Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rep3at


rep3at
őstag

Gratulálok a cikkhez, ez aztán a részletes (és szájbarágós) leírás!

Forward thinking. كرر

(#2) faresz5


faresz5
senior tag

Lekel menteni az eredeti rendszert, és akkor nagy gond nem lehet, legfeljebb az ember felrakja a régit ha valami balul sül el. Gondolom erre is felrakható a rom manager?

(#3) Adamis válasza faresz5 (#2) üzenetére


Adamis
őstag

Az eredeti rendszer megtalálható az alábbi linken! Visszatenni úgy lehet, hogy egy mSD kártyára felmásoljuk az update.zip fájlt, és a Power+Home kombinációval elindítva a gépet kiválasztjuk az update.zip-re vonatkozó parancsot, és már kúszik is fel! ;)

(#4) Binczet


Binczet
aktív tag

Nemrég rendeltem egy Flytouch 3-at, remélem ahhoz is lesz egy olyan cikk, hogy hogyan tegyünk rá 2.3-at. :-P Vagy akár azt is, hogy hogy kell lementeni / visszatenni az eredeti rendszert, ha valami baj lenne.

(#5) Adamis válasza Binczet (#4) üzenetére


Adamis
őstag

Megnéztem neked, de 2.3-asról leírás sem az XDA-n, sem a Slatedroid-on, sem az androidtablets-en nincs... :( Ha találok, majd belinkelem, de eddig semmi.

(#6) Binczet válasza Adamis (#5) üzenetére


Binczet
aktív tag

Rendben, köszi szépen. Mondjuk az bíztató jel, hogy van olyan flytouch 3, amin 2.3 van, csak abban még van 3g meg kapacitív kijelző, szal kicsit drágább..

(#7) dave666


dave666
aktív tag

Köszi a cikket, hasznos :R

Dave666

(#8) ClayMore


ClayMore
aktív tag

idióta biztos írás! ügyes vagyol!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#9) Adamis válasza ClayMore (#8) üzenetére


Adamis
őstag

Igazán köszi! Ilyen kis kezdő voltam én is még tavasszal, azért írtam így! :)

(#10) kovee01


kovee01
tag

Gratulálok tényleg jól sikerült a cikk. Nekem most sikerült ez alapján egy telepítés.

:C

Kérdezz bátran, szervizben is dolgozom, ha tudok segítek! kovee01 felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#11) Adamis válasza kovee01 (#10) üzenetére


Adamis
őstag

Örülök! Ugye, hogy nem is nehéz...

(#12) dmad válasza Adamis (#11) üzenetére


dmad
aktív tag

Szép leirás, gratulálok!!
Lenne pár kérdésem.
A wifi stabilan kapcsolodik?
A 3G beállitások megmaradnak? ( mert én tettem fel egy másik verziót, és eltüntek a beállitási lehetőségek...)
Láttam árulják magyarul is, ezt vajon nem lehetne valahogyan magyaritani?
Köszi.

Élj úgy, hogy.......

(#13) Adamis válasza dmad (#12) üzenetére


Adamis
őstag

Ola: Wifi stabil, csak néha fordul elő gyenge kapcsolatnál, hogy dobál.
3G modem nincs benne, usb modem működik (próbáltam), de a beállítások valószínűleg elvesznek, mert factory resettel kezdődik az egész!
Magyar nincs, de dolgozom rajta. Csak nagyon lassan haladok...

(#14) Qkacos


Qkacos
csendes tag

A bekapcsolásnál kiírja-e a gép az infotmic felirat alatt a jobb alsó sarokban az uBoot számát.
Ilyenkor a 6. lépéssel kezdjem? Az usb kábel bármilyen lehet az A-A sok közül? Mert egy kicsi félelem van bennem az iránt, hogy a kábelen keresztül leadott 5 volt kinyírja a tabletet! :Y

(#15) Adamis válasza Qkacos (#14) üzenetére


Adamis
őstag

Ment privát! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.