Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Na remek, szóval ilyen ronda lesz ez is. Már 2 éve szemezgetek a P szériával de tovább idén se jutok vele úgy látom. A P9 egy jó teló volt, gondoltam javítanak rajta és lehet meglesz a következő telóm. Erre kijött a P10 jó nagy kávákkal, Samsung home gomb imitátor ujjlenyomat olvasóval és 16:9-es képaránnyal. Már bíztam benne hogy idén nem baltázzák el ennyire a dizájnt erre tessék.

(#2) #65193216 válasza tomboy0013 (#1) üzenetére


#65193216
törölt tag

az X-nél azért véleményem szerint jobban mutat. az hiába mentes elvileg a káváktól, mégis olyan masszív, KÖVÉR hatást kelt a szegélyével. ez bőven ízlésesebb. na persze attól még nem kéne

(#3) Csapo83 válasza tomboy0013 (#1) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Ez csak egy lesz a három variáns közül. A cikkből is az derül ki hogy a “sima” és a plus hagyományos de kávamentesebb kialakítást kap.

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#4) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Azért ez a bevágás kisebb mint az iphone-nak :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) tomboy0013 válasza Csapo83 (#3) üzenetére


tomboy0013
veterán

A simánál meg az ovális előlapi olvasótól vagyok rosszul. Az én ízlésvilágomtól marha távol álltak a Samsungok és ez azokat idézi számomra. Meg a hátlapi leolvasót jobban szeretem mint az előlapit.

(#2) FerencHerceg: Egy fokkal jobb, de egy kijelzőnél ne törje már meg semmi az egységességet. Ezek a belógó részek marha kiábrándítóak.

[ Szerkesztve ]

(#6) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez a kijelzőbe lógó érzékelő vagy egyéb sáv a leg rondább megvalósítás az utóbbi időkben.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) babosmiki válasza Polarstar (#6) üzenetére


babosmiki
addikt

Azért ez még mindig szebb így mint az iphone X, szerintem...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#8) Soybex


Soybex
őstag

Na megint jön majd hogy ájfon kopi. Full jogosan ha ez real

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#9) totalZ válasza Polarstar (#6) üzenetére


totalZ
csendes tag

Káva nélküli kijelzőnél muszáj volt valami kompromisszumot vállalni, jobb mintha felül lenne egy vékony csík.

(#10) pusszycat válasza babosmiki (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Főleg úgy,h sokkal pontosabb és az animojik nyelvnyújtogatásra is alkalmasak lesznek,vagy ilyet is tudnak majd :Y

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) macskea válasza Soybex (#8) üzenetére


macskea
őstag

Most ez a divat. Mindig vannak vonatok, amikre mindenki felpattan. Most a 18:9 meg a belógó kamera-szenzorcsoport az.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#12) Csapo83 válasza tomboy0013 (#5) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Szerintem inkább a Mate 10 Pro vonalat követik ha a 18:9-es arányon maradnak akkor pedig hátra kerül a szenzor...

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#13) Csapo83 válasza Soybex (#8) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Azért ezt SEM az alma találta ki.... A Sharp csúnyán beelőzte őket ebben. Mindenki másol mindenkiről ami nem is baj ha közben csiszolnak is a dolgon. Egy kicsit unalmas már ez a mindenki az Almát másolja dolog

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#14) Imi1981 válasza Polarstar (#6) üzenetére


Imi1981
veterán

Nem is értem ezt a iphone majmolást. Ez nagyon sok embernek nem jött be ez a benyuló rész és pont azt másolják. És nagyon egyértelmű másolás ráadásul. A telefonjaik viszont jók.

(#9) totalZ szerintem meg ha felül vékony csík van amin az érzékelők és egyebek vannak az sokkal szebb! Ez a csúnya így, hogy belelóg a kijelzőbe.

[ Szerkesztve ]

(#15) tomboy0013 válasza Csapo83 (#12) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem a Honor V10-hez hasonló előlapot kapnak.

(#16) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Az iPhone kijön egy új dizájnnal és a Huawei meg tökéletesíti. Durva.

