Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szablya


szablya
tag

Sok görbe hátú kocka :DDD Végre érzem, hogy tartozok valahová :)) XD XD (félreértés ne essék, a partyn nem voltam)
Na már gyorsan ki is húztam magam :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#2) forras2 válasza szablya (#1) üzenetére


forras2
őstag

látod-látod, élni tudni kell! :C :DD

(#3) #43960832


#43960832
törölt tag

Uhh, NFS3 a Libretton! Jól megy rajta? Egyszer ki kell próbálnom egy ilyen gépet.

(#4) Ipse89


Ipse89
tag

Kedves Forras2 ;]
1-2 képért, holnap megfoglak hömbölgetni a hóban, ugye tudod? ;] persze miután hoztunk borocskát a pincétől :))
Jó kis este volt, nem is tudom, mikor multiztunk utoljára autós game-mel...
A 4-es képen a Libri befigyel... Bacsis hogy kuporgott nála :DD

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#5) forras2 válasza #43960832 (#3) üzenetére


forras2
őstag

area_51
Gyere el a szombaton megrendeződő lanpartyra, és ki tudod próbálni! :K
Ypse89
Szavadon foglak ;] :P :C

[ Szerkesztve ]

(#6) Ipse89 válasza forras2 (#5) üzenetére


Ipse89
tag

Holnap 2.kor előttetek ... ;]

Amúgy Ipse89, majd javíts légyszi :B Ypse a travianos nevem ;]

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#7) forras2 válasza Ipse89 (#6) üzenetére


forras2
őstag

ugyan az, ne azzal törődj, olvasd és élvezd! ;]

(#8) Ipse89


Ipse89
tag

"Bal oldalt Bacsis legújabb szerzeménye, nemtudom milyen laptop. középen elöl a kis Libretto gép, én csak libress-nek hívom ( ), középen hátul Ipse89 csodamasinája, ennek se tudom a márkáját és jobb oldalt meg Bacsis Dell d630-as gépe..."

Bacsis új szerzeménye, egy Compaq Armada 100S, Tuningolva, 10GB-s vinyóval és egy 450Mhz-es "K6-III+"-szal.
A csodafegyverem, pedig HP-Compaq nc 4010, Tuningolva, + 512 Mb rammal, Bacsis által tesztelt "nagy teljesítményű" hűtőpasztával, és nemsokára :(( egy új zsanérpárral( mindkettő törött :(( ).

Bacsis, ha hülyeséget írtam a gépeddel kapcsolatban, kérlek javíts :U :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#9) forras2 válasza Ipse89 (#8) üzenetére


forras2
őstag

:R
pótoltam a hiányosságokat :R

(#10) bacsis


bacsis
Közösségépítő

jahh tényleg jó móka volt, Szombaton játszanunk kell még többen ezt a játékot, mert oltári jó még mindíg :))
area_51! 320X240 minden csontminimum beállítással, még a libretto is elboldogul röccenés mentesen a játékkal, még így multiban is ;]

(#11) puttputt


puttputt
őstag

Az első képeken mit hekkeltek éppen? :DDD

Amúgy, jó kis party volt úgy látom. :)

bacsis! Ha nem lesz táp (legyenmán! :)) ), akkor vigyázz, mert lefoglalok egy egész "Armadát"! :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#12) forras2 válasza puttputt (#11) üzenetére


forras2
őstag

Az első képeken Bacsis és a csocsó bajnok társad, Ipse89 próbál elkapni engem! :C
De hát profinak születni kell, így ez még nem ment nekik, csak miután Yago is bekapcsolódott a játékba! :C

(#13) Ipse89 válasza forras2 (#12) üzenetére


Ipse89
tag

Igen, bajnok, De Forrikának nem kellett küzdenie olyan dolgokkal, hogy csont minimum, kiugrik a balra kurzor gomb egyszer csak, gamepad-dal az irányítás stb-stb. ;] Mikor a laptopomról toltam akkor már jobban ment nekem is :B :U
De Forri Te vagy a bajnok!!! Lebrulok nagyságod előtt, bronzszobrot édemelsz a tanács izé községház előtt!!! :R :R :R

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#14) bacsis válasza Ipse89 (#13) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ha ő a bajnok, én mi vagyok? én voltam az egyetlen aki be is tudott érni :P

(#15) puttputt válasza bacsis (#14) üzenetére


puttputt
őstag

Hű, nosztalgiázom...:
Mikor kijött a NFS II (nem most volt...), egy barátommal 2 player módban futtattuk.
Folyamatosan kilöktem meg szabálytalanul leszorítgattam, ha előzni akart. Nagyon nem örült neki! ;] :DDD
"I love that game" ;]

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16) forras2 válasza bacsis (#14) üzenetére


forras2
őstag

Bacsis, Te más kategória vagy :P ;]

Puttputt
Én már csak késöbb játszottam az NFSII-vel, de az nekem is bejött, főleg az SE verzió :C

(#17) Ipse89


Ipse89
tag

Ma is nyomtuk neki az NFS-t igaz nem túl sokáig jnkább a holnapra koncentráltunk ;]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.