Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) Hugo85


Hugo85
aktív tag

Érdekes megoldás, de csak a dedikáltan a számítógéphez használt dolgokhoz látom értelmét. A start after power faliure (vagy hogyan hívják) funkciót sem minden lap tudja rendesen.
Az erősítő sokaknál ugye rá van kötve TV-re, CD lejátszóra, stb. a router+modem nálunk 4 gépet+a telefonom is kiszolgálja. Sok dolog nem szereti ha áramtalanítják, vagy csak nagyon lassan indul (pl set-top-boxok, bár PC-hez ez nem jó példa).

Ja, amúgy mi történik ha készenléti üzemmódba helyezed a gépet? Csak mert így a legtöbb periféria lekapcsol, így feltételezem a 12 Volt is megszűnik itt-ott, úgyhogy ha nem jó helyre kötöd, akkor a simán lekapcsol a gép, és mindent lekapcsol maga körül nem?

Egyébként vicces, hogy azt írod, hogy a fázist szakítsuk meg, mert ugye ha fordítva bedugod a villásdugót, rögtön a másik lesz a fázis :) bár ahogy nézem nálad nincs sose kihúzvam így kb mindegy.

Ha már energiatakarékosság. Miért nem választottál egy sima kapcsoló nélküli elosztót? Úgyértem a kapcsoló léte esetedben teljesen felesleges, ellenben a lámpája (jó, tudom pár tized Watt) folyamatosan és feleslegesen fogyaszt akkor, ha megy a PC...

Az az erősítő biztosan szereti, hogy így be van építve? Nem hiába vannak a tetején szellőző lyukak, vagy ennek nem a tetején vannak? :F

#37 - A távirányítós aljzatkapcsoló sokszor ennyibe kerül, nem vagyok meggyőződve arról, hogy vidáman kapcsolgat ugyanakkora teljesítményt (azért sok minden van itt rákötve), és ezzel ellentétben annak nem tökéletesen nulla a fogyasztása, illetve nem kapcsol le automatán. De amúgy minden másban megegyeznek :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.