Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ch003067


ch003067
addikt

Ez ilyen összeragasztós volt ? Jó lett nagyon.

(#2) föccer válasza ch003067 (#1) üzenetére


föccer
nagyúr

Jééé, valaki rátalált :))

A kérdésesre válaszolva: nem, nem kellett ragasztani. Úgy van megalkotva, hogy simán csak össze kell "pattintani" az elemeket. Elsőre én is nagyon meglepődtem, hogy ezzel a technikával kifejezetten stabil modellt lehet építeni, de a tapasztalat megcáfolt.

Nagyon jó kis találmány az ilyen 3d-s puzzle. Viszonylag gyorsan ki lehet rakni (1-2 óra 2 személynek nagyon kényelmesen), és látványos eredménye van. Csak jánlani tudom :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3) sith7 válasza föccer (#2) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát te aztán ráérsz ... :Y ...Grat ! :C

...................... Hardverapród ... :F

(#4) föccer válasza sith7 (#3) üzenetére


föccer
nagyúr

Látnád a többit... Tele van a lakás, el sem férünk tőle :DDD
Ha lenne erőm, akkor befotóznám mindent, és felpakolnám. Tervben van, de nem most fog ez megvalósulni :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#5) sith7 válasza föccer (#4) üzenetére


sith7
nagyúr

Mindig irigyeltem az ilyen embereket, akiknek ilyenhez türelmük / idejük van

Nekem egy vasúti terepasztal az álmom, de se időm / pénzem / helyem / energiám nincs a megvalósításához :(

Azért ha más nem 2 ünnep között, ha lesz időd , tehetnél fel 1-2 képet a többiről :R

(#6) föccer válasza sith7 (#5) üzenetére


föccer
nagyúr

Igyekszem. Bár amennyi meló még idénre hátra van, jutni fog a 2 ünnepre is bőven... :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7) sith7 válasza föccer (#6) üzenetére


sith7
nagyúr

Az nem jó :(

(#8) Воланд


Воланд
titán

nekem csak ket ilyen kirakosom van, ez meg ez.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) sith7 válasza Воланд (#8) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezek se csúnyák :C

(#10) föccer válasza Воланд (#8) üzenetére


föccer
nagyúr

Szépek ezek is. Ezekből egyik nincs meg, de ami késik, az nem múlik :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11) ch003067 válasza föccer (#2) üzenetére


ch003067
addikt

:))

Kérek is egyet szerintem karácsonyra, mert nagyon tetszik :)

Amúgy, hogy hogy Apród lettél ? :Y

(#12) mephi666


mephi666
nagyúr

ilyen 3d-st én is szeretnék valamikor, de kicsi egyelőre hozzá a lakás :)

viszont ezzel eldicsekszem:

kb 3hónap alatt lett kész, azóta kapott keretet, üveget (fogadás tárgya volt, nem én álltam a keretezést meg 1üveg whisky is járt még mellé) és a lakás dísze lett :) kb mindenki megjegyezte eddig, aki belépett a szobába

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) ch003067 válasza mephi666 (#12) üzenetére


ch003067
addikt

1000 darabos ? Vagy több? Nem semmi, nagyon szép :K

(#14) föccer válasza mephi666 (#12) üzenetére


föccer
nagyúr

Nálunk 9 db puzzle kép van a falon, bekerezve. a 24 db-tól a 3.000 dbosig. :) Ami nincs kirakva a falra, az még kb 15 db minden féle méretben.

Ezen felül 3D-s puzzle van vagy 16-17 db Az 1000 darabostól az 5 dbosig.

Ezeken felül még kirakásra var vagy 5-6 db, meg 2 db 3D-s :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#15) csƵ


csƵ
őstag

Régebben nekem is mániám volt a puzzle. Volt két 1000 db-os és egy 500-as is, amit karácsonyra kaptunk anno.
Ez a neuschwansteini kastély nagyon népszerű, mert abból volt kettő is. Egyik őszi, másik téli környezetben. Nem telt bele szerintem egy hét sem, hogy kirakjuk.

