Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csp01


csp01
tag

"korai gyártó"

(#2) papelado


papelado
aktív tag

Pdig G6,V30 ,G7 nem rossz készülékek.
Sajnos az edeti megjelenéskori árúk a nulla marketing meghozza hatását.

Rohadtul kellene marketing .Olcsón megoldható lenne.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Ezért az eredményért nem kellett volna felülni a noccs-vonatra!

papelado: Nagyon kedvelem az LG-t, és a G7 lehetett volna a legkellemesebb készülék számomra notch nélkül, kisebb mérettel -a G6 mérete már elfogadható-, és erősebb akkuval. Sajnálom, hogy nem így lett!

Igaz, a V10 / Q8 másodlagos kijelzője valóban felfogható, mint pre-notch! :) Lehet, idővel meg tudnám szokni, és még ez a legkevésbé fájó valóban. A tepsiség és a gyenge akku nagyobb baj.

[ Szerkesztve ]

(#4) papelado válasza Fred23 (#3) üzenetére


papelado
aktív tag

A noccs kb a legjobb dolgok egyike.Amig nem vol tnoccsos mobilom fröcsögtem én is.Már belátom nincs vele gond.Elrejthető és nem a kijelzöből veszi le hasznos területet
Egyébként nem ugrottak fel rá.V10 másodlagos kijelző tulképpen' egy pre notch..

(#3) Fred23

Elrejthető nem veszed észre .Eu nem szabad,hogy visszatartson.Apple megoldása tényleg gáz de a droidosoknál jobb a helyzet sőt P már natívan támogatja mégjobb lesz és jönnek funkciók.

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#5) joey04


joey04
titán

nem meglepő.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) tibcsi0407 válasza papelado (#4) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Az egy 1/notch. ;]

https://utdetailing.hu/

(#7) Puculo


Puculo
aktív tag

A G5-öm szerettem volna cserélni G7-re, de nem fog menni. Kamerában, infrában is visszalépés, nembeszélve arról, hogy a 4/64 kiosztás 2018-ban már csak a középkategóriában versenyezhet.. Ez mellett pedig nehéz elmenni szó nélkül. A notch még a legkevésbé zavaró dolog szerintem. Hiába nagy a mobilpiac, kiélezett a verseny, nehéz jó mobilt szerezni. Van már a családban Samsung S8+ és hiába gyönyörű a kijelző, nem kellene. Remélem a V40 nem lesz kispórolva, az lenne talán a méltó utód.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#8) no more


no more
addikt

Várható volt a rengeteg baki után...

(#4) papelado: A noccs kb a legjobb dolgok egyike.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#9) gazdi40


gazdi40
csendes tag

Es meg mindig a hulyeseguket hajtjak. Nulla marketing. Elfuseralt mobilok. Na persze hogy a piac tehet rola tok logikus, vagy nem

(#10) papelado válasza Puculo (#7) üzenetére


papelado
aktív tag

Akkuban és kamerában is bőven előrébb g5 től A 4 giga mindenre elég a tárhely sd vel növelhető és még IP 68 is,Zenében is előrelépés még a BO modul mellett is.Kijelzőben is jobb némileg .Sebességben is bőven észrevehető támogatásban is.NE beszéld be magadnak,hogy nincs előre lépés.Nemmsoká beesik 140 körúlre mint a többi lg szóval jó lenne az G5 helyett már bőven.

no more
Mivel nem látom és a képernyőm miatta nagyobb igen .Nincs hátrány nekem csak előnye akkor meg?

[ Szerkesztve ]

Drágaszágom....

(#11) samu74


samu74
addikt

Nem csodálom, hogy kivonulnak kínából, azok is megtanultak telefont gyártani.
A mostani telefonjaik sem rosszak ,de ez kevés ma már.

-----------

(#12) gyurma888 válasza Puculo (#7) üzenetére


gyurma888
aktív tag

V40-en engem is érdekelne, de már most elengedtem. Szeptemberben mutatják be, majd talán jövő tavasszal meg is lehet venni itthon. Akkor meg már inkább veszek egy S10-et(már ha tényleg kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasóval jön, arra megéri várni).

