Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ates


ates
aktív tag

Nem is csoda, hogy a csuklón hordható eszközök forgalma is nagy mértékben növekedett amikor már 7 dolcsitól elérhetőek, bár Mi Band 2-3 alá talán nem érdemes menni legalábbis a családi tapasztalatok ezt mutatják nálunk. A MB3 üzemideje félelmetes. A feleségemnek 2 hónapja van meg és épp most töltjük harmadszor.

(#2) pusszycat válasza ates (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem ami nem színes oled azt be kellene tiltani,de amúgy is a napsütésben láthatatlan. HB4 tulaj. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) zeon.hu válasza pusszycat (#2) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Azért én jól elvagyok a Pebble és Amazfit óráimmal napsütésben...

#?*@&!

(#4) pusszycat válasza zeon.hu (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az nem ér,azok visszaverik a fényt,nem kifejezetten rájuk gondoltam.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) this is life válasza pusszycat (#4) üzenetére


this is life
Ármester

Az oledet emlegetted és nem írtad hogy az eink is játszik, vagy a transzflektív kijelző kivétel lenne :) ,
Vsz amelyik okosóra nem hozza a pebble üzemidejét,stabilitását ,funkcióit az mind futottak még kategória .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#6) zeon.hu válasza this is life (#5) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Konkrétan egyik se hozza...
Kár érte!
Amazfit a kezemen szebb, jobb az üzemideje, de jóval kevesebbet tud.
Ár/érték aránya azért jó.

#?*@&!

(#7) #24536576


#24536576
törölt tag

Vavej sz*rja nem meglepő, ingyen dobták a telefon mellé.

(#8) this is life válasza zeon.hu (#6) üzenetére


this is life
Ármester

Remélem sokáig húzza nálam a pebble 2 , mert minden igényt kielégít a tudása , az eink ,értesítések megjelenítése, zene lejátszásának vezérlése ,mindig látható kijelző 8-10 nap üzemidő,az óra gombjaival kezelem az eszközt és nem tapicskolni,simogatni kell ..stb
Kár hogy a fitbit kannibalizálta a pebblet ,ahelyett hogy a sw és hw alapokra építkezve dobott piacra terméket.
De hátha előbb utóbb felnőnek a gyártók a feladathoz .

LosBlancosrm
Mi lenne a vavej ? :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#9) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Én az idei piac növekedésből egy Apple Watch 3-mal vettem ki a részem még tavasz elején, nagyon elégedett is vagyok vele; a kezdetben feleslegesnek ható, gyermekbetegségektől szenvedő hordható kiegészítő eszközök többsége remek irányba ment el.

(#10) moleculez


moleculez
veterán

A statisztikában az a jó, hogy mindent be lehet vele bizonyítani. Meg az ellenkezőjét is.
Egy kategóriában a 8$ lépésszámláló, meg az 500$ csuklócomputer...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#11) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Mindenki közel akar lenni a húsostálhoz, csak sajnos a minőség maximum az összeszerelésben érhető utól. Ahogy félrevitték az okostelefonokat, most is a nulla kreativitás és a másolás és a specifikáció háború dominálja a dolgokat. Az akkuidő megint csak másodlagos a magok száma, a memória mérete, a felbontás és a sok haszontalan, szükségtelen feature mögött.

Alig van 1-2 cég aki ténylegesen gondolkodik és ők is gyakran zsákutcába tévednek. Szükség lenne pár új startup-ra, akik nulláról újrakezdenék az egészet, tanulva a többiek baklövéséből...illetve kellene egy tényleg jó, energiahatékony OS.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) szaki04 válasza this is life (#8) üzenetére


szaki04
senior tag

Vavej=Huawei

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#13) nyisziati válasza Tigerclaw (#11) üzenetére


nyisziati
veterán

Startup-okkal az a baj, hogy az elmúlt ~10 év tapasztalataiból leszűrhető, hogy 0-ról indulva, iparági háttér nélkül, megfelelő marketing hiányában a konkurencia kivégzi őket. Lásd Pebble.

Még nagy cégek is elvéreznek ezen a fronton, nemhogy kicsik. De lassan azért kezd kialakulni a szükséges (és elvárt) fícsörök halmaza, amihez lassan a dizájn és üzemidő is felzárkózik.

(#14) .Szaki. válasza Mr.Silkó (#9) üzenetére


.Szaki.
addikt

Teljesen egyetértek.

Régen semmi értelmét nem láttam ezeknek a vackoknak, hangoztattam is sok topicban ezt a véleményemet, mára már viszont eljutottak egy olyan szintre, hogy kifejezetten hasznosak ezek a kiegészítők.

Én idén egy Gear Sportot szereztem be és teljesen elégedett vagyok vele, nagyon bevált.

(#15) Tigerclaw válasza nyisziati (#13) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Viszont legalább friss ötleteket visznek a piacra

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#16) Narancskoma


Narancskoma
tag

Nem csoda, egyre jobban használhatóak, tovább bírják. Régen megmaradtak az értesítés mutatásánál és max zeneváltásnál, most azért már eléggé ott vannak.

(#17) nyisziati válasza Narancskoma (#16) üzenetére


nyisziati
veterán

Na hát ez azért messze nincs így. Már a legkorábbi verziók (pl. Pebble) is egész fejlett egészség-felügyelettel rendelkezett. Plusz RENGETEG app volt (van) rá (még mindig).
Ha nem zár be a gyár, már 2016-ban pulzusmérős órát tudtak volna teríteni.

Ami manapság sokat számít, hogy dizájnnal, kellemes szoftverezettséggel, megbízható működéssel, többnapos (hetes) üzemidővel és elfogadható árcédulával jönnek ki a készülékek manapság, vége a "béna kacsa" szindrómás cuccoknak.

Bár kínaiban még mindig akad, de azok el is fognak sorvadni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.