Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Milyen udvariasan fogalmaztál :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2) PiTM0N


PiTM0N
tag

Hahah, ha valaki követte mostanában a Bungie dolgait, akkor tudhatja, hogy kb. az itthoni politikai pártok hitelesebbek a kampányidőszakban, mint ők.

Nem baj, őszre (talán) már elérjük a Destiny 1 szintjét.

[ Szerkesztve ]

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ezt a játékot már csak a hype tartja össze.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Raysen623


Raysen623
addikt

Ennyire sok a probléma a játékkal? Pár haverom játszik vele, de nem sokat mondanak róla...lehet nincs mit. :D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#5) NandorHUN válasza PiTM0N (#2) üzenetére


NandorHUN
addikt

Az eladásokért bármit.

De tuti ebből is adtak el eleget, hogy bőven megérte nekik.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"sokaknak feltűnt, hogy nagyjából az első résznél látott metódusokat láthatjuk"
Ezek szerint volt ennek 1. része is. :D

(#7) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Van ennek még jövője? Sajnos az alapoknál ment félre az egész Destiny mizéria.

(#8) l.skywalker válasza Dr. Akula (#6) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, de nem jelent meg csak konzolra. Pedig jobb lett. Én is a D2 után szereztem be és néztem meg, a közösségi pályák (Raid, Strike, NF) tényleg jobbak, összetettebbek nehezebbek voltak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#9) l.skywalker válasza Hunpriest (#7) üzenetére


l.skywalker
félisten

Lásd: Division. Az első hónapokban ott a játékosok 75%-a lépett ki és nagyjából a játék indulása után 1 évvel lett ismét felkapott.

Ja és a D1 ugyanez volt. A harmadik DLC lett az ahonnan számolják a Destiny "teremtését" :D

Szerintem ez tudatos. Az elején jön a posvány, mindenki szomorú, aztán az egyébként már előre eltervezett fejlesztéseket úgy állítják be, hogy "mert ezt kérték a játékosok" - jönnek majd akciók stb. - és végül mindenki boldog lesz, mert azt kapják egy év után amit egyébként szerettek volna kapni mindig is.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.