[ Szerkesztve ]

(#17) totalZ válasza Imi1981 (#14) üzenetére


totalZ
csendes tag

Ízlések és pofonok, hiába nem vagyunk egyformák.

(#18) Csapo83 válasza Imi1981 (#14) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Nekem is jobban bejön a samu vagy Mate 10 Pro féle megoldás.

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#19) pusszycat válasza Imi1981 (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

"ha felül vékony csík van amin az érzékelők és egyebek vannak az sokkal szebb! " - viszont hülyén néz ki ha alól meg nincs káva,nem szimmetrikus. Képzelj el egy s8-at aminek alól nincs kávája. Na ugye. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) Csapo83 válasza pusszycat (#19) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Nézz meg egy Mi Mix-et és fordítsad meg. Na kb úgy...

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#21) Szabcsizz válasza Csapo83 (#18) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Inkább legyen ilyen betüremkedés felül,minthogy a Mi Mix féle hangszórót használja. Plusz ekkora méretben még számomra preferálható is. Nem úgy mint az iPhone-nál.

[ Szerkesztve ]

(#22) Imi1981 válasza pusszycat (#19) üzenetére


Imi1981
veterán

Nekem tetszik az ha alul felül vékony káva van. Ez nagyon nem tetszik és egyszerűen baromságnak tartom. Csak az a baj, hogy ha iPhone kitalál valamit (ha jó ha nem jó) azt másolni kell mintha kötelező lenne. Bár tény hogy ez kávamentesebb körbe mint az iPhone ami csak képen látszik annak élőben igen vaskos kávája van a széleken. Amúgy ennek kisebb a betüremkedés mint iPhone x-nél nem?

Amúgy a Mi Mix is tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#23) Csapo83 válasza Imi1981 (#22) üzenetére


Csapo83
aktív tag

A baj az hogy az Apple már rég nem talált ki semmit. Ha megnézed az X szinte minden eleme ( vagy legalábbis az alapjai ) megtalálhatóak valamelyik androidos telefonba. A kávamentesség nagy úttöröje a Sharp volt még annó. Az Apple mindent úgy kommunikál mint ha ő fedezte volna fel a spanyolviaszt.

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#24) tomboy0013 válasza Csapo83 (#23) üzenetére


tomboy0013
veterán

A Meego-t és a gesztusvezérlést ne felejtsd ki.

(#25) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Hát ez vicc.
Jó hogy be nem nyalnak az Applenak.
2 kamerás csökkentett kávás telot a népnek 5,5 collon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nah most már csak a honor szériában lehet bízni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26) HXY válasza 7Heads Drago (#25) üzenetére


HXY
addikt

Az Apple mindig is diktált, a többi birka meg követte.
Szinte mindenben elsők, ezért is kerülnek a telefonjaik valós értéküknek kb. 2-3-szorosába.
A R&D nagyon sok pénzt felemészt.

(#27) Jeanne d'Arc

Ez bizony copy

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#28) Csapo83 válasza tomboy0013 (#24) üzenetére


Csapo83
aktív tag

A nyomásérzékeny kijelző sem saját ötled de nagyon hosszú lenne a sor...

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#29) Csapo83 válasza Jeanne d'Arc (#27) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Inkább piaci trend mint copy...

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#30) 7Heads Drago válasza Csapo83 (#29) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mi a trend? Az hogy az Apple csinált egy bevágást a kijelzőbe? Azt is még csak a csúcsmodellen.
Majd ha 4-5 nagy gyártónak lesz már az lenne a trend.
De ez még nem azt jelenti hogy tetszik is. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#31) zoleeno1 válasza HXY (#26) üzenetére


zoleeno1
addikt

Maradjunk annyiban, hogy az alma kijott egy hanyadek megoldással, ami 10 emberbol 8 szerint ocsmany, a huvely meg megcsinalta ugy, hogy meg jol is nez ki, viszonylag :D Az alma mar reg ota nem diktal semmit, csak probal lepest tartani...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#32) Mans20


Mans20
addikt

Remélem nem csak a Pro lesz nálunk, ahogy a Mate-nél.

