Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Hát az biztos, hogy nem egy Low-Poly modell a Veyron..., de erre a rátesz egy lapáttal "grafikus meghajtó" beépített hardveres tesszelátora is...

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#2) nrgia


nrgia
őstag

Gyönyörűen lemodellezték...gyanítom benne van egy pár óra melójuk...

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#3) copass


copass
veterán

höhöhö! bescannelték! úgy könnyű! :DDD

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#4) ByB


ByB
addikt

Gyönyörűen lemodellezték, de a mozgások nagyon hiteltelenek! Meg kellett volna nézniük egy Fifth Gear részt, amiben eljátszanak a Veyron-nal és akkor nem úgy viselkedne a képek alapján, mint egy Lotus... :(

(#5) fpeter07


fpeter07
veterán

Egyszóval: Brutális. :R

(#6) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

ez így nem nagy durranás...így könnyen modelleznek...próbálták volna meg csak képek vagy paraméterek alapján. és még így is egy rakás ... a videó. a fizika és a környezet csapnivaló.

Üdv, Balázs

(#7) nrgia


nrgia
őstag

Van olyan ember vagy nő akit ez az autó nem hoz lázba ? :U ;]

Antibazsi.: Neked kellett volna felragasztani a maszkolós matricát...rögtön más lenne a véleményed... ;)

[ Szerkesztve ]

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#8) Bici válasza nrgia (#7) üzenetére


Bici
félisten

Van. pl. Én. :D
Egy AC Cobra, vagy egy Ginetta G12 jobban lázba hoz. :P

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#9) nrgia válasza Bici (#8) üzenetére


nrgia
őstag

Hát igen ezek sem csúnyák, de ami jó az jó... :K

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#10) Paul119 válasza nrgia (#7) üzenetére


Paul119
addikt

Engem pl hidegen hagy,egy amg merci már annál jobban ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#11) 30z.Samu válasza Paul119 (#10) üzenetére


30z.Samu
félisten

Annál jobban hidegen hagy? :DDD

Sic Parvis Magna

(#12) kokobe válasza Antibazsi (#6) üzenetére


kokobe
senior tag

Te nem tudom miléyen adót nézel:D de a forza 3 iszonyat komolya környezet...

<---AMD___ATi--->

(#13) kokobe válasza Antibazsi (#6) üzenetére


kokobe
senior tag

Te nem tudom miléyen adót nézel:D de a forza 3 iszonyat komolya környezet...

<---AMD___ATi--->

(#14) Godimodi válasza Antibazsi (#6) üzenetére


Godimodi
tag

Üdv.
Szerintem úgy modelleznek ahogyan könnyebb és ahogy jobban visszaadja a 3Ds arányokat.Ha csak a paramétereket vennék figyelembe és ők szerkesztenék meg magát a modellt akkor elég torz dolgok is kijöhetnének,ellentétben ez azért szvsz meglehetősen élethűen adja vissza a kocsi valódi vonalait.A fizika tényleg nem az igazi,leginkább a belső nézetből a kormány mozgása és a kocsi tapadása meg a fordulása idéz arcade játékokat.A környezet szerintem azért elég szép lett,volt hogy ráközelítettek és ahogyan az első videók valamelyikén megmondták hogy valóban high definition background.Ez szerintem abszolút szép kategóriába tartozik. :K

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/BMW-MINI_gyari_uj_alkatreszek ############

(#15) Godimodi válasza Bici (#8) üzenetére


Godimodi
tag

Ezek a nagyon túllihegett dolgok nekem sem tetszenek annyira,de azért szép,bár ennyi erőre talán mozdonyban lenne szükség,annak meg azért nem annyira optimális.Én is inkább az olyan klasszikusnak nevezhető gépek felé hajlok mint te. :DD

############ KIÁRUSÍTÁS ############ BMW - MINI gyári, új alkatrészek kedvezménnyel: http://bit.ly/BMW-MINI_gyari_uj_alkatreszek ############

(#16) Karr


Karr
tag

Kár, hogy dumálnak közben a kockafejűek, így nem tudom beleélni magam. Amúgy nagyon komoly a játék.

(#17) Csabee.


Csabee.
nagyúr

úú ez nagyon szép lesz! már várom! :)

Üdv: Csabee.

(#18) Paul119 válasza 30z.Samu (#11) üzenetére


Paul119
addikt

Értsd jól :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#19) 30z.Samu válasza Paul119 (#18) üzenetére


30z.Samu
félisten

:DDD

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.