Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Adamis


Adamis
őstag

Vegyétek, egyétek! Építő hozzászólásokat várok!

(#2) sto1911 válasza Adamis (#1) üzenetére


sto1911
veterán

Jol latom, hogy a 3-as verzio 173$, kulon (tartozek) GPS vevovel? Akku hogy birja?

(#3) tommjee


tommjee
senior tag

Ebbe a tabletbe az a baj hogy rezisztiv !

(#4) salala válasza sto1911 (#2) üzenetére


salala
tag

[Itt] találtam 160 $-ért is :))

A gép építés alatt...

(#5) rep3at


rep3at
őstag

Egész szép lett a felület, nagyon bejövős.

Forward thinking. كرر

(#6) Adamis válasza sto1911 (#2) üzenetére


Adamis
őstag

Idle módban 5 és fél-6 óra, videó lejátszással 2 és fél óra, netezést bírja 3 órán keresztül...

(#7) sto1911 válasza Adamis (#6) üzenetére


sto1911
veterán

Koszi!

Az a baj, hogy meg ez is rezisztiv, ahogy elottem is irjak, kulonben mar megrendeltem volna... A 3-asra azt irjak, hogy 8000mAh-s akku van benne, ebbe mit hazudtak? :D

Valamifele 3D gyorsito van bennuk?

(#9) virzoli válasza Adamis (#1) üzenetére


virzoli
csendes tag

A telepítés végig ment sikeresen, de a megadott programmal hogyan lehet az sd kártya méretét vissza állítani?

(#10) Adamis válasza virzoli (#9) üzenetére


Adamis
őstag

feltelepíted a progit, format, és kész.

(#11) Adamis válasza sto1911 (#7) üzenetére


Adamis
őstag

3d gyorsítót ne keress, mert nincs...

(#12) virzoli válasza Adamis (#10) üzenetére


virzoli
csendes tag

Igen feltelepítettem a 2 és a 3 bétát is már ha azokat kellet de az is azt írja ki 705MB és annyinak is formázza le.

(#13) norbi19884 válasza tommjee (#3) üzenetére


norbi19884
tag

Én nekem jobban bejön a rezisztiv jobb a cerka és nem kerül 10 ezer-be, mint a kapacitiv-hez, nem szeretem újjal taperolni a kijelzőt:D

(#14) Adamis válasza virzoli (#12) üzenetére


Adamis
őstag

Ha kiveszed a kártyát, majd visszarakod, akkor már a helyes értéket kell, hogy mutassa!

Amúgy milyenek a tapasztalataid?

[ Szerkesztve ]

(#15) virzoli válasza Adamis (#14) üzenetére


virzoli
csendes tag

Én kivettem, visszatettem gyorsformázás is volt teljes is, de a mérete maradt a 705M a 2GB nem akar vissza térni.

A gép sokkal gyorsabb lett eddig mint tapasztaltam, nem is gondoltam ennyivel fentebb lehet turbózni.

Egyedül a wowReader ami hiányzik nekem rólla, de remélem az eReader is lesz olyan jó.

(#16) Adamis válasza virzoli (#12) üzenetére


Adamis
őstag

Ha nagyon nem akar menni, egy próbát megér EZ is...

(#17) Adamis válasza virzoli (#15) üzenetére


Adamis
őstag

Azt speciel nem használtam, meg az újat sem használom. Habár van már egy pár ebookom, de még nem szántam rá magam az olvasásra/illetve nincs időm. Amúgy hátha te tudod: Hova kell betenni a fájlokat, hogy megjelenítse?

(#18) Adamis


Adamis
őstag

Kérdés: akinek fent van, másnak is van baj a GPS-szel? Sygic azt írja, hogy hardware gond van, pedig bekapcsoltam a GPS-t és ott nem tiltakozott, sőt, még villog is a kis ikon az értesítési területen... :F

(#19) Adamis


Adamis
őstag

Nahát, nem is tudtam, hogy Motorolám van...

[ Szerkesztve ]

(#20) Roxaz


Roxaz
tag

Helló, szuper kis leírás lett, köszönjük!
Rezisztív kijelző ide-vagy-oda, jó kis gép ez annak aki sokat utazik, kell neki egy gps és filmet is szeretne nézni (hivatásos sofőrök álma).