(#13) punky10 válasza papelado (#10) üzenetére


punky10
addikt

Mivel nem látom és a képernyőm miatta nagyobb igen .Nincs hátrány nekem csak előnye akkor meg?
Ez így csak számomra ellentmondásos?Ha nem látod,akkor eltünteted,de akkor nem nagyobb a kijelződ.Ha nagyobb a kijelződ,akkor van sziget,tehát látod... :F

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#14) no more válasza papelado (#10) üzenetére


no more
addikt

Jah, cserében (ha nem iPhone-od van) ott egy hatalmas káva a telefon alján. Ennyit az all-screenről. :U

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#15) totgab02 válasza csp01 (#1) üzenetére


totgab02
junior tag

"Merseklodo kereslet a felelos".... Igem max az lg-k irant, nem is ertem mert csodalkoznak, abbol kiindulva akit az also/kozepkategoriaban muvelnek, meg ahogy a felsokategoriat arazzak

(#16) SkyLine3000 válasza papelado (#4) üzenetére


SkyLine3000
addikt

"A noccs kb a legjobb dolgok egyike." Gyorsan tedd hozzá, h neked. Én spec hányingert kapok tőle... A büdös életben nem vennék ilyen telót. Az meg, h miből vesz el hasznos területet, inkább hagyjuk. A félig üres/félig tele pohár esete. Mindkettőt bele lehet magyarázni.

Kár lenne, ha eltűnne az Lg a sok veszteség után, mert azért ha akarnak, tudnak jó telókat csinálni. Én spec évek óta jól elvagyok a G3-al és eszemben sincs váltani. Totál nem érdekel, milyen telefonok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#17) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Lg-ből csak tv-t szabad venni...:D

(#18) no more válasza SkyLine3000 (#16) üzenetére


no more
addikt

iPhone-on van értelme a notchnak, az Apple találta ki ezt a "megoldást". Cserébe két oldalt és alul gyakorlatilag nincs káva a telefonon. Az Androidos megoldások viszont nagyon teszkósak azzal a fél centis alsó kávával. :DD A Huawei a P20 Pronál ráadásul még a kijelző formáját is elrontotta azzal, hogy felül nem ugyanúgy íveltek a sarkak, mint lent. Nehogy véletlenül egy picit is szimmetrikus legyen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19) judas13


judas13
addikt

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#20) doooo


doooo
veterán

Ó... érdekes. Tehát a "hangulatos képek" készítésésre alkalmas másodlagos kamera ismét nem tud tömegeket LG mobil vásárlására ösztönözni... Borzalmas világ. :(

(#21) jUUh


jUUh
addikt

Tök szimpatikus volt a G6 is, tehát kiadták tavaly Soc-cal, tök későn...

Samsung Galaxy S23+

(#22) forgonati válasza papelado (#2) üzenetére


forgonati
őstag

Mondjuk nettó szemétség tőlük hogy régiózól függő pl a qi töltés. USA megkapja mi meg nem. Hifi DQC szintén ország függő. Miért? Nem jön be az ilyesmi.

Keelah Se'lai!

(#23) #06658560 válasza papelado (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

".Elrejthető és nem a kijelzöből veszi le hasznos területet"

Hanem? Oda temperával festenek kicsi koboldok mellé? Neked a képernyő egy részének kivágása nem abból kivett hasznos terület?

(#24) #65577472 válasza papelado (#4) üzenetére


#65577472
törölt tag

"A noccs kb a legjobb dolgok egyike"

[ Szerkesztve ]

(#25) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

De miééééért?

(Ja vótmá)

judas13: :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#26) Kasya


Kasya
nagyúr

Evek ota ezt hallani, latni. Varom jovore is a cikket...

(#27) Lionking01


Lionking01
tag

Meg tudom érteni. Szerintem egyáltalán nem gyártanak minőségi telefonokat, és nem is tudtak előrukkolni semmi olyan nagyobb újdonsággal, amivel felvehetnék a versenyt. Kivétel az ára. Ha egy HTC lenne olyan olcsó, mint egy LG, akkor mindenkit HTC-t venne. Mondjuk elfogult vagyok igaz, de az is igaz, hogy volt Samsung flagship-em is, Note 4, amit nagyon szerettem. Persze kezdetben ott is voltak, tudom, minőségi problémák, de ezért nem szabad rögtön megvenni az ilyen készülékeket, csak mondjuk úgy 6 hónap múlva, amikor már a gyerekbetegségek ki vannak javítva, és az ára is kicsit alacsonyabb.

