Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez a csaj továbbra sem Lara Croft material.

(#2) NandorHUN válasza Fitzgerald (#1) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem, de elnézve a 2018-19-es trendet örülni kell, hogy nem fekete/kisebbség vagy transexualis.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#3) Yodafon


Yodafon
senior tag

Pls. NO! :O Az új játékok is egy kalap szarok ne tetézzük már a belőlük készült filmekkel.....

I'm gangsta!

(#4) tibaimp válasza Yodafon (#3) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem például tetszenek az új játékok (a régiek határozottan nem) és a film is, így én személy szerint, üdvözlöm az új filmet is.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#5) NandorHUN válasza Yodafon (#3) üzenetére


NandorHUN
addikt

Maga a reboot elég jó volt. A 2. rész nem tetszett legutóbbival meg még nem játszottam, de állitólag az is jó lett.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#6) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Az előző rész sem volt rossz, főleg, ha a megfelelő elvárásokkal ültünk be a moziba, így ezt is várom. Mi több, az idei év kimaradhat, esetleg 2020-is, de utána már várom a játék folytatását egy következő trilógiában.

[ Szerkesztve ]

(#7) Yodafon válasza NandorHUN (#5) üzenetére


Yodafon
senior tag

Ha nem hívnák Tomb Raidernek és a főszereplőt Lara Croftnak nekem is el menne egynek. De mióta ilyen indokolatlan tömeggyilkos lett azóta undorodom tőle... :W

I'm gangsta!

(#8) NandorHUN válasza Yodafon (#7) üzenetére


NandorHUN
addikt

Első rebootolt epizódon én már nevettem a játék brutalitásán. :D
Bármint az egy dolog, hogy halomra öli a kiscsaj az embereket, de a másik amit végigszenved meg death kijelzőn lemegy: átszúrják a hasát, bezuzzák az arcát, csákja átszúrja a fejét - még utána szenved meg vergődik 15 mp-et :DD készítők kicsit túlzásba vitték ez a sadista vonalat.

Legutóbb előtti játékuk legalább simán csak unalmas volt, meg kiszámítható egy elég semmilyen játékmenettel, de ez a véregzés kimaradt. Most megjelent game meg gondolom ezt viszi tovább.

Én LC esetén erre az agyoncsócsált apakomplexusra agyok allergiás.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#9) k-adi válasza NandorHUN (#2) üzenetére


k-adi
nagyúr

:DD

Mostani évek a női hősökről szólnak, nyomatni kell ezt is, mégha a reboot elég gyenge lett :U

(#10) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Lassan ideje lenne akkor meglesni az elsőt. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#11) GodGamer5 válasza Fitzgerald (#1) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
Ennél a csajnál még Angelina Jolie is jobb volt.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#12) no1r


no1r
őstag

az elozo jatekokban is halomra olte az ellent Lara. es ugyanugy belezuhant a tuskes csapdakba ha bena voltal.
szoval en azokat semmivel sem tartom kimeletesebbnek. az meg, hogy tulleptek a szexista szilikonmelles karakteren csak azt mutatja, hogy (remelhetoleg) probalnak melyiteni a karakteren.
azert azt ne feledjuk el, hogy Lara ezekben a rebootokban meg finoman szolva sem az a tapasztalt, 30as evei kozepet taposo karakter. ehhez viszonyultan (es mind felkeszuleseben es szineszi kvalitasaban) Vikander kisasszony szerintem teljesen jo a szerepre.
en a regi jatekokkal is jatszottam (bar nem az osszessel), es az ujakat is szeretem. filmbol a Jolie-fele nem jott at. az uj pedig igen. bar kozel sem hibatlan.

[ Szerkesztve ]

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#13) D.Va


D.Va
senior tag

Én az első film megnézése előtt nagyon-nagyon szkeptikus voltam és borzalmasnak ítéltem előre Alicia-t, meg sem akartam nézni a filmet. Végül nagyon pozitív csalódás lett, szerintem egész jó lett a film. Viszonylag érdekes, látványos, és Alicia is egész jól hozta Lara Croft-ot. Így én nagyon várom a folytatást! :K

[ Szerkesztve ]

(#14) D.Va válasza GodGamer5 (#11) üzenetére


D.Va
senior tag

Angelina tökéletes volt a RÉGI JÁTÉKOK film adaptációjához. Az új játékok film változatához viszont pont hogy nem, passzolna Angelina, mert az új Lara sem olyan pumpaszájú nagymellú már a játékokban. Nem mondom Alicia sem tökéletes a szerepre, de egész jól passzol az új TR játékokhoz...

(#15) tibaimp válasza D.Va (#14) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez így van, és pont ez is volt a készítők célja, az új játékokból "átemelni" a karaktert, a régi felejtős.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.