Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Realradical


Realradical
őstag

Nagyon jó írás, egyből meghozta a kedvem kiruccanni. Bár az én szerelmem nem a Duna/Tisza, hanem a Ráckevei Dunaágak, főleg ördög/öv csatorna. Kisebb a sodrás, szép a környék és bármi akadhat compótól a harcsáig. Híd alatt pedig fogható a jó kis fekete sügér :)

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#2) aram01


aram01
nagyúr

jó lett :K
Bár időm nincs kijutni de legalább olvashatok róla,jöhet a folytatás/ok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#3) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Köszi a cikket! Egyetértek folyóvízen meghatározó a megfelelő helyválasztás. Egy pár napig folyamatosan etetett hely szép halakat eredményezhet. :)

(#4) Sundesz


Sundesz
őstag

Remek kis írás lett, meg is jött e kedvem a pecázáshoz. Én is a Dunát preferálom, van hogy kőpartról, van hogy zátonyról lógatom a botot. Általában kishallal horgászom és szinte minden hal horogra akadt már (kecsege, harcsa, süllő, csuka, balin - utóbbiból különösen sokat lehet fogni zátonyoknál).

Hörcsög Powa'

(#5) aram01 válasza Sundesz (#4) üzenetére


aram01
nagyúr

nagyapám igazi márnaszakértő volt(szegény) még a magyarhorgászban is volt róla kép

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) Apika


Apika
Közösségépítő

Köszi a cikket, jó lett! A nyolcvanas, kilencvenes években én is rendszeresen horgásztam. Főleg a Ráckevei-Dunaágon. Azok voltak az igazán szép idők... :U

(#7) Alg


Alg
veterán

Köszi mindenkinek :R

Hmm érdekes, szerkesztésnél pont befértek széltében a képek, legközelebb ezek szerint 640x480-asokat kell betenni...

Recon666 Szerintem pont hogy a folyó olyan, hogy szoktató etetés nélkül is lehet elérni szép fogásokat, ha megtalálod a halat. Sőt, bármilyen etetés nélkül akár :K

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#9) Alg válasza Kalandor (#8) üzenetére


Alg
veterán

Rendben, köszi!

Cache ürítés után már jó - mikor írtam másik gépet használtam

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#10) Recon666 válasza Alg (#7) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Lehet, de nagyban tud is segíteni benne.

(#11) DemonDani


DemonDani
addikt

jó írás lett sok igazság van benne érdemes szinte minden pontot jol megjegyezni...

Mostanságo sokat járok de sajnos gyakorlatilag eddig az egész év kuka. az elmúlt több mint egy hónap alatt halat se vittem haza. Még a keszeg sem megy... iszonyat. (Tisza kisköre alsó)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#12) Alg válasza DemonDani (#11) üzenetére


Alg
veterán

Nekem eddig egész jó, bár ritkán járok, talán havonta 1-2szer ha lejutok... most is írtam egy szép hosszú beszámolót a ki horgászik topicba

(kicsit lentebb, Nagykörű magasságában portyázok)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#13) lakisoft


lakisoft
veterán

Gratula. Folyatás akkarok :DD. :C :R

(#14) jimhun


jimhun
senior tag

Jo kis iras lett, bar a kedvenc halamat a csukat hianyolom egy kicsit, de lehet hogy ott nem is nagyon van. Folyovizben nem nagyon horgasztam meg ra, inkabb csak kis csatornakban.

(#15) szki


szki
őstag

Frankó írás! Várjuk a folytatást!
Én magam nem pecázok már, de még el jöhet az ideje. 20 éve inkább tavakhoz jártam, és patakokhoz. De már nincs is hal azokban :(

(#16) Alg


Alg
veterán

Áhhh, a Picasa valamiért kinyírta az albumomat :((( :W

Ha visszaértem hétfőn megpróbálom helyre tenni

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#17) Alg válasza Alg (#16) üzenetére


Alg
veterán

Javítva

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.