Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Végre? Mintha mindenki erre várt volna... :F ;] :DDD

Sic Parvis Magna

(#2) l.skywalker válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


l.skywalker
félisten

Végre. Ezután tuti játszani fognak többen a játékkal, hogy levadásszák :DDD

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Mint egy falat kenyér. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) Bird


Bird
addikt

Ha Soros is bekerül, na majd akkor szóljatok! ;] :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#5) 30z.Samu válasza Bird (#4) üzenetére


30z.Samu
félisten

Annyi megosztó skin volt már, most Ninja volt a soros. ;]

Sic Parvis Magna

(#6) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Azert ismerjuk el, a srac tud valamit. Jo eloado, szorakoztato, ismeri a kozonseget. Nem az en vilagom, de erti a dolgat es amugy intelligensnek tunik.

(#7) 30z.Samu válasza [CsuCsu] (#6) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, egyébként egy zseni a srác.

Sic Parvis Magna

(#8) Bird válasza 30z.Samu (#7) üzenetére


Bird
addikt

Jaja a Soros tényleg egy zseni. :DDD

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#9) markknight


markknight
veterán

Minden játékban utálom a vendégszereplőket, a Mortal Kombatban az Alient, a Soul Caliburban Geraltot, Fortnite-ban Kylo Rent és most Ninját. Mindenki maradjon a saját dimenziójában, ne szennyezzük meg a játékokat pár kósza rajongóért aki talán megveszik a játékot egy-egy karakter miatt.

[ Szerkesztve ]

(#10) 30z.Samu válasza markknight (#9) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazság szerint bármennyire is "gáz", Ninja és a Fortnite szimbiózisban léteznek egymással. Talán azt is ki lehet jelenteni, hogy egymás nélkül egyik sem tartana ott, ahol.

Sic Parvis Magna

(#11) markknight válasza 30z.Samu (#10) üzenetére


markknight
veterán

Ez így van! Meg is látszik a játékon :DDD Az Epic rengeteg esetben Ninja véleményét veszi figyelembe az egész community meg le van szarva sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#12) l.skywalker válasza 30z.Samu (#10) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ő eredetileg Halo streamer volt, úgy kezdte. Van is fent videója amikor meghozza a postás az Xbox One-t megjelenéskor :D

Nem véletlen húzta be a Mixerhez az MS. Az Infinite-et vele akarják majd szerintem fullra kitolni. Csak hát a nézőit a Fortnite érdekli. Én egyszer néztem huzamosabb ideig, amikor a Sekiro-t tolta. Az rohadt jó volt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#13) l.skywalker válasza markknight (#9) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Mortal 11-ben most Joker lesz :W

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#14) 30z.Samu válasza l.skywalker (#12) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meg hát a Mixer-t is fel kellene futtatni, mert ez így elég karcsú. Ninja gondolom fix pénzt kap, különben nem jött volna át, nem érte volna meg neki.

Sic Parvis Magna

(#15) markknight válasza l.skywalker (#13) üzenetére


markknight
veterán

Tudom, utálom azt is! Mint Dulifuli :D :D

(#16) l.skywalker válasza 30z.Samu (#14) üzenetére


l.skywalker
félisten

A Twitch mellett kétlem, hogy labdába lehet rúgni, sőt! Még a YT is jobban áll online streaming nézettségben. Én ezt is, mint a legtöbb márka alapú dolgot is úgy kezelem, hogy csak a játék számít. És mindegy, hogy melyik csatornán nézem. Megvan az a pár streamer akit szívesen követek, ha épp átnyargalnak egy másik felületre oda is követem őket. Előfizetni még nem fizettem elő, talán 1x adtam valakinek egy Twitch Prime-ot. :D

De igen, valószínűleg pénzügyileg ez megérte Ninja-nak. Az MS-nek kevésbé a Twitch meg nem fog ebbe belehalni.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#17) ribizly válasza markknight (#9) üzenetére


ribizly
veterán

Egyetértek. De legalább van köze Ninja-nak a Fortnite-hoz.

Viszont, ha már belekerülnek nem abba az világba tartozó "hősök", akkor azok kapjanak már magyarázatot! Ott van pl. a sokak által utált MK vs DC, amiben igen korrekt story-t kapott a dolog és a legtöbb kérdést a keveredéssel kapcsolatban szépen meg is válaszolták.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#18) 30z.Samu válasza l.skywalker (#16) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem fog belehalni, de nem örültek, amikor pattant.

Sic Parvis Magna

(#19) oriic válasza 30z.Samu (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Extra gyorsan le is vettek a pipat a meve mellol. :D

Live-Die-Respawn

(#20) 30z.Samu válasza oriic (#19) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, kb abban a pillanatban. :D

Sic Parvis Magna

(#21) l.skywalker válasza oriic (#19) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akkor Tyler egyenleg a váltás után:
+ sokmillió dollár
- egy pipa

:D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#22) MikeWazowski válasza 30z.Samu (#5) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:C ;] :DDD nap kommentje. ;)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#23) 30z.Samu válasza l.skywalker (#13) üzenetére


30z.Samu
félisten

(#24) [CsuCsu] válasza markknight (#9) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

A vendegszereploket en sem kedvelem, de a Fortnite annyiban kivetel, hogy valojaban nincsen sajat univerzuma, igy nincs mit beszennyezni. Az egesz az onkifejezesre epul - valaki Batman akar lenni, valaki Disney hercegno.

(#25) oriic válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igazából az volt a meglepő, hogy eddig még nem került bele. :D

Live-Die-Respawn

(#26) 30z.Samu válasza [CsuCsu] (#24) üzenetére


30z.Samu
félisten

" valaki Disney hercegno."

Ne adj ötleteket nekik, mert a végén Hamupipőkék fognak szaladgálni a mapon. Hát nincs így is elég buz..akarom mondani fura skin a kínálatban? :D

Sic Parvis Magna

(#27) [CsuCsu] válasza 30z.Samu (#26) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Lanyok is jatszanak a jatekkal, csak szolok. :U

[ Szerkesztve ]

(#28) 30z.Samu válasza [CsuCsu] (#27) üzenetére


30z.Samu
félisten

Azt én értem, vannak lányos skin-ek is, azokkal nincs is gond. De vannak elég..érdekes skin-ek is, szerintem ebben egyetértünk. Persze, tudom hogy nem én vagyok a célközösség, nekem jóval különbözik az ízlésem egy tiniétől, de néha ráncolom a homlokom hogy miket dobnak ki.

Sic Parvis Magna

(#29) [CsuCsu] válasza 30z.Samu (#28) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Van minden, pont ez a lenyeg, lehessen valasztani. A debil skinek egyebkent inkabb a hecc es polgarpukkasztas miatt leteznek, semmint onazonosulas miatt.

(#30) 30z.Samu válasza [CsuCsu] (#29) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igazad lehet. :)

Sic Parvis Magna

(#31) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Most esik le hogy tegnapelőtt ilyen Nindzsa fej logós pulcsit vettem a keresztfiamnak :Y
:W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.