Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptMisi


CptMisi
őstag

Nyereményjáték :C :C a részeletek link nem működik, 404 not found :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2) Alexios


Alexios
veterán

Nem megy a részletek link:)

(#3) plus44


plus44
veterán

Köszönjük! :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) kaller1 válasza Alexios (#2) üzenetére


kaller1
veterán

Majd megy, ha lesz mögötte tartalom. :D

.::> <::.

(#5) Ice!?


Ice!?
őstag

:R:R

(#6) sagesz93


sagesz93
addikt

PC-re kérném.

mod: ja ez nem az a játék :D

[ Szerkesztve ]

(#7) plus44 válasza sagesz93 (#6) üzenetére


plus44
veterán

:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) g4mer


g4mer
senior tag

Na hajrá :)

Sic Parvis Magna

(#9) Barthezz2 válasza kaller1 (#4) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Van mögötte(illetve van aminek mögötte kellene lenni), mért én abban a cikkben szereplő linkről jutottam ide, de innen az arra vissza hivatkozó(részletek) link már nem megy :)

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#10) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Hajrá! :C

(#11) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Még jó, hogy figyelek és észrevettem ezt a játékot is :) Az egyik befejeződik és máris kezdődik a másik :C

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#12) DemonDani


DemonDani
addikt

Sok sikert mindenkinek :)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#13) infectedmann


infectedmann
őstag

Második kérdés becsapós volt :) Várjuk az eredményeket, remélem most sikerrel járok, még soha nem nyertem semmit PH! játékban.

(#14) Bocha válasza CptMisi (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Magát a nyereményjátékot elidőzítettem, pár percet kint volt úgy, hogy az LG Mobile blogban lévő anyag (=részletek) még nem volt éles, ezért nem ment visszafelé a link. Köszi a visszajelzéseket!

Mod: oh, plusz a .html is lemaradt a linkből, én hibám, elnézést, ez volt a valódi gond. Most viszont tényleg jó minden! ;)

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#15) Adry0223


Adry0223
csendes tag

sok sikert mindenkinek :)

(#16) Enjoy


Enjoy
addikt

Hál'Istennek most nem kerülte el a figyelmemet a nyereményjáték.
Küldtem is ezzel kapcsolatban egy tweet-et. :)

Köszönjük a játékot :R

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#17) pető bá'


pető bá'
őstag

remélem kevesen játszanak! ha mindent jól válaszolok akkor 20-ból egyet csak meg tudok nyerni! :DD

"... and I hope you have a great day!"

(#18) DiXoN008


DiXoN008
tag

Köszi a játékot megint! Igazából tényleg nagyon jó mert ha nincs játék nem is tudok erről és ha nyerek ha nem elmegyek erre a kiállításra.
Egy kérdés felmerült bennem az 5. kérdéssel kapcsolatban. Nem akarok megtéveszteni senkit úgyhogy a nem házigazdák vegyék figyelmen kívül innnen.
A elvileg a lehetőségek közül meg az utolsó szóból igazából egyértelmű (ha tudok számolni persze :) ), de azért megkérdezem. Nem egy fordulós volt ez a névadós dolog, szóval úgymond a tényleges brainstorming-os, ötletbedobásos részre gondoltatok csak?

(#19) plus44


plus44
veterán

Na az első komolyabb odafogyelést igénylő kérdés! Végre :R

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) Thome válasza plus44 (#19) üzenetére


Thome
addikt

Igen. egyértelmű hogy mi a válasz, kicsit utána kell keresni, a kérdést pedig figyelmesen elolvasni, de ha nem az lesz amit megjelöltem, és ha pont az lesz a helyes válasz, ami csak a szívatásra megy akkor biza kiverem a balhét... :K

(#21) #40835072


#40835072
törölt tag

helo!
minden kérdésre válasoltam de utána nem szürkültek el a kérdések mint a harry potteresnél... akkor msot érvényesek a válaszaim?:S

(#22) Sirandrish válasza #40835072 (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

"A játék lezárásának időpontja: 2010-07-02 20:00"

Majd akkor szürkül ki..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) NoX


NoX
senior tag

Haha! Az 5. kérdés kicsit becsapós! :DDD Az majd jó kis szűrő lesz a tömegre... :)
Vagy rám... :))

[ Szerkesztve ]

(#24) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Na ezek már azért elég húzós kérdések. Nem is vagyok benne biztos, hogy jól válaszoltam. :F

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#25) Tocska válasza PowerBuldog (#24) üzenetére


Tocska
tag

Hát én sem vagyok benne biztos hogy jók-e a válaszaim de amúgy lehetne több nyereményjáték is ;]

(#26) plus44


plus44
veterán

Nekem eddig egy, ami kicsi rizikósabb, de szvsz az is helyes. Így tovább:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#27) mephi666


mephi666
nagyúr

na, remélem nem szúrtam el 1 kérdést sem... ha kivételesen nyerek, szerintem 2hét szabi alatt felmegyünk asszonnyal megnézni a kiállítást :K szereti a f1-et, biztos tetszene neki...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#28) kcsa


kcsa
veterán

Hány kérdés lesz? :)

(#29) Ndruu válasza kcsa (#28) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

"A kérdések nagyjából egyenletes eloszlásban kerülnek majd ki erre az oldalra; az utolsó egy napban azonban már biztosan nem lesz új kérdés, így mindenkinek kellő idő jut a válaszadásra." - Ma van az utolsó nap. Akkor hány kérdés lesz?

