegyenes egy remalom
- Monte-Carlo: szvsz mindenki ismeri, tudja mirol beszelek
- Nurburgring - Nordschleife: 21km-nyi remalom. sok-sok kanyar, mire megtanulja az ember nemcsak azt, h melyik kanyar utan melyik jon, hanem az iveket, sebesseget, az komoly ido.

Le Mans vonalvezetesileg pl marha egyszeru, nem hiszem, h GT / Forza szintu jateknal kene idealis iv. ha csak nem ugy gondoljak, h 3-4 evesek is jatszanak majd vele, akik vegigmennek a zold csikon.

az a szerencse, h a segitsgeket ki lehet kapcsolni... :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#30) heihachi válasza anulu (#29) üzenetére


heihachi
addikt

Oké, PC-n én is MOMO-val tolom, szigorúan csak belső nézetből, minden segítséget kikapcsolva (GTR-Race sorozatot, lehet, hogy nem a legélethűbb szimulátorok, de azok jöttek be).

Ettől függetlenül itt rohadtul fogok örülni, mikor Nordschleife-n gyakorlás közben nem kell mennem egy újabb 8 perces kört, hogy egy adott kanyarból újra megpróbljam a maximumot kihozni az adott kocsival :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#31) LackoMester válasza konas (#5) üzenetére


LackoMester
addikt

sajnos nem....

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#32) anulu válasza heihachi (#30) üzenetére


anulu
félisten

hat nemtom. amikor elrontok akarcsak egy bejarati ivet is, a kov korben probalok ra figyelni. amugyis. tudom, h minden egyes kanyarbol es egyenesbol all ossze az adott versenytav, de nem egyesevel a kanyarok / kigyorsitasok szamitanak, hanem magaban az egesz kor.

Nordschleifen kb 4-4,5e km-t pakoltam CLK-mba, mire sacc/kb megtanultam a celegyenes utani kb 5-6km-t. egyszeruen nem allt ra a kezemre. azota kb csak Viperrel nem tudok vegigmenni rajta. mindig elszall a hatulja :s

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#33) tiv83us


tiv83us
veterán

Par dolgot fuznek hozza. A jatek szep. A jatek jo /lesz/.
DE!

Miert van meg mindig, hogy lemesz a palyarol a fure, es 2mp alatt 300-rol 10-re lelassul az auto? Olyan nehez lenne megcsinalni, hogy csusszon az a qrva kocsi, vagy a kornyeztnek megfeleloen viselkedjen? Ez mar a Forza 2-ben is elegge kiverte a biztit. Azert ez nem egy arcade autoversenyzos jateknak lett szanva, ha jol tevedek.
Es nehol meg igen szepen beakad, ezt remelem azert meg kikuszobolik.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#34) Croissant válasza tiv83us (#33) üzenetére


Croissant
aktív tag

Olvass már vissza légyszíves, legalább két hozzászólásban leírták, hogy mi az oka ennek a furcsa viselkedésnek.

(#35) tiv83us válasza Croissant (#34) üzenetére


tiv83us
veterán

Koszi Mester, legkozelebb visszaolvasok :R :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#36) tiv83us válasza Croissant (#34) üzenetére


tiv83us
veterán

Ja, hogy ne vagd le a kanyarokat. Ezert kerdeztem en, miert nem viselkedik akkor ugy az auto, ahogy a valo eletben viselkedne? Csusszon meg a segge, alljon keresztbe, mittomen.
De ez igy eleg primko megoldas szerintem.
Ettol fuggetlenul megveszem ha kijon, a Forza 2-ot is sokat toltam, bar nem vagyok egy nagy racing fan.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#37) BudTerence


BudTerence
tag

Szerintem az kellene, hogy multiban így működjön a pályáról kimenés, mint a videóban, viszont nem multi játéknál élethűbb kicsúszást alkalmazzon. Ámbár lehet, hogy ezt már túl sok munka lenne megoldani a fejlesztőknek.

[ Szerkesztve ]

