Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xirtam


Xirtam
veterán

Jóféle Jófajta! :D:D:D:D:D

(#2) luw2win


luw2win
őstag

wow, faja :Y

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#3) Gomez86


Gomez86
őstag

Azért a leírás alapján kicsit megrémültem hogy lesznek autók amikkel csak bizonyos számokban vehetek részt. De szerencsére nem úgy fest...

Amúgy szépek, mint mindig :DD

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) DEJVID


DEJVID
őstag

Se a Ram, se a Cobra, se a Viper nem izomautó.

(#5) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Charger R/T? :C
Csodálatos:C:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#6) N3ST1C


N3ST1C
tag

Eszméletlen milyen jól dolgoznak Photoshopban :DDD, jaaah hogy ez nem NFS ;]

[ Szerkesztve ]

(#7) wolruf


wolruf
őstag

Na, most már akkor jöhet is :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8) XuChi


XuChi
addikt

Jó lenne ha bejelentenék már a Test Drive Unlimited 2-t. Nekem ezek a zártpályás körbe körbe kocsikázások marhára nem jönnek be. Forza 2 is kb 5percig volt a gépemen.

(#9) Napfénysüti

Nem rossz a kínálat.

Més que un club!

(#10) Xirtam válasza XuChi (#8) üzenetére


Xirtam
veterán

A Forza 2 , a gépeden?:D Azta rohadt gratulálok hogy átportáltad PC-re! :C :C :C :C

(#11) - = Zk = - válasza Xirtam (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

PS emulátor? ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) O_L_I


O_L_I
őstag

Végre bekerült egy-két gyengébb kép a pályákról, mostmár kezd hihető lenni a dolog.

(#13) Nunder


Nunder
őstag

Chevy-k nagyon barók :) Alakul ez a Forza, ennyi autót egy játékban. Nem lesz ember aki játszani fog mindegyikkel.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#14) heihachi válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


heihachi
addikt

Mit sem ér egy Xbox 360 exkluzív játéknál ;)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15) - = Zk = - válasza heihachi (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Éreztem, hogy én húzom a rövidebbet :DDD
:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) Xirtam válasza - = Zk = - (#15) üzenetére


Xirtam
veterán

:DDD :DDD

(#17) XuChi válasza Xirtam (#10) üzenetére


XuChi
addikt

Mivel az Xbox360 játékokat már install-álni lehet az xboxra, így igen a gépemen volt. :C :C :C

De ezek szerint a forza 2 név sem egyértelmű hogy csak Xbox360-on van. :C:C:C

(#18) Xirtam válasza XuChi (#17) üzenetére


Xirtam
veterán

De egyértelmű csak nálam a gép a pc a box az xbox4 :D:D:D:D

(#19) XuChi válasza Xirtam (#18) üzenetére


XuChi
addikt

Na akkor most én is gonoszkodok:DD.

Xbox 4???? Te kis zseni kifejlesztetted??? Mennyibe árulod? :D

(#20) - = Zk = - válasza Xirtam (#18) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Erre már nem ragálok, mert megint Én húzom a rövidebbet :DDD :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.