Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolvar


bolvar
senior tag

0.33-as :D.Ne már az nem sör :D

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#2) alevan


alevan
őstag

Tetszik a sörhűtő, de le kéne ássa magát a földbe :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3) Daywalker válasza bolvar (#1) üzenetére


Daywalker
addikt

24 db csak elég már:DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4) For357y válasza Daywalker (#3) üzenetére


For357y
aktív tag

A baj inkább azzal van, hogy itthon a 0,5 l-es az elterjedtebb, az meg nem fér bele.

"Az idővel egy úton rohan az élet, De az utat a célig mi építjük meg."

(#5) Feketelaszlo válasza alevan (#2) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

De ehhez minek kell külön "kütyü"? Miért nem elég, ha magam ások egy vermet és belerakom a bambit? Kicsit olcsóbbnak hangzik, mint egy 350$-os műanyag sörkút "mentsd meg a világot" címszóval. :F

(#6) korion


korion
senior tag

az a tv nem lehet rossz..
deeltudnámképzelni (nézném rajta a 800 mb-os filmeket! :DDD )
nah majd 14 év múlva

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#7) FishAir


FishAir
senior tag

Még egy ekkora oltári baromságot, mint az a sörhűtő. Nyáron 1 méter mélyen kb 20 fok ha van. Arról nem is beszélve, hogy nyilván a legfelsőt lehet csak elvenni. Namost a sört 6-8 fokosan csapolják.

iDontcare

(#8) janos1988


janos1988
addikt

Az a sörhűtő már jó egy hónapos hír, de nem akarok szőrszálhasogató lenni.

A kabát meg baromság. Ha el akarok "bújni" vki szeme elől, akkor nem viszek magammal kütyüt. Ha meg nem akarom, hogy elérjenek, bekapcsolom az airplane-t, ami lelövi az antennákat.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#9) scarabaeus


scarabaeus
őstag

Az AirDog nagyon tetszik. A kvadkopterek utóbbi pár éves fejlődése is tetszik, de ennél ez a beépített témakövetéses goprós légifelvétel, ez nagyon el lett találva.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#10) Thusor válasza bolvar (#1) üzenetére


Thusor
őstag

Ezt mondd meg a belgáknak is ahol a jobbnál jobb sörök 0.33-asok üvegben.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#11) Sanchez638


Sanchez638
addikt

0,33l, akkor 78e ft, ki veszi meg?:) negyed áron le lehet gyártani...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#12) #16939776


#16939776
törölt tag

A sörhűtő érdekelt volna, de ez csak langyosan tart. :(
Szórjak bele szárazjeget, attól még ECO marad?

[ Szerkesztve ]

(#13) Ic3man


Ic3man
tag

"Az eCool egy 113 centiméter magas szerkezet ... Az eCoolt az alábbi oldalon lehet megrendelni 349 dolláros áron..."
Felénk vidéken ezt úgy hívják hogy pince...

Méltassuk már a fórumtársunkat válaszra, még ha az nehezünkre is esik!!! www.devpara.hu

(#14) Cannabis7 válasza Ic3man (#13) üzenetére


Cannabis7
senior tag

hát igen...:D

amőgy valaki írta, hgoya a felsőt lehet elvenni, ez nem igaz, a legalsót veszed ki, ezért lehet forgatni az egész tárolót, valahol olvastam róla egy részletesebb cikket.

Bár az tényleg kérdés, hogy felénk 1 méter mélyen milyen lehet a talaj hőmérséklete, 15 foknál biztos nem kevesebb, az meg nem nagy segítség.

(#15) Graphics válasza Cannabis7 (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A föld felszíne alatt 1,5–2,0 méterre közel állandó + 8–12 °C-os,

By Google :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Szerintem semmi haszna nincs ennek a sörhűtőnek. Egy meleg nyári napon ha olyan 10-11fokos a sör, de a legjobb szerintem 6-7, az már nagyon jó, de ennyire 1m mélyen szerintem esély nincs hogy lehűtsd itt. Főleg úgy, hogy már szinte hetek óta szárasság van. (Kelet-Alföld)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#17) Graphics válasza mrhitoshi (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Eggyel fentebb ;)

Áss egy méter mélyre. Hideg lesz ott hidd el.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) mrhitoshi válasza Graphics (#17) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem reagáltam rá direkt. Nem tudom honnan van az adat, de biztos hogy nem állandó érték, ami mindenhol ugyanannyi pontosan. Ráadásul az ivóvízvezetékek is nagyjából ebben a mélységben vannak lefektetve, és ami a csapból folyik víz, az közel nem hideg, hanem kellemesen langyos, de a sörnek ettől jóval hidegebbnek kell lennie.
Azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy ahogy párolog a víz a földből, úgy lehet hogy elérhetne egy kellemesen hideg hőmérsékletet, de mondom itt nálunk hetek óta nem esett az eső normálisan.
Az meg a másik, hogy te 1,5-2m mondasz, itt pedig szerintem legjobb esetben is max 1m -ről van szó.

