Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nggabi


nggabi
nagyúr

:C

"szenyor dzsíííí"

(#2) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Kimaradt a Wolfson hangchip.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#3) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Csak egy gyors hozzászólás az üveg/fém vagy műanyag dologgal kapcsolatban:

A legtöbb iPhone user megveszi a telefont, és harsogja, hogy FÉM + ÜVEG. Aztán vesz rá egy gyönyörű szép gumi hátlapot, az elejére meg fóliát. Tehát a fémet eltakarja gumival, az üveget meg műanyaggal. (Vagy előre hátra fóla keretre bumper...).

Ezen kellene elgonolkodni....a fém és az üveg attól jó, hogy:
A. Látszik
B. Kellemes a tapintása

Ezzel se nem látszik, se nem olyan a tapintása. Egy dologra még is jó: fikázni. Ha akkora király az üveg, akkor miért kell eltakarni egy műanyaggal?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4) nggabi válasza TazLeacher (#3) üzenetére


nggabi
nagyúr

mert törik :D

am te merre voltál eddig? ;] az s3 topik elkerülte a figyelmedet :DDD

"szenyor dzsíííí"

(#5) ForRedGlory válasza TazLeacher (#3) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Az hogy az i4 user miért bumpert tesz rá, hagyjuk is, mindenki tudja hogy miért (;]), a többi meg azért mert félti, mivel az üveg, nem karcolódik eséskor, hanem egyből teljes terjedelemben törik/reped. Nincs az, mint műanyagnál, hogy 1-2mm repedés lesz, vagy hajszálkarc. :DDD
Kell is, mert ha élére esik, az sokba kerül :P

[ Szerkesztve ]

(#6) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem formára jobban bejön az S2.
A többit meg tényleg csak közelről mondja meg az ember.

Egyébként brutális volt a hype, minden nap egy ~0 infós S3 hír...

(#7) Löncsi válasza nggabi (#4) üzenetére


Löncsi
őstag

Az akkor is törik elvileg ha rajta van a fólia... (az nem véd erőbehatástól). Karcolódás ellen persze jó.

Hype témához hozzászólva, el kell ismerni, hogy a teaser ([link]), viszont brutálisra sikerült, az nagyon tetszett.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#8) ForRedGlory válasza Löncsi (#7) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mass Effect zene azert befigyel ;]

(#9) TazLeacher válasza nggabi (#4) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Olvastam, volt is egy egysorosom. Nekem nem tetszik. :D Kár. Vagy nem, mert így most még mindig az a telóm van, amit akkor is vennék, ha mindegyik egy árban lenne...addig jó.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#10) sajtee


sajtee
senior tag

:K

(#11) tildy válasza D1Rect (#6) üzenetére


tildy
nagyúr

Valoszinuleg a One x megjelenese miatt is volt ez a nagy hype. Merthogy velemenyek ide vagy oda, de az jora sikeredett, valamivel a samsungnak is elo kellett allnia.

Mikozben annal elmaradt elotte a hype, olyannyira, hogy marciusban en meg 4S-t vettem, es Nexusra akartam cserelni, mivel biztos info az S3-rol meg nem volt, a HTC Onerol is akkor kezdtek jonni, hogy bizony mar aprilisban megveheto ( en nem is tudtam rola sokaig) .

Forredglory: err eszoktak mondani, nem kell dobalni ;] :U Amugy megint kellemes bejegyzest rittyentettel.

Loncsi: nem tudom mi igaz, de ket korabbi iphone-t leejtettek ugy, hogy volt rajta folia, meg ugy hogy nem, 3 meterrol. A folia nelkuli kijelzoje betort.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) rankesz


rankesz
veterán

Csak cimre reagalva: elsore csalodas.

Aztan, ahogy nezegetem a youtube videokat egyre jobban tetszik...
Szoval talalo az "iphone 4s elmaradt "wow" hatasa, de megis durva sikere " hasonlat. Mint ahogy sok szifon hasznalo, en is tudom a sorsom... Galaxy s1, S2, utan valoszinuleg birtokolni fogom ezt a generaciot is... :B

(#13) proci985


proci985
MODERÁTOR

fémre annyit, hogy a DHDmet remek megfogni, jó a tapintása... ami igazából mindegy, mert tokban van. elöl meg ott az extravastag fólia rajt, mert zsebben hordom.

műanyag súlyra jobb.

fullHDs kijelző 4.5ös méretben... na persze, csak az kéne. pixelvadászat új értelmet nyerne.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#14) tariattila


tariattila
veterán

szép írás Brada! :K

amúgy meg: plasztik-droid-rulez ;]

(#15) ForRedGlory válasza tariattila (#14) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:C :R

(#16) máyköl válasza TazLeacher (#3) üzenetére


máyköl
veterán

"A legtöbb iPhone user megveszi a telefont, és harsogja, hogy FÉM + ÜVEG. Aztán vesz rá egy gyönyörű szép gumi hátlapot, az elejére meg fóliát. Tehát a fémet eltakarja gumival, az üveget meg műanyaggal."

