Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Éppen erre számítottam! :K Kiváncsi lennék ha kijön egy Digital Foundry elemzésre, ahol összevetnék, hogy hogyan szerepel a legerősebb mobil verziókhoz képest. :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Nagyon helyes.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) szupermacs válasza Hopkins95 (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Több verzió van mobilokra? iPhone SE-n próbáltam, nagyon csúnya volt a grafika. És nem a felbontásra, illetve a kijelző méretre gondolok, hanem a textúrákra és effektekre.

(#4) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Beleneztem mi ez a jatek...pffff...TPS rendszer?? A csavo elbujt egy szikla moge, de TPS miatt ki tud lesni hol az ellenfel?! :W :W

OK

(#5) Wesder válasza szupermacs (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem X-re jobbak a textúrák.

Z_A_P
Köszönjük Emese, kb minden TPS így működik... :U

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) Hopkins95 válasza szupermacs (#3) üzenetére


Hopkins95
addikt

Jelenleg iPhone X-en a legjobb a játék. Ezt a Digital Foundry is alátámasztotta, hogy az iPhone 6s-en például kisebb felbontással és kicsit döcögőssebb framerate-tel működik a játék.

(#7) szupermacs Én úgy tudom ez az iPhone-ok sajátossága, de valaki javítson ki ha tévedek, mert ez nem biztos. Abból indulok ki, hogy a GTA San Andreas mobilos verzióban sem tudod állítani iPhone-on a beállításokat, míg Androidon tudod.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) szupermacs válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Érdekes, hogy több készülékre több verzió van és nem pedig skálázható ingame a grafika. Köszi az infót!

(#8) Wesder válasza szupermacs (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Androidon majd lehet, lásd GTA SA :P

Na megelőztek :DDD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) szupermacs válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

És az iOS verzió melyik grafikai beállítást kapta meg? Gondolom itt is készüléktől függ. Nagyon durva, mekkora palettája van már az Apple-nek.

(#10) Norb79 válasza szupermacs (#7) üzenetére


Norb79
őstag

Mivel fixen van kb egy tucatnyi hardver (iphone/ipad), így helyetted automatán setupolódik az adott hw-nek megfelelően, android meg pc az meg lehet végtelen plusz kettő hw variáció, ott úgy vannak vele, hogy állítgassad magadnak mi a jó, nincs nekik erre kapacitás. Teljesen logikus.

(#11) Giovan! válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


Giovan!
addikt

Mobilos pubg-ban te állítod be a grafikát és a max fps számot, iPhone-on is, szóval nem lehetetlen feladat.

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#12) YASKATIR válasza Z_A_P (#4) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Itt az ido elgondolkodni egy Switch-en

(#4) Z_A_P: Ja, mert a fortnite az arrol szol, hogy bujkalsz a szikla mogott :DDD

(#13) Hopkins95 válasza Giovan! (#11) üzenetére


Hopkins95
addikt

Na ezt nem tudtam, akkor ezek szerint nem mindig igaz. :R

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.