Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Up a jó cuccoknak. Az idők során nem csak a kėt gpus szörnyek főtek meg. A G80-ak jelentős része is sztem már a vga mennyben van :)

(#2) flymi válasza Zicokuka (#1) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ez így van. Brutális a hőtermelésük. Bár 88gt-ből még nem találkoztam döglött példánnyal.
3870 és 4870gx2 kártyák is melegszenek rendesen. Akár a 98°C-ot is karcolhatja a blower ventitől távolabbi gpu.
Nem vettem bele a bejegyzésbe, de pár napja kaptam még egy Radeon 7200 AiW kártyát és egy 9500 pro-t is, átmentek a teszteken. Nem úgy mint a legutóbb behúzott MSI Ti4400, aminek szemetel a képe. Sajnos ez már csak polcra dísznek jó...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#3) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Önmagában sztem nem maga a magas hő nyírja ki(ta) talán a túl nagy hőingadozás.

(#4) flymi válasza Zicokuka (#3) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ez sajnos így igaz. :K

Most teszteltem az alaplapot és bár semmi nyoma nincs annak, hogy ne lenne működőképes, mégsem ad életjelet. Semmit. :(
Pedig mindent megpróbáltam, még azt is, ami ebben az esetben teljesen fölösleges (pl. ramcsere).
A proci ami benne volt azt tesztlapba átmentve kipróbáltam, műkszik.
Elfáradtam, éjszakás voltam. Most ebéd, kis szuszi. Azt hiszem még egy napot csúsznak a pci-e kártyák vizsgálatai...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#5) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Nagyjából fėl ėve teszteletlenül egy rėgi nagy ász kerűlt hozzá m, egy 8800 Ultra. Meglepően semmi baja se volt, mėg a tesztek is hibátlanul mentek. Valahogy mindig bánom hogy eladtam.

(#6) flymi válasza Zicokuka (#5) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ó, ilyen története mindenkinek van, amit már megbánt, hogy eladott. Nekem is van néhány:

-a két dobozos Leadtek 8800gtx
-volt három dobozos Gainward rev1-es gtx295-öm, kettőt eladtam.
-ECS P4S8AG, mikor eladtam még nem tudtam mi fán terem egy SiS Xabre.
-volt két működő Sparkle 8800 ultrám is, a jót eladtam, a csíkozóst megtartottam.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#7) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Újabb fejlemenyek a mai tesztek után:

A 9800gx2 megugrott minden tesztet, igaz 3Dmark06 alatt kicsit lájtosabban adta a pontokat mint reméltem, de Vantage alatt már rendben volt. Mindkét gpu műkszik és 98°C-ig melegszenek Furmark alatt.

A 8800 gt is rendben van, bár valamiért minden indításkor visít (talán egy kondi?) méghozzá emelkedik folyamatosan a hang egészen win betöltéséig. Két lapban is próbáltam, szóval a vga sípol.

A 8800 gtx csalódás, mert hiába dobozos és kívülről makulátlan nem ad életjelet.

A Q9650 és a 4x2GB ram működik, teszik a dolgukat.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#8) Zicokuka válasza flymi (#7) üzenetére


Zicokuka
senior tag

Hát igen a GTX-ek zöme nem élte túl az éveket :D

(#9) Mokó


Mokó
aktív tag

LOL meggyőző cuccok,ehhez képest nekem fele ennyi ujdonság sincs,a Q9650-et megjáratnam a Winfast 88 gyönyörű,a GTX 295 pedig mindent visz!A hűtök is szépen festenek,nekem abból nincs is szinte semmi csicsás példány.A winfast ti 4800 tengelyes,az MX460,a vörös-a leggyorsabb MX ever,volt szerettem.CsS 1.6 is sima liba!

szerk;". Az idők során nem csak a kėt gpus szörnyek főtek meg. A G80-ak jelentős része is sztem már a vga mennyben van :)"

Sajnos igen,az elmult 2 évebn ird és mond 1 azaz egy működő példányt nem sikerült fognom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.