Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kleinguru


kleinguru
addikt

Philips BDM4350UC/00 vajon már pwm mentes:F

Egészen elgondolkodtató áron lehet kapni. Kell még mellé egy tartó kar és már állítható is és nem fix lábas a "drága":K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2) deja vu


deja vu
addikt

Azok a Enthoo Evolv házak zseniálisak, nekem is nemsokára megjön az mATX variáns, aztán abba dobom a kisebbik gépem. Állítólag nagyon rámentek a minőségre.

Elég olcsók azok a monitorok. Én ekkora brutális nagy monitorból inkább a VA paneleset venném meg, IPS-ből csak azt amin van polarizer, de az annyiba kerül mint maga a monitor.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#4) norti


norti
addikt

Néhány hete mutatkoztak be az NVIDIA új, Pascal architektúrás csúcs grafikus kártyái, a GeForce GTX 1080 és GTX 1070. Első körben a Founders Editionnak nevezett, referencia nyomtatott áramkörös és hűtésű modellek jelentek meg a boltokban, melyek csak dobozukban, esetleg a kártyára ragasztott matricákban különböztek egymástól, viszont az Asus és az MSI fürgén elhozta a magyar piacra saját egyedi tervezésű kártyáit.

A fürgeségnek szerintem nyoma sem volt :D

[ Szerkesztve ]

(#5) SyMbioTe

Nekem csak egy kérdésem volna az MSI kártyáival kapcsolatban: Ezek a hűtések, amik az 1070/1080 Gamig-en vannak, nem a Twin Frozr VI nevet viselik? Twin Frozr IV az ilyen volt.

Azok a Phanteks házak tényleg baromi jól néznek ki, én is elgondolkodok rajta, hogy begyűjtök egyet, csak az ára elég húzós :(

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#6) antihero0112 válasza deja vu (#2) üzenetére


antihero0112
tag

Jó választás az Evolv, nekem mondjuk Enthoo Pro M van, de nagyon jó minőségűek ezek a házak, na meg a kábelmenedzsmentet k jól átgondolták. :)

(#7) Olajka02 válasza kleinguru (#1) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Igen az.

[link]

Az értékelésnél a PRO oldalon alul írják róla.

Más...
Az a kis 4K-s lejátszó jónak ígérkezik.
És árban is faja.
Lehet veszek egyet. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) GIJoe


GIJoe
addikt

Közel 60$ ért kapunk bele még 2 tunert, nem mindegy...

(#9) kleinguru válasza Olajka02 (#7) üzenetére


kleinguru
addikt

Köszi, valóban, amint sikerül elköltöznöm szerintem beruházok egyre:D

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#10) davidsone


davidsone
addikt

fasza az a fekete-fehér msi vga elfogadnám...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#11) SunMount3r válasza GIJoe (#8) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Az úgy lenne érdekes, ha az adásokat felvenni is lehetne vele... Erről van valakinek infója, mert a honlap elég szűkszavú, és sehol egy pdf?! :F ...

(#12) Scholes9 válasza davidsone (#10) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én is. Eladnám és vennék belőle egy MSI Gaminget :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13) davidsone válasza Scholes9 (#12) üzenetére


davidsone
addikt

;] ennyi. Én csak a színéért fizetnék rá :DDD

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#14) Dr. Akula válasza norti (#4) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Hát ez az, már több mint 1 hónapja csak ígérgetés van készlet helyett. Így nekem is van Ferrarim: igaz nem az enyém, hanem valaki másé, de ilyen alapon én is beírhatom.

SLI HB hidat amúgy hol a rákban lehet venni?

[ Szerkesztve ]

(#15) pomorski válasza Dr. Akula (#14) üzenetére


pomorski
őstag

"SLI HB hidat amúgy hol a rákban lehet venni?" -Olyat biztos a bótba... De ha normál/régi SLI híd kellene, azt adok neked szívesen ingyen. (Van vagy 50db feleslegesen, mert amikor összeraktunk egy NVIDIA gridet, akkor nem használtuk fel az összeset, amit a vga-khoz kaptunk a dobozban.)

(#16) Dr. Akula válasza pomorski (#15) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Régi nekem is van, de 1080 SLI-hez kéne.

(#17) MaxTorque


MaxTorque
tag

Ügyesek a notebookos srácok :DDD

Facebook nyereményjáték esetén ha jól tudom tilos lájkot kérni egy ideje, de mivel a saját oldalon megy,így félig legális. Grat :)

(#18) Razenhell válasza deja vu (#2) üzenetére


Razenhell
tag

Volt enthoo evolv matx házam, brutáljo. anyagminőség is kiváló, szerelhetőség is. viszonylag hangszigetelt. nekem 5db 14cmes noctua fujta át az egészet anno, meg az i3 procin volt egy passziv hütő, megahalem rev c.
egyik legjobb ház abban az árban :)
:K

(#19) deja vu válasza Razenhell (#18) üzenetére


deja vu
addikt

Lecserélted egy 160 ezres Lian Li-re. :) Van az olyan jó, mert a Phanteks csak 40 ezer? Mondjuk nagyon jól néz ki az a Lian LI.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#20) pomorski válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


pomorski
őstag

De jó neked, hogy ezek szerint te rendelkezel legalább 2db GTX1080-al...!

(#21) GIJoe válasza SunMount3r (#11) üzenetére


GIJoe
addikt

miért ne lehetne, tuti vannak androidos appok, rá...

