Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Köszönöm az írást, érdekes volt olvasni így ébresztőnek. Pontosan tudom, milyen ember-típus lehet Árpi, szinte láttam magam előtt, amit és ahogy beszélgetsz vele. Érdekes, jobb szót nem tudok rá mondani. Városi szemmel a vidékiek szíve és élete amúgy is furának tűnik manapság, hát még egy ilyen különc :) Minden tisztelem, igazán jó, hogy megcsináltad ezt az "interjút", és megosztottad a véleményedet is. Köszi :)

mod:

Ja igen, a Párt. Mókás, ugyanakkor komoly is egyben :) Abból amit leírtál úgy érzem az látszik, hogy igazán jó ember, helyén van a szíve, ugyanakkor a saját módján naiv is, amennyire csak lehet. Végsősoron akkor is könnyen lehet, hogy jobban járnák, ha az AEE Párt lenne most kormányon a jelenlegi helyett :D

És igen, a monstrum. Elképzelni se tudom, mi munkát fektethetett bele az öreg. Tényleg komolyan gondolta :) Ez nem jött le nekem, így megkérdem: még mindig dolgozik rajta? Mert ugye nem tűnt teljesen véglegesnek a ojjettum, viszont igazán kíváncsi vagyok, hogy hogyan festene végállapotában, ahogy Árpink megálmodta.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.