(#16) mephi666 válasza ch003067 (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

+14: ja, nem mondtam... 5000-es :) lebecsültek, hogy nem tudom kirakni és ez adja általában a legnagyobb motivációt :DDD (néztem azóta 30.000db-ost, ami kb 2-2.5m magas és kb 5méter széles... azt kemény lenne még kirakni: egyszer nagy házunk lesz, tuti veszek egyet, de egy szobát el fog foglalni kirakásig)

#17: ja, és exponenciálisan növekedik a ráfordítandó idő... van 500db-os kirakóm, ami szó szerint pár óra alatt megvan... 1000-1500db-os 1-2nap... de volt olyan 2000-esem, amivel hetekig szórakoztam... 5000-es kb 3hónap... 30ezres mondjuk 10év lenne? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) ch003067 válasza mephi666 (#16) üzenetére


ch003067
addikt

Az igeen :D
30.000 darabos ? :Y Te jó ég, azt ki se lehetne rakni, mert nem lenne neki elég egy teljes élet :D
Meg háth, hely se nagyon lenne neki... Minden esetre azért megnéznék egy olyat szívesen.

(#18) moha21


moha21
addikt

Nekem ő volt : [link]

1000 db-os Puzz 3D Alpine Castle

Anno volt egy Föld 1000 db-os 2 d-s na azt idő volt kirakni ( ugye sok része fekete volt :)

(#19) mephi666 : Nagy kedvencem az a kastély ( pedig nem a stílusom ), azt hiszem világ 100 csodája közt is ott van.

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#19) mephi666 válasza moha21 (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez 1500db-os 2d-s változatban kint van szintén az egyik falon :) a neuschwanstein-i kastély

a 2000-esem azért volt nehéz, mert a wtc volt rajta és kb fele homogén, kék ég volt

ui: nekem is úgy rémlik :K még szüleimhez faluba költöztek anno németek és egyikük hasonlók építtetett "kicsiben" magának :) a homlokzata és a bástyái nagyon hasonlítottak

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) -conrad- válasza föccer (#2) üzenetére


-conrad-
addikt

Ha sok időd van és szereted a kreatív dolgokat akkor próbáld ki ezt.
Nem kell hozzá csak egy színes vagy fekete-fehér nyomtató, olló, ragasztó és persze türelem. :) Az állatok közül én már szinte mindegyiket megcsináltam, jól mutatnak a polcon és nem foglalnak sok helyet. :)
Egy motornak is nekiálltam, a fele kb. megvolt mikor abba kellett hagynom aztán elfogyott a lendület. :)

(#21) föccer válasza -conrad- (#20) üzenetére


föccer
nagyúr

Igen, ismerem az ilyes fajtákat. Igaz még nemc sináltam, de ami késik, nem múlik :)

Mephi: Én eddig csak 18 és 24 ezer darabosat láttam, de azt is csak a bolt polcán. Az biztos, hogy nem birnának rávenni, hogy nekiáljak egy olyannak. Még kiválogatni is napokba telne :Y

Elég volt nekem a 3k darabos. Mostanában inkább a kicsi, gyorsan összerakhatóak vonzanak. Az is benne van, hogy nincs hely a félkész puzlék félrepakolásának...

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#22) moha21 válasza föccer (#21) üzenetére


moha21
addikt

Öcsém tolja valahol net-en is / legalább is tolta elég hardcore szinten napi 100 játék percek alatt kirakott egy 100 db-sat mondjuk/

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#23) Kassadin válasza -conrad- (#20) üzenetére


Kassadin
addikt

Ezek baromi jól néznek ki, majd én is kipróbálom. :)

(#24) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Gratulálok nem semmi türelmed van :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#25) -conrad- válasza Kassadin (#23) üzenetére


-conrad-
addikt

(#26) föccer válasza -conrad- (#25) üzenetére


föccer
nagyúr

Nincs nálatok felvétel? ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#27) Kassadin válasza -conrad- (#25) üzenetére


Kassadin
addikt

Ezt is netről?

(#28) sith7 válasza -conrad- (#25) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

(#29) danih válasza -conrad- (#25) üzenetére


danih
addikt

Király :)
Meg is van

(#30) -conrad- válasza danih (#29) üzenetére


-conrad-
addikt

a csapat ;)

[ Szerkesztve ]

(#31) danih válasza -conrad- (#30) üzenetére


danih
addikt

Király :R
Picit nagyobbra gondoltam, most legalább van mihez a méretet jól viszonyítani.
Ki fogom próbálni!

(#32) ch003067 válasza -conrad- (#30) üzenetére


ch003067
addikt

Nagyon durva :D Ilyen nekem is kell :C

(#33) sith7 válasza -conrad- (#30) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát most mit is mondjak ... az erő veled van :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.