Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) haxiboy


haxiboy
veterán

Jah, a Dízelbotránynál is olyan jól intézkedtek hogy itt az EU-ban egy szoftverfrissítéssel "megoldják" a problémát, ami jobb esetben teljesítmény csökkenéshez, rosszabb esetben különböző alkatrészek (Turbo, Katalizátor stb.) gyorsabb elhasználódásához vezet, addig pl. USA-ban visszavásárolják az autókat, fizetnek a károsultaknak stb.stb....

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#3) Zeki válasza #20749568 (#2) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ott a pont! :(

(#4) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

sírok.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) haxiboy válasza #20749568 (#2) üzenetére


haxiboy
veterán

Szóval nézzem el nekik hogy ha vettem tőlük egy zsír új autót a megadott paraméterekkel, majd kiderült a csalás és hirtelen a felére csökkent az akkori (már nyilván használt) autóm értéke, és a megoldásból amit kínálnak több hátrányom származik mint előnyöm? Gyakorlatilag a dízelbotránnyal még jól is járhattak, mert pár év és el lesz felejtve nekik, kifizettek "pár" autót amcsiban amit természetesen újra eladnak majd. De a szoftverfrissítések miatt meg az emberek majd tömegével veszik az alkatrészeket főleg a még garanciális autókhoz amin röhögve megszedik magukat a márkaszervizek ?

Kösz nem. Többen is mondták a családban hogy érintettek és hogy ez volt az utolsó VW amit vettek. Felőlem ott rohad meg az ilyen cég ahol van. Ez nem egy olyan hogy jaj bocs hibáztunk elnézést dolog, éveken keresztül csaltak a teszteken. Ráadásul aki dízelt vett, és esetleg különböző támogatásokat is kapott, illetve jobb fogyasztással, olcsóbb üzemanyaggal reklámozta néhol még az állam is hogy vegyél Dízelt a Benzin helyett, most meg sorra tiltják ki őket egyes városokból....na meg az üzemanyag is több helyen drágább már...

Szóval politikát félre téve Merkel asszony ismét bekaphatja.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#7) Hieronymus válasza #20749568 (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nagyjából kettő hete pert nyertek Németországban a VW ellen. Ma még beláthatatlanok a döntés következményei.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#8) nbg válasza Hieronymus (#7) üzenetére


nbg
senior tag

Linkeld kerlek, hogy mire gondolsz pontosan.

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#9) Kékes525


Kékes525
félisten

Én optimista vagyok, a technológia nagyon fiatal, ezek a gyerekbetegségei. Idővel kinövi. Minden nagy változásnál ez volt a történelem során, a kezdetek mindig problémásak voltak.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#10) Shreky


Shreky
tag

Gondolhattak volna a szoftverjogi kérdésekre is, rendesen lenne mit ráncba szedni fogyasztóvédelmi szempontból. :U

Wenn ist das Nunstück git und Slotermeyer? Ja! Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! :D

(#11) balaaazs


balaaazs
senior tag

Zuki ugyis azt mondta valamelyik meghallgatáson, hogy szimpi neki az EU-s szabályozás. Nesze.

¯\_(ツ)_/¯

(#12) bambano válasza balaaazs (#11) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

ha én lennék ő, nekem is szimpi lenne az az új szabályozás, ami a régivel ellentétben legálissá teszi a spammelést...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#13) Hieronymus válasza nbg (#8) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

(#14) nbg válasza Hieronymus (#13) üzenetére


nbg
senior tag

Köszönöm!

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.