Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #52588800


#52588800
törölt tag

Nem csodálom, sok az a 30% ekkora tételnél.

(#2) tuki2200 válasza #52588800 (#1) üzenetére


tuki2200
senior tag

Ezt a 30%-os iparagi standard-ot az apple allitotta be, annyi, hogy az igazan nagyoknak van lehetoseg ezt lejjebb alkudni, ezen felul a store-ba bekerulesi koltseg a Play storeba 25$ osszesen, míg az app storeba 99$/ev, a kiemelesi koltseg is sokkal nagyobb apple-nél... erthetetlen miert savazzak a Google-t, hacsak nem ez is az alkudozas resze, vagy azert mert tenyleg leszerzodtek a Samsunggal es igy akarjak legitimalni miert a Galaxy Apps-ba lesz elerheto a Fortnite

[ Szerkesztve ]

(#3) vicze válasza #52588800 (#1) üzenetére


vicze
félisten

Ja ugyanez nem zavarja őket Apple esetében.

Sokkal jobb, ha tökig lesz warezolva rakásig malware-rel...

(#4) #52588800 válasza vicze (#3) üzenetére


#52588800
törölt tag

Apple esetében nem tudják megkerülni. Egy ingyenes játékot meg minek warezolni?

[ Szerkesztve ]

(#5) vicze válasza #52588800 (#4) üzenetére


vicze
félisten

Hát azoktól kérdezd akik megteszik, ha van értelme ha nincs csinálják.
Amúgy az in game vásárlás megkerülhető lenne, ha nagyon akarnák. Steam appban se kap semmit a vásárláskor a Google.

[ Szerkesztve ]

(#6) #52588800 válasza vicze (#5) üzenetére


#52588800
törölt tag

Szerintem a Steam appban való vásárlás teljesen más természetű. Nincs köze az androidhoz.

(#7) <Lacy85> válasza vicze (#5) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ha ingyenes appot is warezolnak... :D

[ Szerkesztve ]

(#8) fornettisuti válasza #52588800 (#1) üzenetére


fornettisuti
veterán

Kisebb tételnél is 30% a 30%.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#9) Kokzor


Kokzor
aktív tag

Kérdéses, hogy így mennyi emberhez fog eljutni a játék. Lehet hogy többet buknak így, mintha a 30%-ot kifizetnék a Googlenak. Mondjuk ha nem jön be ez a megoldás, még fölrakhatják a Playre.

[ Szerkesztve ]

(#10) Bwin87 válasza Kokzor (#9) üzenetére


Bwin87
tag

Csak az a baj ha ki is adják androidra hogy nem playen lesz elérhető igy biztos hogy nem lesz annyira elrterjedve mint i-on. De ezt a lemaradást nehéz lesz behozni a pubg ellen.

Sony Xperia 1 V

(#11) Wesder


Wesder
félisten

According to the text, here are the minimum requirements needed to run Fortnite Mobile on Android.

OS: 64-bit Android 5.0 Lollipop or higher
RAM: 3GB or higher
GPU Type: Adreno 530 or higher, Mali-G71 MP20, Mali-G72 MP12 or higher

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) aprokaroka87 válasza Wesder (#11) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ez hivatalos infó?

(#13) Wesder válasza aprokaroka87 (#12) üzenetére


Wesder
félisten

XDA-s posztban olvastam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Amikor a kínai kormánynak kifizetődik hogy random játékfejlesztőket vettek meg - tízmilliók rohannak kikapcsolni nekik a biztonsági ellenőrzést a telefonjaikon.

/s

(#15) Dr_Senkihazi válasza Bwin87 (#10) üzenetére


Dr_Senkihazi
aktív tag

szerintem meg simán belefér nekik,milliók várják..mondjuk én pont nem,de mégis tudom hogy ha ki akarom majd probálni,mert ugy is kifogom,akkor hol keressem.

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

(#16) Wesder válasza wjbhbdux (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Ezzel most a kamu Fortnite appokra gondolsz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) Feketelaszlo válasza tuki2200 (#2) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Nem állított be semmit az Apple - már az internet és videojáték előtti világban, a fizikai terjesztés idején is kb. ennyi volt a disztribútorok jutaléka a legtöbb termék esetén (zene, film, könyv, stb.).

(#18) -Scarface- válasza vicze (#5) üzenetére


-Scarface-
csendes tag

A steam pontosan ugyanúgy leveszi a 30%-ot. Nem tudom létezik-e már mobil app disztribúció steamen keresztül. Ennek nem néztem utána. De minden steam-es játéknál, ahol van mikrotranzakció az a steamen keresztül megy és ugyanúgy sápolnak. Nem véletlen az, hogy pl. a Fortnite desktop verziója, se steam-ről letölthető, hanem az epic saját launcheréből. Vagy, hogy az új call of duty is elérhető a blizzard launcherben ( a blizzard ugye az activision alá tartozik) vagy, hogy mostmár minden nagy kiadónak van saját launchere.

(#19) vicze válasza -Scarface- (#18) üzenetére


vicze
félisten

Úgy értettem, hogy ha a mobilodon a Steam appban veszel valamit, akkor ahhoz semmi köze nincs a Google-nek és nem kap belőle részesedést.

(#20) wjbhbdux válasza vicze (#19) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ezzel addig nincs gond amíg a Steam appal nem lehet játszani, ha lehetne akkor kivágná a Google.

/s

(#21) vicze válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


vicze
félisten

A Steam Link-kel lehet ugye, és az Apple ezért nem is engedi fel, amíg ki nem szedik a vásárlási lehetőséget.

Google simán engedte, de Google-nél sok más ilyen vásárlási lehetőséget nyújtó app van.

[ Szerkesztve ]

(#22) zadir1


zadir1
tag

Hali!

Octopus 64 bit-el nem működik a Fortnite. Miután kiugrom a repülőből hibaüzenettel kidob, hogy disconnecteljek minden perifériát...
Tud valaki megoldást?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.