Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hi!

Olavsva az írást, megerősített lett bennem amit már máshol is olvastam, hogy az hangszer bemenetet még alacsony gain-en is túl vezéreli. :( Én főleg elektromos gitárral használnám, felvételre illetve gyakorláshoz a gépről vissza küldött szoftveresen megeffektezett hanggal. Ehhez mennyire jó ötlet lenne ez a hangkártya (igazából a kistestvérét, a Solo-t akarom erre használni, de gondolom kb. ugyan az a helyzet ebben az esetben) ? :F

Illetve vonal-ra állítva a bemenetet mennyit veszítek, mintha az instrumenten beállítva tolnám rá a gitárt? Gondolom ne véletlen a külön elnevezés...

Illetve még 1 kérdés: ha egyszerre akarok kondis mikrofont használni és a gitárt is akkor mi a teendő? Mivel, ahogy olvasom, ha bekapcsolom a fantom tápot, akkor azt mindkét bemenetre aktiválja. Ez befolyásolja a gitár hangzását (bár gondolom igen)??? :F

Mint írtam, otthoni felvételre, illetve itthoni "élő" gitározgatásra kellene elsősorban.

Az baj, hogy ebben az árkategóriában (30K körül) nem igazán találtam a Solo-nál jobb versenytársra a specifikációkat nézve. Csak hát ez a bizonyos bemeneti túlvezérlés elég becsapós dolog és lehet így az én céljaimra nem is megfelelő? Esetleg tudnál ajánlani egy jó alternatívát úgy max 40K körül?

Tudom kicsit sok a kérdés, de nem szeretnék mellényúlni és a neten elég vegyesek az értékelései.

A válaszokért köszi! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.