Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#129) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem elkezdett szukulni a gyomrom. Ma a cegnel amikor lementem ebedelni azt vettem eszre, hogy a korabban 10 perc alatt betolt adagot (leves+masodik+2 szelet kenyer) mar nehezebben birom megenni. (termeszetesen kenyer nelkul)
Lehet el kellene hagynom a levest es csak masodikat enni, csak az a baj hogy nagyon leveses vagyok. :D vagy egyszeruen csak fitness menuket eszek, levessel felvaltva... Nem tudom mi lenne a jo.
Az is feltunt, hogy sokszor mar az ebed kozepen erzem, hogy eleg, jol laktam. Lehet egyszeruen csak a felet kellene megenni es problem solved.
Mar a heti 5 ebed is a multe. Mult heten negyet, ezen a heten pedig mar csak harmat rendeltem.

Itthon viszont egyre ugyesebben vasarolgatunk. Probalunk minosegibb termekeket valasztani, es a korabbinal joval tobb zoldseget, gyumolcsot fogyasztunk.
Cukor nuku! Semmi. Cigi mar 10 eve nem kinlaszt, csipszeket amugy sem nagyon szerettem soha, amiota csalad van mar sorozni sincs idom :) (nem.is hianyzik)
Napi 5-5km bicaj, hetvegen is! Ezt imadom, pedig ebredes utan fel oraval mar a nyergen ulok, de szinte mar varom, komolyan :))

Egyebkent en nem is annyira a fogyas miatt csinalom (190 cm/100 kg) inkabb a mertek betartasa motival. Szerintem rengeteg karos dolgot csak megszokasbol vesz meg az ember.
Eddig literszam nyomtam a kulonfele cukros joghurtokat, most meg siman eleg 0%-os Jogobella, egy katona szenhidratcsokkentett kenyerrel. Ma peldaul ennyit ettem delutan, ugy indultam le a gyerkocert az oviba. Harom hete ez ugy nezett ki, h fel liter joghurt, 2 kifli, rudi :D es ezt ugy, h kvar@ nem voltam ehes, csak ugy falanksagbol :D aztan persze este meg ment a vacsi, reggel meg a mezedes kave sok tejporral. Ehhez kepest mar edesitot sem teszek bele csak egy kis sovany tejszint.

A vajra kellene meg egy jo alternativa :K meg a tomlos sajtra.

Elnezest a fogalmazasert, de kozben itt log a nyakamba a gyerkoc :R

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.