Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Nagyon állat! Az XP90-C még rád vár :R

ez alapján át lehet fordítani a hűtőt szélirányba, mekkora :DD

(#2) flymi válasza #16939776 (#1) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Szia!
Igen tudom, nem felejtettem el, csak az XP-90-et kábé fele annyiért sikerült megvennem 4 másikkal együtt, mint amennýit te kérnél a rezesért... ;) Na ez a biznic. :D
Frissítettem a hirdetést is idõközben, hátha tudol te is valami mást is még...

Nem rémlik, h lenne ilyenem a Scytehoz, mondjuk össze van rakva az alja nem szedtem szét, szóval semmi sem biztos...
Ez a tiéd egyébként, v netrõl van a kép?
Elvileg volt hozzá gyárilag ventikampó nem?

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#3) #16939776 válasza flymi (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

A manual szerint a 2005 is két irányban szerelhető, és van hozzá "fan clips" is.: [link]

Amit linkeltem az az első verzió ncu-1000 ahhoz nem volt ilyen mint a képen, és: Teszt

XP-90-C: Hála istennek én nem kereskedésből élek, már rég éhen haltam volna... :DDD megoldjuk :R

(#4) flymi válasza #16939776 (#3) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Szerencsére én sem abban utazom. :)
Egyben tudtam csak megvenni az öt hũtõt, amibõl nekem csak ez az egy kellett, többi ment apróra.
Volt már pár üzletem amibõl bukta lett, a legtöbbõl viszont csak aprópénz lesz, bár ez ugye relatív, kinek mi az apró... A "nagy durranás" még várat magára. :D De lehet sosem jön el.

Holnap meglesem a linkeket géprõl, köszi!

Egyszer talán majd megérem azt is, hogy valaki merõ jóindulatból szponzorál/felajánl egy, vagy netán több keresett hũtõt is.
A legjobb vételem az volt, mikor kábé 8-10 hũtõt vehettem meg egyszerre, így a postaköltségen is nagyon sokat spóroltam, mintha egyesével vadásztam volna össze õket és a darabár is ~300 pénzre jött ki.
De ez a gyũjtögetés már csak egy ilyen játék.

A következö cél elérni a félszázas álomhatárt!
Ki tudja, pár év múlva, sok keresgélés és mégtöbb belefeccölt Mátyás után összejöhet akár a száz darab is.
Persze elsõsorban nem a mennyiséget tartom szem elõtt, de már most is egy egész szekrény kell hozzá, hogy raktározzam. :)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.