Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #45559552


#45559552
törölt tag

Érdekes "élmény" volt nézni élőben. Elgondolkodtató, hogy milyen látványosak lehetnének a jól megkomponált virtuális koncertek.

(#2) Daelion


Daelion
őstag

Hogy mik vannak,én azt se tudom ki az a Travis Scott. :D 'biztos öregszem,utoljára 10+ éve jártam Pecsába metál koncertekre'

(#3) Wesder válasza Daelion (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Látszólag nem metálos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Daelion válasza Wesder (#3) üzenetére


Daelion
őstag

Gondolom azért nem is vágom,csak mondom megnézem már mi ez a felhajtás körülötte.
'ma is tanultam valamit :D '

(#5) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Nekem a fortnájt (és az említett előadó) kimaradt eddig az életemből - és ezután se lesz nagyon a része, egyik se - de megnéztem a videót és ezt érdekesnek találtam, tetszett ez a fajta megvalósítás.

(#6) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ehhez csak ennyit tudok hozzáfūzni [link] :D

Life, Uh, Finds A Way

(#7) Hopkins95 válasza Daelion (#2) üzenetére


Hopkins95
addikt

Tegnap kérdem a 15 éves tesómat - Te, tudod ki a a Trevis Scott? A Fortniteban az új Seasont a koncertjával nyitják...mondja erre: Persze, osztályból kb. mindenki ismeri...mondom: Igen?! És jó szerinted? Mondja erre: Vannak jó számai, de a legutóbbi az éppen nem tetszett.

Aztán utána mindjárt meg is néztük róla Ninja videóját: THE FORTNITE TRAVIS SCOTT EVENT WAS INSANE! W/ DRLUPO, COURAGEJD & SYPHERPK

Hát aztán kb. a videó elejétől a végéig tátva maradt a szám és alig jutottam szóhoz, mondom a tesómnak: Ezt nem hiszem el! Ez valami állati jól néz ki! A zene is igen jó! Hihetetlen, hogy az Epic mit kihozott az Engineből!!! Ezek megőrültek!!! :Y

S közben végigpörgött a fejemben, hogy a Valve-tól a Source Enginnel mikor kaptunk hasonló erődemonstrációt, mert ezt én annak nevezném! És rá kellett jönnöm, hogy ilyen szintűt még soha!

Én pedig nem szeretem a Fortniteot, de az Epic a játékon keresztül fejleszti az Engine-t is és azon keresztül mutatja meg nekünk, mire képes a grafikus motorja.

Szerintem zseniális ötlet volt az Epictől! Biztos nem kevésbe került nekik, de annyi játékost bevonz legalább az esemény idejére, amire még nem volt példa.

Amúgy lesz ma is:
4/23 - The Americas - 7PM EDT
4/24 - EU & ME - 10AM EDT
4/25 - Asia & Oceania - 12AM EDT
4/25 - EU & ME - 11AM EDT
4/25 - The Americas - 6PM EDT

Én úgy döntöttem letöltöm a Fortniteot hogy magyar idő szerint délután 5-kor megnézzem benne a koncertet, ha másra nem is, de erre kíváncsi vagyok! :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#8) lmno válasza hombre[EU] (#6) üzenetére


lmno
őstag

Mondjuk a Travis Scott pont nem ilyen.
Amúgy ez kegyeten jó lett. Pedig a Fortnitettal egyszer játszottam és kb 10 percig kötött le.

(#9) Thome válasza hombre[EU] (#6) üzenetére


Thome
addikt

Ehhez pedig ennyit. :DDD

(#10) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Nekem ez jutott róla eszembe.

(#11) A.tessz


A.tessz
senior tag

Nincs suli, ráérnek a 10 évesek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.