Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Emericus Max


Emericus Max
tag

Mutatós kis teló meg minden, de a mostani helyzetben, amikor senki nem tudja, hogy a Huawei hogy jön ki a Trump féle izmozásból, szerintem amíg ez nincs tisztázva, addig nem érdemes megvásárolni.

(#2) FireFox1996 válasza Emericus Max (#1) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Szép teló. Ha jó áron lesz, Trump-tól függetlenül, ha kell venni telót, megvenném.
(Nem is értem a sok felhasználó, akinek nem mindenáron kell titkosítani az adatait, miért fontos, hogy mindig a legfrisebb frissítés legyen rajta?! Amivel kiadja a gyártó, azzal min. 2 évig vígan tudja használni)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#3) foldi_istvan válasza Emericus Max (#1) üzenetére


foldi_istvan
csendes tag

A feleségemnek tervezek telefont venni hónap elején és mivel most P20 Pro-ja van,így a P30 Pro volt tervezve,de ez az egész mizéria jól elbizonytalanított.Kíváncsi vagyok,hogy meddig kell várni,hogy történjen valami...

(#4) spawn21 válasza foldi_istvan (#3) üzenetére


spawn21
veterán

Mielőtt mindenki elbizonytalanodik, olvasson kicsit utána. Már a Google is védi a huaweit, plusz Máté vissza lett véve a android q beat programba.

iPhone 13p

(#5) Emericus Max válasza foldi_istvan (#3) üzenetére


Emericus Max
tag

Szerintem az idei év egésze erről fog szólni. Megy majd a ping-pong, valamiféle egyesség, aztán megint és megint mire kialakul a vége. Az hogy nagyon rajta van a Huawei a HongMeng Os témán azért jelzi, hogy ők is fel akarnak készülni a legrosszabbra. Talán nem rossz az nekünk felhasználoknak, ha lesz egy 3.-ik OS alternatíva a piacon a Google és az Apple rendszerén kívül, de ez még a jövő zenéje. Meg ehhez valami jó OS kell az összes szolgáltatással mögötte. Szerintem rámókolják az android appokat valahogy egy saját áruházon keresztül. Mindenesetre én most várnék a Huawei teló vásárlással. Persze tudom el lehet lenni frissítések nélkül is, de azért nem ideális állapot.

(#6) foldi_istvan válasza spawn21 (#4) üzenetére


foldi_istvan
csendes tag

Hetek óta olvasok meg hallgatom a podcastokat,aztán mindig felmerül valami új adalék.Sztem vissza fog táncolni a Google,mert ha saját OS-re állnak át,akkor még annyi kontrolljuk se lesz a Huawei-en,mint eddig.

(#7) this is life válasza foldi_istvan (#6) üzenetére


this is life
Ármester

Most védeném a Google-ét , a jelen helyzetet sem ők teremtették , de a rájuk vonatkozó Usa jogszabályokat be kell tartaniuk . Ha rajtuk múlna illetve az amerikai tech cégeken akkor az embargó sose valósult/na meg .

Emericus Max
Miért ne érné ,meg Huawei telefont venni most , minden működik rajtuk és működni is fog ,talán az x havi rendszerességű security pacth-ek hiánya fájó lehet némelyeknek ,de azt sem érzem sarkalatos pontnak .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#8) Neck válasza FireFox1996 (#2) üzenetére


Neck
veterán

Én biztos nem vennék, a hercehurca miatt úgy süllyed a Huawei telefonok ára, mint a Titanic, pár hónap esetleg egy év múlva gombokért megy majd el, legalábbis jelen állás szerint...

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9) FireFox1996 válasza Neck (#8) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Aki tud várni, várjon! Akinek kell a telefon és tetszik a Huawei, vegye és használja! Én vettem p30-at.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#10) spawn21 válasza Neck (#8) üzenetére


spawn21
veterán

Befektetésnek nem telefont veszünk, hanem használni. Gondolom ezt elfelejtetted

iPhone 13p

(#11) Mik76


Mik76
senior tag

Jok az uj szinek, szep telok. En ugyan nem fogok venni remelhetoleg megint vagy harom negy evig telefont, de ezek tetszenek.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.