Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#89) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Sajnos fogyni sokkal nehezebb, mint hízni :((( Jártam heti 2x 6km-t futni, semmi hatása. Ok, általános erőnlét, állóképesség meg edzettség jobb, mert télen esőben meg mínuszokban is nyomtam idén is.
Aztán most 4 hónap házfelújítás, 40 köbméter föld, sitt kihordása gyakorlatilag egyedül. Kilókban semmi változás, baromi idegesítő. Izomzatom fejlődött, de jó lett volna fogyni is egy tizest. Azt mondta a boltos csávó, ezt a talicskát öcsém nem fogod bírni betonnal teli... Nem a fenét. Nem tudom mennyit nyom telirakva, de nem volt gond, felfelé is toltam simán.
Én csak akkor szoktam fogyni, ha nyáron a 30 fokban tekerek 30-50km-t, vagy tavaly mikor vakoltam/festettem a garázst, és még utána 1 teljes hétig eveztem napi 6 órát. Tehát a sporttal nincs gond, futás is bármikor megy 15 kilométerig... csak jobb cipő kéne meg több idő hozzá.
Szerintem egészségsen táplálkozok, üdítő semmi, csokit sose szerettem nagyon, kenyeret csak teljes kiőrlésűt eszek. A sültekről viszont nem mondtam le, de sokkal kevesebbet eszek már, mint régebben. Jó kis karaj, csülök, csirke... Ezek se minden nap, csülök 3 havonta ha. Sültkrumpli is ritka. Szerintem sokat csökkent az utóbbi pár évben a kalória igényem, és ahhoz képest még kevesebbet kéne enni. Mondjuk reggeli nélkül meg nem is bírom, az a fő étkezés, jó kis házi kolbász/rántotta/hal/szalámi... pirítós.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.