Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narxis


Narxis
nagyúr

Nem csak ez a trükkös. Az milyen már, hogy pl. a T-home-nál olcsóbb a havidíj ha TV alapcsomagot is igénybe veszed mintha csak az internetet kérnéd? Hányinger.

Thanos was right.

(#2) leviske


leviske
veterán

De miért vannak a vod szolgáltatások összesorolva a TV-vel? Ennyi erővel régebben beszámíthatták volna a Blockbuster előfizetéseket is.

(#3) pilóta válasza Narxis (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

De az miért baj? Legfeljebb nem nézed...
Nálunk is olcsóbb a csomag, ha van benne vonalas telefon. Rá sincs dugva... Kit érdekel, ha olcsóbb így?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#4) Narxis válasza pilóta (#3) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mert így trükközik a statisztikával. Így fel tud mutatni több TV előfizetést ami feleslegesen késlelteti a lineáris tévézés kihalását.

Ja és akkor legyen olcsóbb ha én nem veszek igénybe plusz szolgáltatást, ezt jobb helyeken árukapcsolásnak nevezik. Megérne egy EU-s vizsgálatot ha már a Google-t emiatt megbüntették! :W

(#5) DJ. Ru$y: hogyne lenne köze a cikkhez? Ne szórakozz már! Ki lepődött meg? Te? Én megjegyeztem, hogy ez is trükközés és visszataszító, ha nem tetszik lapozzál!

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#5) DJ. Ru$y válasza Narxis (#1) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Árukapcsolásnak hívják, hogy mindent tőlük (egy adott szolgáltatótól) vegyél és ne egy konkurens cég zsebét töltsd a lóvéddal. Ezen komolyan meglepődünk 2018-ban? :U
De mennyire nincs köze a cikkhez. :)

(#4) Narxis
Rossz a példád, mivel a telefon + internet is olcsóbb, mint az internet általában, ahogy a kolléga írja, szóval nem vagy köteles előfizetni TV-re, mert az már csak akkor éri meg, ha használod is, mert a kapott kedvezmény mértéke, nem fedi a teljes TV szolgáltatás díját.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#6) macilaci78 válasza DJ. Ru$y (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A példa azért jó, mert sok olyan előfizetést is számba vesz, amely mögött tényleges felhasználás nincs.
Mintha a mobilelőfizetésekhez sorolnák azt, amit a riasztórendszerek, nyomkövető megoldások használnak.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) mephi666 válasza Narxis (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

kereskedelmi adók a reklámokból élnek, a szolgáltatók is ugyanebből a lóvéból, ezért érdekük minél több tv-előfizetést eladni... a vonalas telefon meg nálunk valami 200ft a csomagban, de hálózaton belül (ami nekik adott és 1 fillérrel nem kerül többe szolgáltatást biztosítani az ügyfélnek) ingyenes és asszony órákat képes sógornővel/anyóssal beszélgetni, így megéri :K biztos van ahol mondjuk feltöltőkártyás telefonok vannak a háztartásban, nincs épp egyenleg és a hívás lebonyolítása ugyanúgy +pénz a szolgáltatónak... jól kitalálták ezeket

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) Alchemist válasza Narxis (#1) üzenetére


Alchemist
addikt

Az internet olcsóbb, de ezen felül még a kedvezményes tévét is ki kell fizetned, ami így összességében már drágább.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#9) Dr. X válasza Narxis (#1) üzenetére


Dr. X
aktív tag

Valamit olcsóbban kapsz meg, ha mást elfogadsz INGYEN? Én is idehányok. Akartam venni egy Porsche 911-gyet, de azt mondták, ha adhatnak hozzá egy Panamerát is, akkor öt millióval olcsóbb. Elmehetnek a fenébe!

(#10) acura


acura
tag

Pedig én már lassan 2 éve lemondtam.
Családból kaptam TVGO, HorizonGo, és HBO GO hozzáféréseket, ha nagyon akarom tudok TV-ni. (Terméseztessen TV-re kilőve.)
Csak minek könyörgöm egy idegesítő büntetés ami a TVben megy. Őszintén csak arra használom, hogy ha nagyon unatkozok akkor megnézem a guideokon hol mi megy éppen, lehet belenézek, de ha érdekel már töltöm is, és a reklámblokk fele alatt bármi lejön bármilyen minőségben.
Sokkal több értelmes műsort találok YT-on, vagy stream szolgáltatóknál.

Egyébként el tudom képzelni, hogy ezeket a netes megoldásokat(TVGO, HorizonGo, és társait) külön előfizetőnek számolják az ilyen statisztikák esetében.

Amúgy nálam nem volt olcsóbb ha TV-t is megtartom, ezért nem is láttam értelmét többé.

[ Szerkesztve ]

(#11) joey04


joey04
titán

Jah így könnyű. És csalóka...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#12) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Röviden: a LINEÁRIS tévézés haldoklik, a STREAM stb. modellek mint a netflix pedig erősödik.

(#13) TomMusic


TomMusic
őstag

Számomra bőven sok az töménytelen mennyiségű reklám is, ami a TV-n kívül van.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#14) nap


nap
addikt

Hehe. Nekem a tévézésről mindig a Landscape Channel ugrik be, mint egyetlen nézhető tartalom.
Hány éve is szűnt meg?

Lehet, hogy ha egy háztartásban több set-top-box van, akkor azokat is külön előfizetésként tüntetik fel, hiszen mindegyikért külön kell fizetni. A statisztika sosem hazudik. :D

[ Szerkesztve ]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#15) pereces válasza Dr. X (#9) üzenetére


pereces
tag

Egy tisztességes kereskedőnél tegyük fel hogy mindkét autó 30-30 millió (fogalmam sincs mennyi csak egy példa) ahol kapsz 5 millió kedvezményt ott alapban 70 és így a végösszeg lesz neked 65 ... Hát igen átvertek mert mindkettőt bőven kifizettetik veled de ha külön veszed akkor meg még drágább. Elmehetnek a fenébe, jól mondod :P :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.