Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Nagyon szép. Csak kissé csalóka ez is sztem. Mert játék közben ez annyira nem jön ki. Csak a visszajátszásokon...
De attól függetlenül gyönyörűek az autók, főleg amelyik a sötétből jön ki.

[ Szerkesztve ]

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#2) heihachi válasza JoolsNOS (#1) üzenetére


heihachi
addikt

Hát igen, ez teljesen igaz. Ha hinni lehet a netes szóbeszédnek, akkor a forza 3 a visszajátszásoknál a menüben és a fényképmódnál részletesebb modelleket használ. Ez egyrészt nyilvánvalóan azt okozza, hogy játék közben azért nem egészen ugyanazt a grafikát kapjuk.
Másrészt, játék közben ezt a grafikát lehetetlen hozni és nem a gép képességei miatt. A képernyő egy huszadát sem foglalja el az autó játék közben, és csak a hátulja / teteje látszik, néha kicsit az oldala. Elég nehéz ilyen kicsiben maradandó grafikát alkotni, főleg, ha a teljes képernyős autóhoz hasonlítjuk fotó módban.

Amúgy már leszedtem tegnap a kieget. Az Italia az valami brutálisan jó gép. Gyors, atomstabil a kanyarokban és a hangja sem egyszerű :K

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#3) hommeros


hommeros
őstag

XBOX-on nekem játék közben is ugyanilyen. Alig tudok betelni az Audival. Véletlenül ugyanolyan fehér Audival játszom most. :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) Beerwolf


Beerwolf
senior tag

Gyönyörűek. Főleg a Lambo. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.