(#7) FishAir: Jó meglátás. :D

[ Szerkesztve ]

PS4

(#19) Graphics válasza mrhitoshi (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

]Keress ra googleban azert van..

Amugy meg ami a csapbol folyik miert nem talajhideg... Mert a hazban levo vezetekekben allando vizoszlop van. Nem veletlen ha tovabb engeded egyre hidegebb lesz a viz.

Tobbet nem tudok magyarazni. Egyszeru videki vagyok Nalunk ilyen a viz.. De mashol se kulonb a fizika :D

Ástam már ki egykét mélyebb gödröt.. Száraz időben is földfuroval. Oszlopnak. Hideg van lent. A talaj felso retege szaraz..

Ha lentebb szaraz lenne elszaradnanak a fák is. :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) mrhitoshi válasza Graphics (#19) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Végtelenül engedhetném a csapból a vizet, attól még nem lenne egy pontnál hidegebb, ez a pont pedig a környezeti hőmérséklet. Ez vajmi kevés lenne a sörhöz. :DD

Hirtelen ezt találtam: [link] meg ezt [link]

Szóval abban megegyezhetünk, hogy ez a hőmérséklet közel sem megfelelő egy jó hideg sörhöz, az meg ugye megint csak probléma, amit egyik fórumtárs is említett, hogy mindig csak a legfelsőt tudod kivenni, ami a legmelegebb. :D

PS4

(#21) Graphics válasza mrhitoshi (#20) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jó. Velem lehet egyezkedni ;] :D

Van söröd?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) mrhitoshi válasza Graphics (#21) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Naná. :D VB+sör.

PS4

(#23) #24334592 válasza Graphics (#17) üzenetére


#24334592
törölt tag

vagy furass kutat, 10m-rol mar igen hideg tud feljonni, egy vodorbe dobalt 24-es szett hamar bevethetove valik :D

(#24) gyulank válasza mrhitoshi (#20) üzenetére


gyulank
addikt

A második ábrán a mostanihoz közeli 2. vonalon Május, 7°C van. Nálunk is mindig olyan hideg, hogy kézmosásnál is majd lefagy a kezem. Persze nyilván, ha van egy Csőrész szobahőmérsékleten, akár még a falba is jobban felmelegedhet, akkor az abba lévő vízoszlop lehet melegebb, de ha az a rész kifolyik, és a mélyből jön, hideg. Nem lehet, hogy neked a hideg is langyos, annyira bírod a hideget? :D

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#25) gyulank válasza scarabaeus (#9) üzenetére


gyulank
addikt

Azért megnézném, biztos nem használható akárhol. Pl. ha fel akarnám venni ahogy biciklizek, valószínűleg városba nekimenne egy falnak, vagy beakadna a villanyvezetékbe, falun, meg erdőbe fának menne, de még út közbe is beakadhat az út széli fákba. De attól még jó dolog, mert biztos olcsóbb légi felvételeket lehet vele készíteni, mint helikopteres stábbal. :D

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#26) Sanchez638 válasza gyulank (#25) üzenetére


Sanchez638
addikt

Helikopáteres stáp helyett, rádiós helire szerelt kamera :))

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#27) ViZion válasza Graphics (#17) üzenetére


ViZion
félisten

Jóember, itt a homokban -ahol igazi, afrikai futóhomok van- leáshatsz egy méterre, még süt nyáron... :D ...illetve olyan hőfokon sört nem innál szívesen. Régen az öregek sem gödröt ástak az Alföldön, hanem az ásott kútba engedték le vödöbe a sörös / boros üvegeket. Nah az hideg volt.