(#33) Elf válasza 7Heads Drago (#30) üzenetére


Elf
aktív tag

Esential phone?
https://m.mobilarena.hu/hir/ime_a_csucsmobil_az_android_atyjatol.html

(#34) ORCA58


ORCA58
addikt

Nekem sem jön be ez a megoldás. Jó pont lenne, ha a videó lejátszásnál kihagyná ezt a sávot, mert az Iphone-on nagyon hülyén néz ki, hogy hiányzik egy darab a képből.

(#35) weberzolee válasza Csapo83 (#28) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Lehet, hogy nem ő találja fel, de ő teszi be úgy mobilba, hogy az használható is legyen, ne csak egy tech demó.

Kapacitív kijelző: 2007 iPhone
Proximity szenzor: 2007 iPhone
TouchID: 2013 iPhone 5S
Dual LED Flash: 2013 iPhone 5S
X64: 2013 iPhone 5S
Force Touch: 2014 Apple Watch
FaceID (3D!!!): iPhone X 2017
Kávamentes kijelző (értsd alul és felül is!!!): iPhone X 2017

Ez mind trend lett azóta a mobilokban...De cáfold meg ha nem így van, és az itt felsorolt dolgok az előtte megjelent okostelefonok mondjuk felében már jelen volt. Mert azóta meg szinte mindben benne van/lesz...

(#36) pusszycat válasza weberzolee (#35) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

.....
és mindezt fele annyiért. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#37) #64189184


#64189184
törölt tag

Kíváncsi leszek, szerintem nem lesz ez csúnya (bár tény, nekem az iPhone X is tetszik.)

(#38) gproject válasza weberzolee (#35) üzenetére


gproject
aktív tag

Csak kettot ellenoriztem ebbol:
dual led flash 2012-ig
fingerprint 2012-ig

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#39) #24536576 válasza weberzolee (#35) üzenetére


#24536576
törölt tag

Te kis naív. Azt hiszed, hogy az almacsutkád találja fel a spanyol viaszt újra és újra. Sajnos el kell, hogy szomorítsalak. Egy telefont nem fél évig fejlesztenek, így a másolásos hülyeségeknek nincs helye itt.

(#40) zoleeno1 válasza gproject (#38) üzenetére


zoleeno1
addikt

Persze, tobb sebbol verzik a dolog, csak lusta voltam telorol keresgelni meg linkelgetni :D

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#41) HXY


HXY
addikt

Én már nem vennék soha* túlárazott Apple-t, Samsung-ot, Sony-t, LG-t, vagy más nagy márkát. Pedig vettem anno több iPhone-t (4, 5s), az USA-ból az elsők között rendeltem meg a 1st gen. iPad-et, Magyarországon a Samsung Galaxy S2-öt, amiket 2017 decemberig aktívan használtam, és még mindig használjuk őket, csak már nem elsődleges eszközként.
Helyette Kínából veszem a sokkal olcsóbb minőségi márkák termékeket. Azért emeltem ki a minőségi jelzőt, mert még mindig sok a vacak termék.
*kivétel akkor, ha Black Friday alatt töredék áron hozzá tudok jutni... :)

És mégis azt mondom hogy az Apple mindig is az innováció élén járt!
Amit csinálnak az követendő, és követik is. Ezt kár is tagadni.
Csak az árazásuk az, amit mintha egyre jobban emelnének egészen az egekig.
Tetszik nagyon az iPhone X, vagy a MacBook Pro 15 is, de a közel 1 milliós árából Kínából 4 Xiaomi "MBP" is kijön, ha meg akcióznak, akkor talán még 6 is.

(#42) Ashitaka


Ashitaka
tag

A belógó érzékelőt- szerintem- jobban, elegánsabban megoldották mint az Apple az x- nél. Nekem kifejezetten tetszik. Csak azt nem értem hogy miért kellett P 20-ra váltani a számozást?! Kíváncsi vagyok a végleges telefonra és tudására

(#43) dutrás


dutrás
őstag

Más telefonok kijelzővédő fóliáinál is tapasztalható az érzékelők helyének kivágása. Én túlzottan nem aggódnék hogy olyan megoldás lesz mint a szifonnál.

