Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zoli03


zoli03
őstag

Gondolom optikai net Pápán csak lakótelepen lesz, belvárosban nem.

(#2) kezdő


kezdő
senior tag

Nesze semmi, fogd meg jól típusú válasz...

Vajon Esztergomig eljutnak vagy megint csak a Veszprém méretű városok játszanak....?

(#3) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Hát akkor ne is reménykedjek, hogy falun bevezessék ugye?

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#4) fatal`


fatal`
félisten

Akkor itt marad a kábelnet, drágán, mert az ADSL mégdrágább. :(

(#5) Erasmus válasza RepeatSector (#3) üzenetére


Erasmus
őstag

nem sok esély van rá

(#6) person válasza zoli03 (#1) üzenetére


person
senior tag

Csak már ott tartanának.... Kicsit sokallom a 3.6/0.2-Mb/s -ért a 6500Ft-ot. :((( Már váltani akartam kábelre de ezt még megvárom.

(#7) zoli03 válasza person (#6) üzenetére


zoli03
őstag

Én már váltottam volna, de az utcánkban nincs kábelnet, pedig olcsóbban gyorsabb lenne, főleg a feltöltés. Most majd talán történni fog valami, optikában nem reménykedem, de VDSL talán lesz (már csak az ára kérdéses).

(#8) person válasza zoli03 (#7) üzenetére


person
senior tag

Na igen az árakra én is kíváncsi leszek... Pofátlanul visszaélnek a helyzetükkel, rohadtul el vannak szálva.... A mobilomon 2x akkora feltöltés van mint amit ezek adnak. :((( A pingem is 35-40 körül van invitelnél a kábeleseknél általában 20 alatt van.

[ Szerkesztve ]

(#9) buherton


buherton
őstag
LOGOUT blog

Hehe ez hír egy viccnek jó volt ;] .

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#10) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Eddig abban reménykedtem, hogy hozzánk, falura is eljut, de ebből a cikkből egyértelműen a vehető ki, hogy csak nagyvárosokba vezetik be. :(((

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#11) hatala


hatala
tag

Hali!
Találtam ezt a linket, jól eldugva, itt van fixen VDSL.
http://www.telekom.hu/szolgaltatasok/nagykereskedelem/belfoldi_vezetekes/szelessavu_hozzaferes/megvalositott_fejlesztesek_vdsl

Én most rendeltem ilyet, állítólag 10napon belül meglesz és ami a vicc, hogy eddig volt egy 5mbit 4500ft-ért adsl, most ez lesz 25mbit+alap telefon 4450ft-ért Szentendrén.
Ha gondoljátok, írok hogy mik a tapasztalatok majd.
H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.