AirDog aranyos, ötletes.
gyulank: akkor keress olyan sportot, mint ezek a jóemberek: mittomén síelés alaszkában, ilyen vízi ejtőernyős miez, vagy a búvárkodás... :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#28) Graphics válasza ViZion (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tudom. Par uveg Kobanyai odaveszett Nalunk :D

Alföldi vala'

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Jose73


Jose73
tag

TGIF: A drón nem rossz, de a többi termék... sörhűtő nem hűt igazán, és k*rva drága; kijelző kütyü aranyos, de kb minek; és a zavaró kabát feltalálóinak meg kéne mutatni, hogyan kell kikapcsolni egy telefont az "eltűnéshez". :W

(#30) gyulank válasza ViZion (#27) üzenetére


gyulank
addikt

Búvárkodás? :D Kintről kétes a láthatóság a tükröződés miatt, meg a hullámok is torzítanának, ha meg búvármasina is készülne, a hínárokba akadna, és elsüllyedt városok falainak menne neki, vagy korallzátonynak, jéghegynek, hajónak, halnak, másik búvárnak. :D Persze ha atomstabilra csinálják, hogy még a cápaharapást is kibírja, és mondjuk belül vannak a lapátok, és csövön szívja-fújja a vizet az irányításhoz, akkor kibírhatná, de ettől még, ha nem figyelsz rá elhagyod az első akadálynál, aztán az áramlatok elrabolják.

A sörhűtő pedig szerintem senki se gondolja, hogy megéri az árát. Mindenki multifunkcionálisat akar, hogy mindenféle dobozt és üveget bele lehessen tenni, és egyszerre ne csak 1-2 hideget lehessen kivenni. A hőmérséklet pedig sok mindentől függhet, ha a közelben mondjuk van víz akkor lehet, hogy hidegebb lenne, de persze agyagos földbe esélyesebb, főleg, ha víz is van, de szerintem nálunk is 1,5-2,5m mélyen van a cső, pedig a vízóra aknába is betör a talajvíz, és agyagos a föld is, van mi hűtse.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#31) scarabaeus válasza Jose73 (#29) üzenetére


scarabaeus
őstag

Jaja, külön jó lehet hosszabb távon akkunak meg nekünk is, ha az eszközök ezerrel hajtják a rádióikat abban a Faraday-kalitkában, erőlködve a térerőhöz jutásért. Az illető használni annyira tudja úgy eltéve, mintha ki lenne kapcsolva, akkor pedig minek hagyni az eszközt pörögni?

Quoth the Raven "Nevermore."

(#32) sultansmith


sultansmith
senior tag

78 ezerért veszek egy hűtőt... :)

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#33) daneeeeee válasza scarabaeus (#9) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

Ezek a drónok tényleg nagyon jópofán hangzanak de az aksijuk még mindig piszok gyorsan lemerül.
A cikkben lévő drón is 10-20 percet bír repülni (időjárás függő) egy feltöltéssel ami nagyon kevés. :(
Max 50,4 km/h szelet bír ami 300 m magasságban (max eddig repülhet fel) necces szerintem, nem vízálló/porálló.
Szóval szerintem az is necces, hogy mondjuk szörfözés közben azon kell, hogy aggódjak mikor pottyan le a 270k-s drónom az égből.

(#34) gyulank válasza Jose73 (#29) üzenetére


gyulank
addikt

De a zavarókabát lehet, hogy megvéd minden-féle sugárzástól, és ha megszűnne a Föld mágneses védelme, ez megóvna a Nap káros sugaraitól, és a földi radioaktív sugárzástól is. Mivel a telefon már nem csak telefonálásra jó, ezért a kikapcsolás nem feltétlenül a legjobb döntés. Inkább kivehetné a SIM-et. Amúgy nem tudom, mire lehet ez jó. Lopott telefonról a maradék pénzt lebeszélni egyszer itt, aztán ott, hogy ne kövessék? ;] A kabát is nézhetne ki akár jól is, de még, ha kiderülne, hogy sugárzásmentesen le tud fedni, szerintem sokan inkább kockáztatnának, minthogy ezt felvegyék. :D

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#35) Maximum1


Maximum1
őstag

"zavaró kabát"
Azért a fazonból és a színösszeállításból is látszik ki a célközönség.
Simán befér alá 10-15kg C4, trotil stb, simán közelebb tud jutni a célhoz, nehogy már egy hotspot bezavarjon.