P50 pro/P40 Lite

(#44) weberzolee válasza gproject (#38) üzenetére


weberzolee
aktív tag

fingerprint

Akkor nézd meg, hogy hogy nézett ki akkor, és hogy néz ki az i5 után. Hát nem fura? Aztán azt is nézd meg, hogy mennyi telefonban volt i5 előtt és mennyiben van utána?

dual LED
A két tónusúra gondoltam, ez mondjuk nem volt egyértelmű.

LosBlancosrm
Azt hiszed, hogy az almacsutkád találja fel a spanyol viaszt újra és újra.

Szövegértelmezés egyes. Nem feltalálja, népszerűsíti ha úgy tetszik.

zoleeno1
Persze, tobb sebbol verzik a dolog, csak lusta voltam telorol keresgelni meg linkelgetni :D

Ez a legjobb érv amikor nincs érv :C

Ashitaka
A belógó érzékelőt- szerintem- jobban, elegánsabban megoldották mint az Apple az x- nél.

Na ja, nem olyan széles, cserébe csak egy kamera van benne, az X -ben meg ugye ennél több...
A kijelző lekerekítés kisebb, kinek melyik jön be. Szóval szebben lehet egy szubjektív vélemény, de a jobban az nem állja meg a helyét.

Egyébként a patent képek alapján (magasságra arányosított méretnél) látszik, hogy a sziget mérete minimálisan kisebb, cserébe a szenzorok mennyisége töredéke, már ha a képnek hinni lehet, ha meg nem, akkor az arányokból sem kell messzemenő következtetést levonni. Másrészt a kijelző aránya sem egyforma, ez látszik a fektetett képen. Emiatt is tűnhet az LG sziget jóval kisebbnek.

(#45) zoleeno1 válasza weberzolee (#44) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, ezert volt, hogy nem foglalkoztam vele, alma a zisten, alma a kiraly :R

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#46) tdhenry


tdhenry
tag

Nekem tetszik a sziget. Az essential phone-nál is tetszett, de úgy látom egyedül vagyok ezzel :D

(#47) 7Heads Drago válasza Elf (#33) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ismert márka?...
Sok nem fog belőle fogyni.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#48) weberzolee válasza zoleeno1 (#45) üzenetére


weberzolee
aktív tag

Ez még az előzőnél is gyengébb volt :C hajrá hajrá van még lejjebb

(#49) 7Heads Drago válasza weberzolee (#44) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ajjaj Nálad nagy a baj.
Az Apple szerint anno az ideális okostelo méret 4". Ahhoz képest most hol tartanak? Saját maguknak is ellentmondanak.
Sőt mintha az IPS panelt is kukáznák. Pedig tudtommal az Oledet se ők találták fel.
Elég régóta viszik a legdrágább telefon címeket. Érdekes lenne ha ennyi pénzért még kaki is lenne.... Jajj bocs az is... kaki-moji :D
Van amit ők találnak el, van amit mások. Viszont mivel nagy náluk a profit ezáltal van miből és kivel jó dolgokat kitalálni és megtervezni. De mint már sokszor kiderült nem csak ők tudnak jó dolgokat kitalálni. És az utóbbi időben többször is mellényúltak.
Viszont ha nem lenne az Apple nem lenne a többi gyártónak ösztönző erő a jobb megbízhatóbb kütyüre. Mivel elég magasra tették a lécet. Sajnos az árakat is.
Ha te odáig vagy érte és van pénzed Apple termékekre vedd meg. Viszont jóval olcsóbban is meg lehet oldani a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#50) zoleeno1 válasza weberzolee (#48) üzenetére


zoleeno1
addikt

A lényeg az, hogy te nagyon erőseket írsz... :DDD kérlek, mesélj még, olyan jó olvasni az elvakultságod... :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.