(#22) Razenhell válasza deja vu (#19) üzenetére


Razenhell
tag

Hőfokban vga esetében eléggé jó, sőt... szerintem megérte igen :) szép is és nagyon jók a hőfokok, vga ugye kiemelve alulra, nagy tér van neki nem melegszik nem hangos. benne a házban egy passziv táp. csendben teszi a dolgát :) mars 760 ketyegett benne, jol is ment :D 15500 3dmark 11 P pontot összeszedett egy xeon mellett :D

(#23) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

A Venz K1 Plus-ról olvasnék egy tesztet,jól hangzik ami le van írva kíváncsi lennék a valóságra.Ha minden passzol akkor az ára is jó.

Wasabi...

(#24) blountex


blountex
senior tag

Nem tűnik rossznak ez a Phanteks Enthoo Evolv ház sem, de szerintem a Corsair Carbide Series Clear 600C még mindig jobb.
Tetején és elején porszűrő, 3db 140mm ventillátor, 4 USB elől stb.

[ Szerkesztve ]

(#25) caprine


caprine
aktív tag

Úgy tűnik a májusi cikkek az über olcsó GTX 1070/1080-ról csak marketing fogások voltak :((( . Jól felhergelték a népet, aztán beintettek. :W Miért nem vagyok meglepve? :F

[ Szerkesztve ]

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#26) CSAVI38 válasza GIJoe (#8) üzenetére


CSAVI38
tag

van az olcsóbban is
[link]

Én a tuner nélküli KIII-t vettem, mert nekem az nem kellet, inkább a médialejátszó meg internet része volt a fontos. Teljesen jó, simán rányom az ember egy egér és bill combot usb-n és mehet a móka.
mondjuk 23 ezer közelében sincs az ára. Én itt vettem és másfél hét alatt megjött ingyen szállítással.

A kodi is tök jó cucc hozzá. akit érdekel megnézheti youtuben van egy csomó teszt.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#27) SyMbioTe válasza caprine (#25) üzenetére

Azt lehetett tudni, hogy itthon nem 100k-ért fogják dobálni őket, hanem ~160/260-ért.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#28) Dr. Akula válasza SyMbioTe (#27) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Szar a forint, de mindenki tartja a markát haszonért, aztán ez lesz belőle. Keleti zsebpénzből kéne nyugati árakat megfizetni.

(#29) Dhampir válasza Dr. Akula (#28) üzenetére


Dhampir
félisten

:DDD

(#30) Zsmester89 válasza blountex (#24) üzenetére


Zsmester89
őstag

Nézd meg az üveges változatát az atx-nek. Amúgy porszűrők ebben is vannak, 3db 14es ventit adtak hozzá, egyedül a váz acél, többi rész alu (3mm!!) és üveg.
Az 1151el még nem fényképeztem.

[ Szerkesztve ]

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#31) asvald


asvald
senior tag

Egyre drágábbak az nv kártyái .....

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#32) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Az MSI GTX 1070-e nem TwinFrozr IV, hanem TwinFrozr VI hűtést kapott.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#33) pomorski válasza CriticalHit (#32) üzenetére


pomorski
őstag

Nem is értem, hogy minek kell egyáltalán a számítástechnika terén a római számokat erőltetni... Lehetne akár TwinFrozr 100, vagy TwinFrozr 110. Aki érti, az érti...

(#34) kromatika


kromatika
veterán

APPROX APPGXC25 ház tényleg ígéretesnek tűnik.Vajon max milyen magas cpu hűtő férhet bele?

Légy jó mind halálig.

(#35) Mulholland


Mulholland
tag

Azért úgy ajánlgatni a negyed millás 1080-as kártyákat, mintha csak leugranál a boltba és belenyúlsz a mellényzsebbe vicces :). Érdemesebb megvárni az utódját, ami ugyan annak technikának a jóárasított változata lesz sokkal olcsóbban :)

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#36) Lacok


Lacok
őstag

Örvendetesnek tartom, hogy egyre több gyártó kezd 40" vagy afölötti méretben 4K-s monitort gyártani.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#38) GreatL válasza Mulholland (#35) üzenetére


GreatL
őstag

Hát marhán nem. Egyrészt simán ki lett fizetve a cucc, ha a forint értékét látod, kettőszáz-ötven aprópénz. Másrészt meg bocs, nem várok semmire mert a 980-as 4K-ban már elvérzett a Strix 1080-as meg teljesen jó.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#39) Bootyhunter


Bootyhunter
tag

260k-s, 175k-s vga. Ok hogy brutálisan erősek, de ennyiért már autót veszek! Sajnos a megfizethető középkategória már nem létezik! 😳

(#40) SyMbioTe válasza Bootyhunter (#39) üzenetére

Vagy ha nem is autót /az is kijön belőle/, de 260-ból egy teljes gépet! :))

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#41) #64747520 válasza Bootyhunter (#39) üzenetére


#64747520
törölt tag

Akinél nem az ár veri ki a biztosítékot, majd a 8+2 fázis fogja! :))

(#42) Mulholland válasza GreatL (#38) üzenetére


Mulholland
tag

Aha, mert baromira kell a 4K max 32 col-os montitorodhoz, amit nem látsz felbontásban. DE hát arra költesz negyed millákat amire csak akarsz :)

ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

(#43) SunMount3r válasza Bootyhunter (#39) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát, ha azt nézed egy 260K-s videokártya nem is olyan drága ennyiért. Ahhoz képest, hogy a 980GT-k még a 4K-val is küszködnek. Aki a jövőre gondol az 260K-s videokártyát vesz, ki tudja meddig elég az a 4K és nemsokára jönnek az új monitorok, amiknek már 260K lesz a natív felbontása. Ha fajlagosan számoljuk a 260K-s sokkal jobban megéri. :K ( :D :D )

(#44) GreatL válasza Mulholland (#42) üzenetére


GreatL
őstag

UHD-s, 4K-t is megjelenítő 48"-os ívelt Samsung TV-n játszom.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.