Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#258) MongolZ


MongolZ
addikt

Nagyon jó motivációs írás, és gratulálok a fogyáshoz.
Azért lenne egy észrevételem az egésszel kapcsolatban: Izomból nem tudsz fogyni.Izomból akkor fogysz, ha éhezel, és nem napokig. Ha hurkapálcika karod lett a végére, akkor sajnos mindig is az volt.

Én egyébként hasonló problémával küzdök, csak máshonnan jöttem. 16 évig sportoltam versenyszerűen, és mivel nem voltam túl sikeres (de szerettem csinálni), nem figyeltem az étkezésre, és minden szemetet megettem, mert egyszerűen leégett rólam a sok edzés miatt. Aztán jöttek a sérülések, és a gyakorlatilag a versenyektől való eltiltás. Na, azóta eltelt 10 év, és hullámozva, de feljött rám összesen 25 kg vegyesen zsír és izom, mert elkeztem másra is edzeni. Közel 10 kg-t szeretnék csak leadni, volt, amikor sikerült, aztán jött a homeoffice időszak és az egészet elbuktam. 90 vagyok most, 80 alatt már gebének éreztem magam (172 cm vagyok zömök testalkattal). BMI szerint 70 kg alá kellene mennem, na legutoljára akkor voltam annyi, amikor készültem OB-re és volt vagy 3% zsírom...

És közel a 40 felé már nagyon nehéz leadni ennyit. Fiatalon az ember nagyon gyorsan és könnyen tud változtatni az alakján, de ahogy telnek az évek, egyre nehezebb lesz. Úgyhogy külön tisztelet, hogy mindezt végignyomtad, nekem egyelőre nem sikerült kitartanom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.