(#36) Chrys_ válasza Maximum1 (#35) üzenetére


Chrys_
addikt

Valós veszély, hogy valaki idő előtt felhívja :)

(#37) ViZion válasza gyulank (#30) üzenetére


ViZion
félisten

ehh, akkor nem a Te terméked :D

A hűtő szvsz egyszerű marketing fogás. Minden bulvár cikkbe bekerül, mert jópofa, kicsit mérsékelten vicces, helyet szépen kitölti az ubiszezonban... ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#38) McSpy válasza Graphics (#15) üzenetére


McSpy
őstag

Igen,1 méter mélyen kb 15 °C van :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#39) gyulank válasza ViZion (#37) üzenetére


gyulank
addikt

Akkor már inkább vízóra akna. Mélyebb, több fér bele, mindenféle üveg, vagy akár kanna, és már úgy is kész. :D De ahol se kút se vízóra akna, ott áttervezendő ötletnek jó lehet.

Amúgy emlékszem, még olyan 14 éve tanultunk arról, hogy régen úgy tartósították az élelmiszereket, hogy lyukat fúrtak, és felé tüzet raktak, és ez elvonta alulról a hőt, de ilyenről konkrét leírást, méretezést azóta se találtam sehol.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#40) mrhitoshi válasza gyulank (#24) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Lehetséges. :)

PS4

(#41) #40247552


#40247552
törölt tag

Nem igazan ertem ezt a a google (meg mindenki mas) szemei elol elbujtato kabatot. Becsavarom a telefonomat alufoliaba (Faraday cage), es maris elveszit minden halozati kapcsolatot.

(#42) ViZion válasza #40247552 (#41) üzenetére


ViZion
félisten

De az nem elég undorító trendi, mint ez a fain kabát :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#43) #40247552 válasza ViZion (#42) üzenetére


#40247552
törölt tag

:)

(#44) janos1988 válasza gyulank (#39) üzenetére


janos1988
addikt

Az a jó, hogy páran az árából hűtőt vennének, vagy inkább kútba raknák, esetleg vízóra aknába. Csak egy erdő közepén hol talál konnektort a hűtőhöz, esetleg ásott kutat vagy aknát... :) Az megint más kérdés, hogy a hűtőtáska+jégakku kombóval jobban jár az ember.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#45) gyulank válasza ViZion (#42) üzenetére


gyulank
addikt

Azért ilyen, hogy ha esetleg a sugarak elől mégsem véd, a nevéhez hű maradjon. Engem biztos zavarna. :D

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#46) gyulank válasza janos1988 (#44) üzenetére


gyulank
addikt

Ott jön az amit írtam, hogy ugyanezt a módszert a környezethez viszonyítva áttervezve, pl. olyan mélyre ássa ahol elég hideg van, vagy a lyukas tüzes módszer. Mondjuk én egy tanyára gondoltam, mert az erdőbe amúgy se azért szokott az ember menni, hogy egy konkrét ponton maradjon, ásson egy lyukat beletegye, és ott maradjon, amíg le nem hűl, elfogyassza az összes sört, mindet csak miután egyenként lehűlt, majd kiássa a szerkezetet, és hazamenjen. :D

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#47) McSpy válasza janos1988 (#44) üzenetére


McSpy
őstag

Ennek is ásni kell kb 80-90 cm-t,és ráadásul még nem is olcsó,de ahogy írtad akkor már tényleg inkább hűtőtáska+akku :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#48) ViZion válasza gyulank (#45) üzenetére


ViZion
félisten

Küldeni kellene egy ilyet annak a faszinak, aki azt haluzta, h elrabolták, megfigyelik és letöltik az adatokat... a popsiján át :D minap linkelték is valahol a videóját, félelmetes, mert komolyan gondolja... ;)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#49) gyulank válasza ViZion (#48) üzenetére


gyulank
addikt

Ezt én már láttam a SP-ban. De amúgy nem tudhatod, hogy igaz-e, elég jó hely titkos kémeszközök elrejtésére, hisz nem elég, hogy hülyének néznének, elég kényelmetlen a vizsgálat is. Ki tudja hány ember inkább nem szól róla. De, hogy a témánál maradjunk, az ellen nem véd. :D Ja, vagyis lehet. Nem ismerem a történetet, azt hittem, időnként elrabolják leolvasni a beültetett szerkezetet.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#50) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ebben az árnyékolós ruhában előbb nézik arab terroristának az embert minthogy kommunikáljon valamivel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.