Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) schawo


schawo
titán

praktikumon kívül kissé természetesebben idomul a környezetünkhöz
Az íróasztalon konkrétan semmihez sem idomul.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2) Próféta


Próféta
tag

"Ha fogytán a kraft, energiabankunk készséggel táplálkozik hálózati töltőfej segítségével, másik Qi padról, vagy számítógépről is."

Nemrég láttam egymásra pakolt kavicsokat és nem értettem az okát. Most már tudom, hogy néhány QiStone+ töltötte egymást. :DD

(#3) BalanceR válasza Próféta (#2) üzenetére


BalanceR
addikt

Erre Gondoltál? :D

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#4) Wesder válasza Próféta (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Csak az egyik tölti a másikat :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) VIBO


VIBO
őstag

Nekem nagyon tetszik.
Kis árcsökkenés + teljesítménynövekedés és vinném is :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#6) boncser


boncser
aktív tag

Ez kb a negyedét éri annak amennyiért most adják. :(

(#7) #13110016


#13110016
törölt tag

Elég drága... bár hasznos.

(#8) macskea


macskea
őstag

Nekem az az érzésem, hogy a sok funkció között elveszett a lényeg. Az oda-vissza Qi töltés tényleg igényes megoldás, mint az ötletes töltöttség kijelzés, vagy az USB-s csatlakozó meghagyása is, ha esetleg egy ismerős kérne segítséget a nem Qi képes telefonja lemerülése kapcsán. És akkor megkapod a hidegzuhanyt, hogy 4000 mAh. Lassan ennyi az elvárás egy telefon esetén, és arányosan egy külső töltőtől a telefonom kapacitásának dupláját várnám. Így lehetne ez nem csak egy szép kiegészítő, hanem egy hasznos tartozék. Az ártól függetlenül.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#9) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Nem valami barátságos az ára.

(#10) Próféta válasza BalanceR (#3) üzenetére


Próféta
tag

Igen, pont erre. :)

wesder
jogos :B

(#11) Beri78


Beri78
őstag

az áráért cserében viszont jól néz ki :K

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#12) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nagyon szép cucc, de röhejes a kapacitása (ráadásul jó eséllyel azt a 4000-et sem tudja), és marha drága. a Cég neve meg mintha egy kínai másolóüzemé lenne, amit 2 perc alatt találtak ki. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#13) daninet válasza macskea (#8) üzenetére


daninet
veterán

Es abbol a 4000bol mennyi vesz el a vezeteknelkuli toltes ideje alatt az mar a marketing osztalyig nem jutott el. En osszvissz 3000mAh korulire teszem a vegeredmenyt.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#14) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Egész jól néz ki és hasznos is a kétféle töltési mód.
De az ára. :(

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#15) macskea válasza daninet (#13) üzenetére


macskea
őstag

Hát igen, amilyen hatásfokkal ezek mennek, én sem számítanék 3000-nél többre, és akkor mind a ketten optimisták voltunk. Mondom, minden apróságra figyeltek, csak a lényegre nem, miszerint ezzel majd egyszer valamikor _teljesen_ fel kellene tölteni egy telefont. :DDD

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#16) Wesder válasza Csapoati (#12) üzenetére


Wesder
félisten

A zenekarom neme pedig Menwithinstruments lesz utànuk szabadon :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) Sys85


Sys85
veterán

"idei MWC-n mutatta be"
Vicces,mert youtubeon,Flossy Carter csatornáján már 1 éves ennek a "kavicsnak" a bemutatója és az Amazon már akkor forgalmazta.
Ilyen lassan ért ide európába? :)

(#18) Neck válasza Wesder (#16) üzenetére


Neck
veterán

A frontember énekes pedig Isingvocal :C

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#19) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Ez mind jól hangzik, de ennyivel meg is állt az értelme. Feltöltöd USB-ről a powerbankod: veszteség, töltöd powerbankról a telót: nem tudod a bank teljes kapacitását átpasszírozni a telóba, mert... fizika, tehát újabb veszteség, és mindezt vezeték nélkül teszed, akkor az effektív használható energiát gyakorlatilag tovább felezed, a telefonod akkumulátora szintén nem 100%-ban nyeli el a felvett áramot: veszteség. Leszopsz a falból olyan 5 Ah-t, aztán végül a gyakorlatban a telefonodban tudsz belőle hasznosítani jó esetben kb. 1,5-Ah-t.
Ez igazán zseniális eszköz.

[ Szerkesztve ]

(#20) Hallosz


Hallosz
senior tag

Ez a fából vaskarika. :((
A kihasználatlan, hátlapra, mehetne napelem, annak nagyobb értelme lenne, mint a céglogónak. :K

Mert lakni, muszáj.

(#21) trapi80


trapi80
tag

Már várom az ebay-es/alibaba-s alternatívákat negyed áron! :K

Üdv: Roland

(#22) gaucho válasza trapi80 (#21) üzenetére


gaucho
tag

Íme az egyik olcsóbb verzió; [link] Kb.fél éve találtam rá a QiStone-ra,rövid keresgélés után ez volt az egyik olcsóbb alternatíva.Egyébként fél tucat különféle márkajelzéssel találkoztam már.

(#23) mekker válasza Próféta (#2) üzenetére


mekker
őstag

A kőrakosgatásnak is az a lényege, hogy közben kikapcsolódj és feltöltődj. Zenkertekben, meg kavicsos területeken (tengerpart, hegyi patakok) néha látni ilyeneket tömegével.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#24) Pjotr


Pjotr
senior tag

A qi toltes 1A-val a mai telefonoknal lo**sz. Iphone-hoz jo, de pl. Lumia 950-nel mar idegesitoen lassu a gyari toltofejhez kepest.

(#25) Pttypang válasza mekker (#23) üzenetére


Pttypang
veterán

Kiveve ha idegbeteg az ember es felidegesiti magat vele, akkor annyira nem jon be.

Everybody lies.

(#26) sgamez válasza Pjotr (#24) üzenetére


sgamez
tag

Nekem bevált a qi, éjszaka az ágy mellett rádobom a telót és kész. 1 napot meg simán kibír (Nexus5)

(#27) elmo


elmo
aktív tag

A cikk jó, élvezem ezt a picit Laáros/ Gallás beütést. ;-) A termék annyira nem meggyőző, valóban kevésnek tűnik a kapacitás; mindenesetre mutatós cucc, bár a Dunába nem kacsáznék vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.