IT-Droid / Teclast P76Ti ICS 4.0 / Ainol Novo 7 Paladin ICS 4.0 / Ployer momo9 2.3.4

(#21) Roxaz válasza Adamis (#18) üzenetére


Roxaz
tag

Semmi baj a GPS-el, csak nem kompatibilis az Aurával.
Próbáld meg NDrive-al, nekem azzal ment, vagy navigonnal (anno volt nekem is ft2-m)

IT-Droid / Teclast P76Ti ICS 4.0 / Ainol Novo 7 Paladin ICS 4.0 / Ployer momo9 2.3.4

(#22) Adamis válasza Roxaz (#21) üzenetére


Adamis
őstag

Csak azért nem tudom, mi van, mert alap rendszerrel ment, itt meg azt mondja, nem ismeri fel... Lehet, hogy valamit kifelejtettek belőle... :(

(#23) dirtydog6921


dirtydog6921
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is van egy Flytouch2-esem Froyo 2.2-vel.
A GPS-em nem akart működni és utána olvasgattam.Állítólag Kínában van a készülék és kell neki egy-másfél óra kb mire megtalálja magát.Ezt meg is tettem vele múltkor és magára talált.
Aznap még működött is a dolog,hogy bekapcsolom és seperc alatt talál holdakat.
Ma bekapcsoltam és újra azt csinálja mint régebben.
Lát holdakat,de nem találja meg magát.
Simán GPS test programmal vagy GPS Status-sal azt írja hogy 7-8 hold in view és 0 in use.
Múltkor is ez volt és akkor kellett másfél órát várni.

Nem olyan jó ha másfél órát kell várni egy GPS pozicióra....
Tudtok valami okosat mondani rá?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#24) huri01


huri01
csendes tag

Sziasztok.

Van egy kis problémám http://androidunderground.info/egyeb-tablak/flytouch-2-superpad-android-2-2-vel leírás alapján próbáltam okosítani a táblát, de az 5. pont után nem kapcsol be. Tud vaki valami megoldást?

(#25) menyuska777


menyuska777
csendes tag

Sziasztok! Van egy kis/?/ gondom. Egy MID tábla gépem van: Android OS 2.2., Kernel: 2.632., Build number V1.2.3------ csak a zöld android emberke jelenik meg, nem csinál semmit :( Már végigolvastam a fórumot, meg a neten böngésztem oldalakat, végig csináltam az itt leírtakat is, pl. azzal is gondom van, hogy a 2 GB-os micro sd kártyát nem tömöríti , leformázás után is ugyanannyi a mérete. Segítséget kérnék szépen, mit tegyek? Köszönöm előre is !!!!!

(#26) toomeca


toomeca
csendes tag

Üdv mindenkinek! A következő a problémám. van egy Superpad 3 Flytouch nevű tabletem.
Íme a pontos adatai:

Android 2.2 OS
2. Infotmic X220 1GMHz ARM11
3. 1080P HDMI
4. RJ45 port
5. 1.3P Camera
6. DDR512M Memory
7. 4GB Storage
8. 2* USB 2.0 port, Support mouse
9. Support reading the data in usb flash directly

És itt egy link is : http://magicking.en.alibaba.com/product/460594911-210554496/10_2_Flytouch_3_superpad_2_Android_2_2.html

Az a baj hogy bekapcsolom és elkezd tölteni szépen aztán amikor az "utolsó" android felirat megjelenik egyszercsak elsötétül a képernyő és kész. nem tudok csinálni semmit. annyi van még hogy egy kis hangot ad ki ami vszinű az elindult rendszer jelzőhangja. Létezik hogy kikapcsolt állapotban újrarakjam? Rengeteget olvastam utánna próbáltam már legalább 10 féle képpen Micro sdről bootolni. Különböző Billentyűkombinációkat mindent de egyszerűen nem akarja az igazságot. Kérlek titeket aki bármi infóval kitudna segiteni azt nagyon megköszönném :) Üdv toomeca

(#27) toomeca


toomeca
csendes tag

Üdv mindenkinek! A következő a problémám. van egy Superpad 3 Flytouch nevű tabletem.
Íme a pontos adatai:

Android 2.2 OS
2. Infotmic X220 1GMHz ARM11
3. 1080P HDMI
4. RJ45 port
5. 1.3P Camera
6. DDR512M Memory
7. 4GB Storage
8. 2* USB 2.0 port, Support mouse
9. Support reading the data in usb flash directly

És itt egy link is : http://magicking.en.alibaba.com/product/460594911-210554496/10_2_Flytouch_3_superpad_2_Android_2_2.html

Az a baj hogy bekapcsolom és elkezd tölteni szépen aztán amikor az "utolsó" android felirat megjelenik egyszercsak elsötétül a képernyő és kész. nem tudok csinálni semmit. annyi van még hogy egy kis hangot ad ki ami vszinű az elindult rendszer jelzőhangja. Létezik hogy kikapcsolt állapotban újrarakjam? Rengeteget olvastam utánna próbáltam már legalább 10 féle képpen Micro sdről bootolni. Különböző Billentyűkombinációkat mindent de egyszerűen nem akarja az igazságot. Kérlek titeket aki bármi infóval kitudna segiteni azt nagyon megköszönném :) Üdv toomeca

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.