A válasz: Várhatóan már nem lesz több kérdés.

Harrrr!!!!

(#30) Mazsika


Mazsika
őstag

uhhh majdnem lecsúsztam a nyereményjátékról! még ma vettem észre hogy van! :DDD remélem helyes minden válaszom! és köszi a játékot! :D

Dáccsika

(#31) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Hátha itt szerencsém lesz nem ugy mint a Gamepod játékában:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#32) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Hurrá, mind jó! :C

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#33) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Akkor sok sikert mindenkinek! :)

(#34) zoli03


zoli03
őstag

Egész könnyű kérdések voltak.

(#35) mephi666


mephi666
nagyúr

hm, most nem értem, hogy a negyedik kérdésre miért a 4. a helyes válasz?

ebben a cikkben "„A Formula 1™ Nemzetközi Partnere” és „A Formula 1™ Technológiai Partnere” címeket is birtokló vállalat" szerepel... a "technológiai partner" megnevezésbe meg benne van minden, ami a technológiával kapcsolatos: mobilkommunikáció, stb...

ui: semmi... itt megtaláltam, hogy a szerződés részeként a többi cím tulajdonosa is :( de akkor is ez volt szvsz. a becsapós kérdés

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#36) tjb007 válasza mephi666 (#35) üzenetére


tjb007
nagyúr

Sajna én n(s)em az LG Forma 1 -es oldalán kerestem a választ arra kérdésre, nem is találtam el :(
A legtöbb helyen csak azt a kettőt írták.

[ Szerkesztve ]

(#37) PowerBuldog válasza mephi666 (#35) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Bocs, ez nem az amit akartam. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#38) tjb007 válasza PowerBuldog (#37) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ebben is csak ennyi szerepel:
A Formula 1™ Nemzetközi Partnere és A Formula 1™ Technológiai Partnere címek tulajdonosa

(#39) PowerBuldog válasza tjb007 (#38) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Na, ezt akartam: [link] :K

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#40) DiXoN008


DiXoN008
tag

Uhh én a hivatalos F1 oldalt néztem de nem láttam a második bekezdést:S Illetve ott csak a 2009 January-t figyeltem. [link]
Hát mindegy benéztem, gratula annak aki bent lesz a kalapban. Ha minden igaz én is ott leszek majd valamelyik nap a kiállításon, ezért köszi a játékot mert nem vettem volna észre ezt a lehetőséget és elszalasztottam volna ezt a jó programot.

(#41) bope87 válasza mephi666 (#35) üzenetére


bope87
aktív tag

Ja, énis ezt néztem be... na mind1

(#42) kingabo válasza tjb007 (#36) üzenetére


kingabo
őstag

Én direkt bemásoltam gugliba az utolsót is hátha talál rá vmit. És talált elég sokat.

(#43) Thome


Thome
addikt

4. kérdés nem jött be... Köszi a játékot.

(#44) tope


tope
addikt

Nekem is 4. kérdés tette be a kulcsot, na ezután se bízok abban amit írnak egy helyen, inkább megnézem máshol is.
Grat a kalaposoknak

(#45) plus44


plus44
veterán

Na én is a 4.-et néztem be, na sebaj, majd máskor.:)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#46) NoX válasza plus44 (#45) üzenetére


NoX
senior tag

Én a 7. kérdést buktam... [Mely kiállítási tárgyak láthatók a "Formula One™ – Versenyben a technológiával" kiállításon?]
:(

(#47) lindermen


lindermen
aktív tag

Hét igen, rajtam is a 4. fogott ki!!
De mivel ennyire nehéz volt megtalálni a helyes választ, illetve nem is volt egyértelmű, sztem lehetne, hogy aki csak azt nézte be, az még bekerüljön :)) (nem csak magamért!!)
Egyébként meg elég érdekes volt, hogy "utolsó nap már nem lesz új kérdés", aztán néztem, hogy még ott volt a 6,7,8. Lehet mondjuk hogy előző nap tették fel, de én csak 2-án vettem észre, na mind1!

(#48) Traxx válasza lindermen (#47) üzenetére


Traxx
őstag

A 8. kérdés valóban az utolsó napon jött ki, mert előző nap este még tuti nem volt.

A guglival meg simán meglett nekem a 4. kérdésre a válasz :)

Tényleg, kalap mikor lesz?

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#49) plus44 válasza lindermen (#47) üzenetére


plus44
veterán

Ha kevesen vannak a full helyes választ adók, akkor esetleg, de am. meg ne, mert ez így nem sportszerű a többiekkel szemben. (mondom ezt úgy, hogy nekem is csak az a rossz, de ez van. Ez csak egy játék.)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#50) Prinz Eugen


Prinz Eugen
tag

Honnan lehet tudni hogy eltaláltam-e a helyes választ? :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.