Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Végül kiszedtem a Celót a deszkából és a 3,2-es Prescott-ot pattintottam be a helyére, de ma már nem lesz időm tesztelni a holmikat.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#2) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szép retro cuccok, pakolj alájuk gépet, aztán teszt.

(#3) flymi válasza DarthSun (#2) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Holnap délelőtt fogorvos, délután megpróbálok gyorsan felrántani egy rendszert és legalább a két végéát (9500pro / x600xt) + hibrid lapot letesztelni.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#4) DarthSun válasza flymi (#3) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Csak ha időd engedi, rohanni sem érdemes, én is időhiányos vagyok sokszor, vagy lusta :D

(#5) flymi válasza DarthSun (#4) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Elő kell kerítenem a DDR memóriákat is az alaplaphoz. Tudom, hogy van valahol 2x512 kék hűtőbordás Geil rampárom, de valahová elkutyulhattam, mert az íróasztalban nincs. Mindig minden akkor tűnik el, mikor kéne. :)
Talán elég lesz XP alá, nincs másik DDR. Kisebbek voltak, azokon már túladtam.
Illetve van még egy arany színű Geil Golden Dragon DDR 512MB 400MHz-es példány, azt is le tudnám tesztelni műkszik-e. Ebay-es vásár.
Gondolom látszik a chipeken a fehér maszat, nem tudom mi lehet. :U




Az Apple Powermac G4-et is el kéne indítani, csakhogy ilyet is lássak. Sosem volt még ilyen OS és HW a kezeim közt.
Azt hiszem végül eldőlt a sorsa. Megy ebayre, hátha... Bár jobb szeretném, ha itthon maradna.
Vga vásárlás miatt meg kell válnom tőle. Ezért sem tettem bele a bejegyzésbe, mert nem maradhat. :(

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#6) DarthSun válasza flymi (#5) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nemtom mi lehet az a fehér maszat. Egyszer nekem a gumi ragadt rá, avval volt összefogatva, elöregedett, aztán ilyen kenődő, szelé lett belőle, de az fekete nyomot hagyott. Powermac G4- et nem használtam én sem, de nem is vonz, nincs nosztalgikus emlékem róla.

(#7) MaxWil válasza flymi (#5) üzenetére


MaxWil
csendes tag

Hali!

Engem valamiért a pillanatragasztó gőzére emlékeztet....
A plexin vagy a magán a chip-en van?
Szaga, halmazállapota? :))

A hülyék már a spájzban vannak...

(#8) flymi válasza MaxWil (#7) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Kicsit elmattult a műanyag is, de ez a fehér izé határozottan a chipeken van jelen.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#9) Redneck


Redneck
veterán

Szép gyűjtés, tetszik a a lila PNY Ti 4600 és az AVC Ice Cold is. Az Abit X600 XT és a kérdőjeles Aerocool hűtő sem rossz. ;)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#10) flymi válasza Redneck (#9) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ezekkel az Aerocool hűtőkkel mindig csak a baj van. :D Egyszerűen nem tudom beazonosítani.
Már korábban posztoltam ezeket, a jobb oldali egy Aerocool Glacier, de a bal oldaliról szintén nem találtam semmi infót:

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.