(#28) Vikooo válasza Puculo (#7) üzenetére


Vikooo
addikt

Egyet értek, számomra a G7 -ben a kamera, képernyő felbontás és akku méret nagy csalódás.

G4 óta nincs számomra jó LG! Nem csak a marketing hiányzik hanem az innováció ami jellemzo volt erre a cégre és egy lépéssel mindenki előtt járt.

(#29) Vikooo válasza no more (#18) üzenetére


Vikooo
addikt

Még mindig nem Apple találmány a noccs, sajnos mint a legtöbb dologban trendet teremtettek vele.
Az Essential és Sharp termékek nem keltették fel más, max az Apple figyelmét.

Noccs nélkül is lehet keretet vekonyitani, sőt több gyártó (köztük a Sharp elsőként) megcsinálta a piezo-elektronikus beszedhangszorot ami szükségtelenné teszi a szenzorszigetet. A Vivo is ezt a vonalat követi, de előbb mindenki csinál egy sor noccsos telefont, kell a bevétel mielőtt valódi innovációt mutatnak.

[ Szerkesztve ]

(#30) Totheground válasza Vikooo (#29) üzenetére


Totheground
addikt

Mert csak a hangszoro van ott ugyebar.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#31) NandorHUN


NandorHUN
addikt

LG-t komolyan nem értem. G2, G3, G4 hoszta a szinvonalat a vetéjtársakhoz képest.
Aztán elkezdek szarni a kamerára és később dobták piacra a telefonokat.

Mostani G7 és tök jó készülék, de ha hónapokkal S9 után jön ki zero reklámmal akkor mit várnak?

V40-t várom nagyon, de nem értem miért ilyen idióták, csak magukat okolhatják.

Notch-ra meg szarok magasról, nem mind1 hogy van e? Csak egy opció, ki be lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#32) S e t h


S e t h
nagyúr

Sebaj, legalább Ken Hong jó fej. Megáll nekünk és kedves.
Bár kétezerért a Pöttyös Zsuzsi is út mellett.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#33) Zé.


Zé.
tag

2018. február végén jelentették be az LG V30S ThinQ készüléket.
A G2-m tervezgetem erre a modernebbre, de idestova eltelt fél év,
és sehol nem kapható! A tavalyi alap V30 jó mobil, de már ismét
jelentős fejlődés előtt állunk: kamera felbontás, ujjlenyomat érzékelő,
vagyis mire nállunk egyáltalán reális áron megjelenik, már ismét régi
generációnak számít... Csak a sztereo rádio miatt várok rá, de hiába...

(#34) DonLaca@


DonLaca@
senior tag

A vásárlók igazi igényeit semmibevéve nem lehet sikeres egy mobilgyártó sem. Van erre néhány példa. Tanulhattak volna belőle. Megérdemlik ahová jutottak. Ezt volt LG fanként írom.

(#35) judas13 válasza HarleyCustom (#25) üzenetére


judas13
addikt

Nem lehet elégszer ezt megkérdezni, úgyhogy ez csak természetes :D

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#36) #04441088


#04441088
törölt tag

Az új telefonjaik is is fél évvel megjelenés után vagy 30-40%-ot esnek.. :DDD

(#37) Freiherr válasza NandorHUN (#31) üzenetére


Freiherr
őstag

Kijött a G7? Durva hogy lemaradtam LG vonalon.🤔

XXX

(#38) janeszgol válasza Vikooo (#28) üzenetére


janeszgol
félisten

Bocsi, de mikor járt egy lépéssel mindenki előtt az LG? Akárhogy gondolkodom, nem rémlik semmi. Na jó, egy. A G2. Az valóban beleírta magát a történelemkönyvbe.

(#39) samu74 válasza janeszgol (#38) üzenetére


samu74
addikt

+1. A G2 volt az utolsó telefonjuk amire azt mondtam ,hogy kéne. A V széria meg nagyon nem maradt meg senkibe ,az ökör forgalmazásuk miatt.

