Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) flymi válasza Alpi. (#6) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Én is most élem ilyen szempontból a második gyerekkorom. A Soltek-et mondhatni picivel piaci ár alatt sikerült megcsípni. Ezt a fehér hollót speciel szeretném megjáratni, már csak egy jó kis deszka kell, mert amit elsőre vettem azzal átbactak...
A gyűjtőszenvedélyem leginkább az egyáltalán nem gyűjtői kategóriába tartozó, de mégis ritkább MX440-ek és 460-ak, valamint s478-ra való CPU hűtőkülönlegességek.
De persze ha kínálkozik az alkalom, nem vetem meg az efféle hardvereket sem, csak legyen hová elrakni itthon, meg tudjam kimagyarázni az asszonynál milyen csomagot hozott megint nekem a postás. :B

Egyszer szeretném kiállítani magamnak valami vitrinfélébe itthon a legjavát, hogy bármikor gyönyörködhessek bennük. Mert a dobozokba eldugva csak a tudat van, hogy ez is megvan...

Mokó: Ahogy mondod, minőségi deszkát találni és venni retró SLI-hez nehéz ügy, mélyen a pénztárcába kell nyúlni hozzá sajnos. 478-as lapoknál ugye még nem volt ilyen fícsör, de azok közt is vannak igazán különlegesek amiket megéri megvenni, de személy szerint 3-4 darabnál többet nem szeretnék tartogatni, mert rengeteg helyet foglal, pláne ha dobozos.
Néha azért emelik ennyire magasra az általad említett (vagy bármilyen) termék árát, mert ha a nagy nyugaton egy nagyon hozzá nem értő emberkének mondjuk behal a videókártyája és rákeres a konkrét termékre, hogy ő pont ugyanolyat akar, akkor azt fogja megtalálni és meg is fogja venni (mert általában megteheti). Másik eshetőség, hogy felemeli az árat, mert mondjuk csak 1 darab maradt neki belőle, de tudja, hogy lesz még/érkezik olyan és a következő csomag beérkeztével visszaveszi az árat. A harmadik, hogy annyira ritka a cucc, hogy miért ne alapon felteszi másfél milláért, hátha van olyan marha, aki megveszi...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.