Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Várjuk,várjuk! :C
Személy szerint mivel a scalebound offos,ez lett a legjobban várt játék az évben xboxra! :)

(#2) atike


atike
nagyúr

Ez nagyon durván jól néz ki... :Y

(#3) Zedz válasza atike (#2) üzenetére


Zedz
addikt

Várjuk ki a végét. Ubisoft.

(#4) trufa12


trufa12
addikt

Nem rossz ez, de nem sok értelmét látom azon kívül hogy egymást le lehet mészárolni, persze ha verseny szintű lesz a játék , akkor jó annak aki ilyen irányba akar mozdulni meg még 14 éves...
De amúgy meg csak megy vele az idő és semmi értelme. Pedig maga a játék tetszik de hogy ki adjak egy online végtelen darálóért 1x ezret azt valahogy nem tudom elképzelni .

A kampány meg ugyan az csak npc-k ellen, és net kell ahhoz is, gyakorlás az éles bevetés előtt.. szóval 0 értelme van annak aki valami storyt ámulatba ejtő dolgokat akar látni..

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#5) Medocsabi válasza trufa12 (#4) üzenetére


Medocsabi
addikt

Akkor Neked mostanában nem nagyon készülnek játékok... :U Lévén majd mindegyik multira van kihegyezve.

(#6) trufa12 válasza Medocsabi (#5) üzenetére


trufa12
addikt

igen ez a baj. Bár elfogadtam, más világ van, a fiataloknak készülnek a játékok, nem a vén rókáknak... a mi időnk már lejárt. Néha jön egy két cím aztán annyi.

Meg mondjuk mindig is a fiataloknak készültek, csak kiöregszik az ember..

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#7) oriic válasza Zedz (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eddig ugy tunik hogy tul nagy gondok nincsenek a jatekkal. A halozati gondokkal meg remelhetoleg csinalnak valamit premierig.

Live-Die-Respawn

(#8) Medocsabi válasza trufa12 (#6) üzenetére


Medocsabi
addikt

Basszus tényleg.én a bf1 nek meg a codnak is csak a single részét vittem végig a multi nem kötött le.Pedig nagyon jó példa a witcher 3 arra hogyan lehet offline is többszáz órát beletenni egy fantasztikus játékba.

[ Szerkesztve ]

(#9) Zedz válasza oriic (#7) üzenetére


Zedz
addikt

Persze, úgy tűnik, amíg el kell adni addig minden szép és jó szokott lenni, aztán a kiadás után valamiért még sem olyan mint amit várt az ember. Rá X időre persze javul a helyzet, példul a Rainbow 6 Siege szvsz nagyon jó lett, de ugye nem kell bemutatnom a klasszikus Ubi eseteket. Hope for the best, én is szeretném ha a végén tényleg jó játékot kapnánk. :K

(#10) velizare válasza oriic (#7) üzenetére


velizare
nagyúr

csalók?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11) Scholes9 válasza Zedz (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pontosan. Nagyon nehéz nem szkeptikusnak lenni manapság...és nyilván ez nem véletlenül alakult ki :(

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) tuki2200 válasza Medocsabi (#8) üzenetére


tuki2200
senior tag

Ilyen is van, en meg nem szeretek pont ezért ilyen witcher, dark souls, zelda vonalon mozogni mert nem szeretek single játszani csak multiba másokkal

(#13) Medocsabi válasza velizare (#10) üzenetére


Medocsabi
addikt

xboxon?...

(#14) trufa12 válasza tuki2200 (#12) üzenetére


trufa12
addikt

Hát igen kinek hogy. Én úgy fogom fel a jó játék olyan mint egy könyv csak éppen interaktív meg szabadon választhatunk egy bizonyos számú véglet között.
Ha van időm le ülök elé aztán játszom.
A multi meg végtelen abba szerintem akkor van értelme manapság belefogni ha az ember mint pénz keresést akarja csinálni, mert ha csak úgy ráfügg és még pénzt is költ rá az eléggé életromboló lehet, ezért nem nyomtam a wow-ot sem. Mert teljesen elvont volna a külvilágtól, ha meg csak hébe hóba játszik vele az ember úgy semmi értelme a multinak.

Persze itt megoldható hogy csak napi pár meccset játszik le az ember nem kell annyira nyomulni mint egy mmoban.. de valahogy nekem nem gyerebe, neked meg a másik véglet nem...

Ilyen ez embere válogatja.

A bf1-et és stb ilyen single résszel játékot meg azért nem veszem meg mert a multi ott is a fő , a single csak egy kis ráadás , aztán azért a pár óráért nem ad ki az ember 15-20 ezret...

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#15) velizare válasza Medocsabi (#13) üzenetére


velizare
nagyúr

pc-n. multiplatform cím.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Van egy szép kis learning curve-e a játéknak, de ebből várás lesz, fél év, 50%-al olcsóbb is lesz, "kijavítva".

Ha nagyon-nagyon dicsérik, akkor 50% akcióban megveszem uplay boltból a héten. :P

De ehhez dedikált szerók és csalásvédelem szükséges.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#17) Zedz válasza vegitossj7 (#16) üzenetére


Zedz
addikt

Ha átemelik a Rainbows BattleEye nevű kalapácsot, akkor a csalóknak lehet nehezebb dolguk lesz. Dolgozik mostanában eléggé az a rendszer. :DDD

(#18) oriic válasza Zedz (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vicces volt a minapi 100+ -os bannolas. :D

Live-Die-Respawn

(#19) Zedz válasza oriic (#18) üzenetére


Zedz
addikt

Fúú igen, tegnapelőtt ha jól emlékszem megint dolgozott a rendszer. All chaten mindenki ki volt akadva, hogy wtf. :D

(#20) rdt89


rdt89
addikt

Csak ne kaszálják el ezt is túl nagy csapás volt a sárkányos nekem idénre. :P

(#21) Zedz válasza rdt89 (#20) üzenetére


Zedz
addikt

Áhhh, pénz van a dologban! :D

(#22) rdt89 válasza Zedz (#21) üzenetére


rdt89
addikt

Bízok benne, hogy ez így is marad megjelenésig. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.