-----------

(#40) #06658560 válasza janeszgol (#38) üzenetére


#06658560
törölt tag

Design terén én még a G4-et mondanám, különösen a bőr hátlapos példányokat.
A hatlapra tett gombok sem voltak a gyakorlatban rosszak szerintem.

A hír egyébként az ég kék, a fű zöld, a politikusok lopnak. És most sport.

[ Szerkesztve ]

(#41) bedibazsa válasza janeszgol (#38) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Esetleg még a G3 az akkor brutálisnak számító kijelző-felbontással.

(#42) amoledus


amoledus
aktív tag

Utolsó jó telefonjuk a G4 volt az én szememben.....de abban( és a g3-ban) pedig a qualcomm proci~nem az lg hibájából de megadta magát ugye a bootloop...,a nougat-ot is húzták nyúzták onnantól kb. jöhettek bármivel akik csalódtak már nem akartak lg-t.

Ez a noccs dolog meg számomra hányingerkeltő és zavaró gagyinak hat,mást is másolhatott volna az LG....

[ Szerkesztve ]

#ÜDV!# 12-év tapasztalattal vállalok Okostelefon Szervizt Javítást Sony Samsung HTC Iphone LG stb. Budapesten minőségi alkatrészekkel dolgozom ,garanciát vállalok a munkámra ,várom minden kedves érdeklődő jelentkezését ! :)

(#43) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Még szerencse, hogy nem az eladási mutatóktól függ, hogy mennyire jók a készülékei. Még most sem találok olyan telót a piacon ami annyira megfelelne az igényeimnek mint a G6.

(#44) no more válasza tomboy0013 (#43) üzenetére


no more
addikt

lol

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#45) jacis


jacis
nagyúr

Nekik sajnos a stratégiával vannak komoly gondok.
Tőlük jóval gyengébb gyártók is halomra adják el a telefonokat.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#46) SkyLine3000 válasza no more (#18) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én már soxor leírtam: Inkább legyen egy egészséges káva, amin elfér minden, aminek kell, mint h ilyen szart bámuljak, mint a noccs. Nekem a G3 pont ilyen. Sok évig nem zavarta az embereket a káva, max a tényleg túl nagy. Hirtelen kitalálta vki (talán a barom apple), h ne legyen, inkább legyen helyette noccs. Azóta mindenkit zavar (tisztelet a kivételnek)... Röhej...
Kár, h az Lg is beállt a sorba. Kár érte. Kiváló ügynök volt...

[ Szerkesztve ]

(#47) Vikooo válasza tomboy0013 (#43) üzenetére


Vikooo
addikt

Ez azért vicces mert amikor megjelent a G6 már 1 éves technika volt benne, annyi pénzért mint amennyiert az aktuális flagshipeket adták. Ettol meg neked meg másoknak megfelelhet persze.

[ Szerkesztve ]

(#48) Sgr_A válasza Vikooo (#47) üzenetére


Sgr_A
addikt

Most őszintén játékon kívül mire nem elég az sd821 de még az sd625 vagy 450 is használható a mindennapokban sajnos ezekhez a középkategóriás procikhoz nem raknak jó fényképezőt (OIS)
bár akkor lehet a kutya nem venné meg a felsőkaegóriás cuccokat

[ Szerkesztve ]

(#49) Jeanne d'Arc

Pedig az LG G7 hosszú idők óta az egyik legjobb telójuk, a v30 is hozta a szintet.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#50) tomboy0013 válasza Vikooo (#47) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem attól felel meg jobban az igényeimnek mert a legújabb proci van benne, annak gyakorlati haszna nem sok van az én esetemben, ugyanis nem játszom és az alvással sincs gondom ha nem a legújabb hardver van telefonomban. Bár teszem hozzá, a snapi 821 még játékra is bőven jó.
Hanem: IPS+AoD, lapos kijelző, ip68, extra széles látószögű kamera, egyszerű Gcam használhatóság, Jack csatlakozó, duplakoppos felébresztés, hátsó ujjlenyomat olvasó. Nekem ezek kellenek mert a gyakorlatban is fontosak számomra és csak az LG-nél kapom meg ezeket együtt 1 telefonban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.