Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eddie17


eddie17
addikt

Szépek. :K
Forza és GT rajongókat arra kérem, hogy kulturáltan vitassák meg a nézeteiket a két játékról. Bizony, nem kell a szájkarate senkinek sem. :N

(#2) zuchy


zuchy
őstag

Mér nem jön PC-re :O :O

PC-STYLE.hu

(#3) blazsey2


blazsey2
senior tag

Nagyon pofásak,nekem ez tetszik meg a GT5-is.Mindkettőt nagyon szívesen tolnám :)

PSN ID:blazseydr

(#4) ithomas


ithomas
őstag

Nahát, ez már sokkal inkább ingame, mint az eddigi szarrá retusált képek.
Vannak benne szép recék is... :D (Ahogy a GT-ben is ugyanúgy lesznek,ha megejelenik még ebben az évszázadban.)

Real eyes realize real lies!

(#5) Gomez86


Gomez86
őstag

Nagyon tolnám már! Amikor új kép jön a 3-ból akkor utána mindig előkapom a 2-t és forgok egy kicsit Az Audimmal :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6) Tomekk. válasza ithomas (#4) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

recék szerintem a kép átméretezése miatt vannak benne, nagyban már láttam ezeket, azon nem voltak recék

(#7) Nunder


Nunder
őstag

Szép mindkettő! 599 Fiorano a kedvenc Ferrarim, csak ezzel mennék ha játszanék a játékkal :)

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) Gomez86 válasza Tomekk. (#6) üzenetére


Gomez86
őstag

Úgy tudom hogy a boxban nincs élsimítás... és amennyiben ez így van akkor ilyen recés marad. Node nem is ezért játszunk vele :DDD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#9) hommeros


hommeros
őstag

Nagyon szépek a képek!
Nekem csak 1 játék van X-re, de az is elég recés, így lehet benne valami, hogy nincs élsimítás.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#10) CsíkosMókus válasza zuchy (#2) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

Pc-n csak a grid féle gagyiságok mennek :)

(#11) Xirtam


Xirtam
veterán

Wííí Ferrari 599 GTB Fiorano! :C :C :C :C :C Nyami :D

(#12) Tomekk. válasza Gomez86 (#8) üzenetére


Tomekk.
aktív tag

hogy ne lenne élsimítás, persze nem minden játéknál bírják bekapcsolni, Forza 2 ben például pont nemvolt, csak fotó módban asszem

(#13) heihachi válasza Tomekk. (#12) üzenetére


heihachi
addikt

Pedig volt. A játék 1280x720-ban renderel, 2xAA ingame élsimítás és 4xAA visszajátszáskor, menüben, fotó módban.

Mondjuk szvsz Forza 2-ben nem az élsimítás hiánya a legzavaróbb, hanem a nagyon közel eléletlenedő textúrák.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#14) Def26


Def26
félisten

Már jöhetne... :O

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) roliii


roliii
tag

képek alapján nem rossz , gondolom a játék sem lesz az.

(#16) keIdor


keIdor
titán

Huh 599-es nagy kedvenc az F430 mellett. :C Jajj, imádom már előre ezt a játékot!

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.