Hirdetés

2021. május 13., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) cinemazealot

cinemazealot
addikt

Nvidia - zöld
Intel - kék
AMD - piros
Noctua - barna
Apple - fehér
Blackberry - fekete
CAT - narancs

(#2) MineFox54 válasza cinemazealot (#1) üzenetére

MineFox54
őstag

Noctua -> Barna + fehér

vapebook.hu, e-cigi tesztek és leírások - ltt van ez a napszemüveg. Ezt 2500-ért vettem. Boltban mennyi? 300, mondjuk, ezzel pont {átvertek}.

(#3) petipetya

petipetya
nagyúr

Samsung - kék

"nincs rá lezsóidő"

(#4) kemotox

kemotox
addikt

LEGO - kék, piros, zöld, fekete, barna, fehér, rózsaszín, narancs, átlátszó, citromsárga, lila, szürke.... ;]

(#5) sketchifun válasza kemotox (#4) üzenetére

sketchifun
senior tag

Szerintem számtech hardver a kategória, amin belül megy a game.

Lenovo - Sötétszürke-Piros
Razer - Méregzöld
Roccat - Kék
Arctic-Cooling - Kék-Fehér
BenQ - Lila

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#6) kemotox válasza sketchifun (#5) üzenetére

kemotox
addikt

LEGO Mindstorms?

(#7) flymi válasza kemotox (#4) üzenetére

flymi
addikt

WD - kék, zöld, lila, piros, fekete, arany :D WD nekem kék, leginkább a logója miatt és mert a legtöbb általam használt lemezen a kék címke volt, talán ezek miatt.

Seagate - ?? -> Ha azonnali reakció kell akkor semmi...
Hitachi - ?? -> Detto

Lian Li -> Acélszürke
Aerocool -> Kék - piros
Sparkle -> Lila - fehér

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#8) angyalpc2

angyalpc2
aktív tag
LOGOUT blog

Zotac sárga fekete(sötétszürke)

(#9) DI3S3L90

DI3S3L90
csendes tag

Ma már annyira általános a fekete. Csak példaként említve, régen az alaplap gyártók ismeretesek voltak a pcb színeiről.
Ilyen pl. a Gigabyte ami régen kék volt, viszont az elmúlt pár már évben fekete, legfeljebb apróságok változnak. AsRock régen kék/zöld volt ma már ez is fekete. Asus régebbi alaplapjai sárgás/barnás színben "pompáztak" ma úgyszintén fekete az alap. Rózsaszínűek voltak hajdanán az MSI alaplapjai de biztosan emlékeznek páran az Abitra, habár az Abitnek voltak narancsszínű alaplapjai is.
Ugyanitt lehetne hozni példát vga kártyákra is... régen rózsaszínű pcb volt általános az ati radeon korszakban, zöld pedig nvidia oldalon. Manapság itt is a fekete alap a megszokott.

[ Szerkesztve ]

It's not a bug, it's an undocumented feature...

(#10) flymi válasza DI3S3L90 (#9) üzenetére

flymi
addikt

Nem feltétlenül a pcb színre gondoltam. Soltekről nekem mindig a fehér nyákos mobo jut eszembe, pedig sokkal gyakoribbak a fekete, lila, piros, sárga és zöld pcb-s lapok.
Chaintech-ről nekem mindig az Apogee szériás 6800 gt jut eszembe, aminek a színe kék. Erre asszociálok. Nem arra gondolok melyik volt a leggyakoribb szín, amit legyártott.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#11) DI3S3L90 válasza flymi (#10) üzenetére

DI3S3L90
csendes tag

Tudom hogy nem pcb színre gondoltál, ez csak amolyan nosztalgikus eszmefuttatás nálam. Ilyenkor mindig eszembe jut hogy kezdek öregedni. :D

It's not a bug, it's an undocumented feature...

(#12) hokuszla

hokuszla
aktív tag

cocacola?

8700 16GB 1050Ti 256+1024GB

(#13) Bird válasza hokuszla (#12) üzenetére

Bird
addikt

Inkabb pepsi...

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#14) Agostino válasza DI3S3L90 (#9) üzenetére

Agostino
addikt

m"a már annyira általános a fekete"

emlékszem, amikor még nem is olyan régen gyerek voltam és beindult a számítástechnikai térhódítása, mintha valamivel többet is kellett volna fizetni a fekete perifériákért, minden fehér volt. ma meg már éppen fordulni látszódik a trend.

de a témara reagálva:

sapphire: fekete

oh de régi témára reagáltam, bekaptam a csalit

[ Szerkesztve ]

if only you knew how bad things really are

Hirdetés

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.