(#38) Peat;) válasza anulu (#29) üzenetére


Peat;)
veterán

Igazából te olyan funkciókba kötsz bele, amit 1 sec kikapcsolni, örökre. A sérthetetlenséget is, az ív és fékezés jelzést is, a töketlen ellenfelek is felnyomhatók olyan szintre hogy médiumon vért izzadsz, kipörgésgátlóval meg menetstabilizálóval is és végig a határon kell vezetni, majd ha megdob egy rázókő a német pályán pl. és csak egy picit lekoccolod az autód, akkor vége. Mert az a sérülés pont elég hogy a legutolsó gépi ellen is beelőzzön. (ráadásul reális a sérülés úgy ahogy, pl eleje sérül akkor csökken a leszorító erő elöl és gyorsabb kanyarokban nagy ciki van, ha hátulja akkor pedig kitör a feneke, tehát nem egyszerűen csak lassulsz, ez olyan élmény amit nem ad vissza semmi más, kell az ilyen játékokba és kész) Vagy ha a gumit eszetlenül használja valaki. Nem ismered a játékot, rendben, nem játszottál a kettővel mert akkor tudnád miért van benne, semmi gond. Csak akkor minek firtatod a kikapcsolható dologokat, mivel többször is felhoztad. Próbáld ki a kettőt, aztán jobban megérted a játék gondolatmenetét. Fizikában egyelőre a forza2 a legjobb autós játék a jelenlegi konzolos kínálatnál, élményben is ott van, aki játszott a gt5p-vel és a forza2-vel is akkor az általában azt mondja hogy remek játékok (tudom hogy az egyik egy bemutatószerűség, de időben az illik össze, tovább fejlesztették a gt5p-t mint a forza2-őt és a forza3 is előbb jön, meg más autós játék nincs ps3-ra ami ilyen szint, ahogy x-re sem, sajnos). Nem hinném hogy a 3-ban lerontották a fizikát és szimulátor részt. A gt5p-ban nincs lehetőség kikapcsolni a törhetetlenséget, a kanyarlevágást, a kikoccolást stb, ezek hibák nálam, amit szerintem a gt-5ben javítanak is, mert nem játszottam a gt5p-vel, de amit láttam videon voltak hibádzó részek, mintha kicsit a grafikára hajtottak volna elsődlegesen, ami látszik is, de mára már nem volt olyan sok idő. De fogadni merek hogy a teljesben ott is ott lesz az opció a sérülésre. Különben nem milliók vennék meg a játékot. Teljesen felesleges a vita, manapság nem adnak ki olyan terméket amit csak 100 000 ember venne meg (vagy ha igen akkor az olyan is lenne). Csak megadják a lehetőséget hogy a 100 000-nek is tökéletes legyen, pár opció kikapcsolásával, inkább ez maradjon meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#39) roliii


roliii
tag

gondolom jó lesz ez a Forca 3 Le Mans verseny.. nem rossz.

(#40) bwoay válasza anulu (#29) üzenetére


bwoay
nagyúr

"nem hiszem, h GT / Forza szintu jateknal kene idealis iv. ha csak nem ugy
gondoljak, h 3-4 evesek is jatszanak majd vele, akik vegigmennek a zold csikon.
"

érdekes meglátás. olyan, mintha azt mondanád, jogosítvány
(szlovák ajkú fórumtársaknak: hajtási) kell ehhez a két címhez.
miért zárná ki bármely fejlesztőcsapat azt a réteget, amelyik most ismerkedik
a fent említett játékok bármelyikével. vedd úgy, hogy tutorial mód,
vagy mittomén, de szerintem ezekkel messze nem csak autóversenyzők ülnek
le, annyira azért nem komolyak, hogy fel lehessen készülni velük
a Nürburgringre. Az egy dolog, hogy mi előadjuk, mekkora komoly szimulátorok,
de azért még mindkettő játék: azért vannak, hogy az emberek játszanak velük,
akár kezdők, akár gyakorlottabbak, akár profik.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#41) roliii


roliii
tag

szerintem meg elég jó game , jó h nem lehet rajta átmenni , az lenne furcsa ha a kavicsoson , vagy a homokágyon , legyen az akár mi , csak úgy átlehetne menni 150km/s-el , és akkor úgy előzgetem az embereket , vagy csak úgy vinném át a pályákat.. jó h lelassít 200km/s-ről 0km/s-re. :))

(#42) heihachi válasza roliii (#41) üzenetére


heihachi
addikt

Szerintem az még Neked is gyors lenne ;)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#43) roliii válasza heihachi (#42) üzenetére


roliii
tag

h átmennék 150km/s-el a homokágyon autóval a Forza 3-ban ? :D az tuti .. :D vagy a lelassításra gondolsz ? :)) bár ahogy elnéztem itt az autókat a játékban nemcsoda h olyan gyorsan lassítanak le ezek az autók , pl: Porsche .. :)) kicsit furcsa lenne h a kanyar előtt egy 5km-el előbb kéne ráfékezni h betudd normálisan venni a kanyart , a megfelelő ívben :D

(#44) eddie17 válasza roliii (#43) üzenetére


eddie17
addikt

Azért 150km/s ne száguldozzunk ;)

(#45) 30z.Samu válasza Xirtam (#9) üzenetére


30z.Samu
félisten

Engem ez a 2-ben is idegesített! :DDD Arra próbálnak ösztökélni, hogy tanulj meg vezetni, de akkor is idegesítő. :DDD Ezt félretéve jó kis játék lesz ez, ha nem cseszik el.

Sic Parvis Magna

(#46) Kriccs válasza Croissant (#4) üzenetére


Kriccs
tag

Az f1 2002-ben volt, de csak a drivingschool részében. :)

(#47) N3ST1C válasza 30z.Samu (#45) üzenetére


N3ST1C
tag

Úgy érzem elcseszni már nagyon nem lehet ezt a játékot ha csak valami oltári nagy hülyeséget csinálnak benne. Biztos ez is lesz olyan mint az előd és akkor már jó lesz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.