Ezt itt nem igazán értem.
A iPhone 4/4S hátlapja üveg, az oldala fém. Ha vesznek rá egy gumi hátlapot, akkor nem a fémet takarja el, hanem az üveget, nem? Hogy jön ide a fólia amit az elejére rak? Az nem érvényes sem a üvegre sem a fémre. Vagy te azt hitted, hogy a híres üveg az iPhone 4 -ben a telefon elejére vonatkozik? Mert akkor el kell, hogy keserítselek, a hátlap az üveg.

Vagyis a mondandódnak így lett volna értelme:
Veszrá egy gyönyörű szép gumi hátlapot, amivel eltakarja az üveget és egy bumpert (mondjuk), amivel a fémet.

De hogy hogyan takarja el az üveget egy első fóliával, azt nem tudom...

(#17) tildy válasza máyköl (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

A femet is eltakarja, ugyanis korbeoleli. LAsd : [link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18) máyköl válasza tildy (#17) üzenetére


máyköl
veterán

Ez tokfüggő.

(#19) Mr X válasza máyköl (#18) üzenetére


Mr X
veterán

Ha nem öleli körbe egy tok a telefont, hogy marad rajta?

(#20) tildy válasza máyköl (#18) üzenetére


tildy
nagyúr

Tokfuggo, de a bumberen kivul en meg nem lattam olyat, ami ne takarta volna az oldalat is meg a hatlapjat is

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) Barnee88


Barnee88
tag

szép iromány, alapvetően egyet is értek veled, de ki kell emelnem néhány pontot ami felett szerintem elsiklottál:

- nagyon jól kihangsúlyoztad, hogy a galaxy mint brand az egyetlen igazi konkurenciája az ájfónnak, és pont ezért volt hatalmas nyomás a samsungon, hogy most valami egetrengető dologgal rukkoljon elő, ez pedig sajnos elmaradt. Az s3mat úgy kell értékelni mint egy világmegváltó telefont, hiszen mindenki ezt várta tőle, az elvárások egészen más szinten mozognak, ettől pedig nehéz elvonatkoztatni!

- kijelző: ekkora felbontásnál valóban nem igazán vehető észre szemmel a pentile és rgb elrendezés közötti különbség, de ha valakinek jó szeme van és figyel az ilyenre (mint pl én is) azt zavarhatja. Egy csúcsmodellnél nem kéne ezen spórolni szerintem, ha összehasonlítod a galaxy nexus és a one x kijelzőjét, igenis látni fogod a különbséget, és ez nem placebo :)

- külső borítás kérdése: azt nem tisztem eldönteni melyik jobb, a cserélhető hátlap, vagy a one x féle merev borítás, ha valaki napi 2-3 aksit is elhasznál annak biztos, hogy előbbi, nem power usereknek meg tök mindegy. A gond itt csak azzal van, hogy ez egy flagship device, valószínűleg 200 ezer körüli áron jön majd ki, ennyi pénzért pedig gáz a fényes műanyag. Legalább ha olyan gumírozott matt műanyag lenne mint a tavalyi htc telefonokon (pl: sensation, rhyme stb.)
Nem azt mondom, hogy legyen aranyból, de ha már ennyire kivártak a leleplezéssel, és közben hagyták hogy keringjenek a kerámia borításos pletykák, igenis próbálkozhattak volna kicsit jobban, hogy minőségibb hatást keltsen a telefon, mert jelen állapotában, ez inkább visszalépés az s2höz képest.

forma: ez teljesen szubjektív, nincs értelme vitatkozni rajta, nekem először nagyon nem tetszett, aztán ahogy többet néztem, már azt mondtam rá nem is olyan rossz, de azért nm dobok egy hátast se tőle...

Technikailag hozza az idei színvonalat, ha minden igaz oda is fog verni minden más telefonnak egy kicsit, aztán majd meglátjuk mit hoz a tegra 4.

A plusz szolgáltatásokról összességében az a véleményem, hogy a zömét sosem használnám, a maradékot pedig talán fél óráig és soha többet, SIRI is ilyen sorsa jutott a legtöbb szifon 4s tulajnál.

Én megmondom őszintén nagyon vártam, hogy mit hoz az s3, főleg mivel mostanáig egy S1 és egy éve pedig egy S2 tulaja voltam. Azért nem mondom, hogy boldog tulaja, mert az s1 nagyon szeretett belassulni, amitől a falra másztam, az s2, pedig egy jól használható de roppant unalmas telefon volt számomra. Nem győztem rá folyton új launchereket és témákat rakni, hogy megújítsam, de nem nagyon segített.
A másik gond az volt vele, hogy habár nagyon vigyáztam rá, a hátlap tartó pöckeiből 2 is letört, a hátsó samsung feliratról pedig leesett a g betű.
Összességében nem adott semmilyen prémium érzést, amit ennyi pénzért szerintem jogosan vár el az ember.

Épp ezért, pénteken vettem is egy HTC One X-et, ami remélhetőleg hosszú távon is tudja majd ezt biztosítani.
Ez sem tökéletes telefon, olyan nem is létezik, de az igényeimnek (melyek természetesen nem egyeznek másokéval) ez felel meg.

Mindentől függetlenül, abban teljesen egyet kell értenem veled, az S3-mat vinni fogják mint a cukrot. Még ha a samsung szarba is mártaná, akkor is jól fogyna, ez nem kérdés!!

Bocs, a hosszú postért :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.