Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#114) Fred23 válasza woodworm (#110) üzenetére


Fred23
nagyúr

Arról volt szó, hogy keveset enni sokszor. Vannak, akik 8-10x esznek egy nap, vagy akár többször is. Ez is egy módszer. Ha vissza is áll a vércukruk/inzulinjuk -bachatják, mert alig marad olyan idő napközben, amiben normálisan fogyhatnának.
Erre lehet megoldás például a protein tabletta (mint nasi). Nagyon gyorsan, 5-10 perc alatt normalizálódik utána az inzulinszint, és ki se nagyon mozdítja a "helyéről". Alig dobja meg -szemben mondjuk egy pogácsával vagy csokival. Mégis lehet valamit rágcsálni, szopogatni.

És igen, az edzés is fontos, ahogy sokan meg is jegyezték. Én kocogni, súlyzózni, meg saját súlyos edzéseket szoktam csinálni, de perpill -100 kiló felett- futás helyett inkább csak gyorsgyaloglok.

Ez a topik hozta meg a kedvem jobban az egészhez. Mióta olvasom, szigorúbb vagyok magamhoz. :D

C-vitamin témához: évekig szedtem napi 2-3g-ot, nem lett vesekövem. Mikor viszont gyúrtam, és felvittem a fehérjét az egekbe, volt, hogy enyhe zavart éreztem az erőben a veséim tájékán. Szerintem szteroid nélkül a legtöbb embernek elég a zsírmentes testsúlykilónkénti 1,3-1,5g protein edzés mellett.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.