Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mokó


Mokó
aktív tag

Igen pöpec "vasak" GTX 260-at mai napig tolnám SLI-ben,miután meghajtottam a 88GT-t,mondjuk :-)
Csak úgy JustForFun alapon :-)

(#2) flymi válasza Mokó (#1) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Itt lett volna a nagy lehetőség, de már csak egy darab van belőle a piacon a nevem alatt. ;)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#3) Mokó válasza flymi (#2) üzenetére


Mokó
aktív tag

Előbb-utóbb eljön az idő mikor egy maréknyi $-ért már 2-őt kap az ember,akkor lessz nagyon jó világ,csak ki kell várni :DD

(#4) flymi válasza Mokó (#3) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Azért már ma sem megfizethetetlen. Ami meg eddig is "ultra" ritka volt, annak meg emelkedik az ára ezerrel, szóval nem biztos, hogy gombokért kapunk évek múlva bármit is.

Nézd meg az ebayt!
6-7 rongyért mérnek egy MX440-et!! Ideheza 500-ért is nehezen megy el.
Csak az ilyen őrültek képesek megvenni ezeket 1,5 kilóért, mint én, már a ritkábbját. Amiket már én keresek, a kétszeresét is megadnám, de a 7k azért már nekem is sok, nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#5) Mokó válasza flymi (#4) üzenetére


Mokó
aktív tag

Az árak változnak annyi szent és ahány oldal annyi ár.Nekem inkább azzal van problémám,hogy egy normális SLI-s deszkát keríteni nehezebb..Tény hogy igen,megfizethető kategória jelenleg is.Másik tény hogy mostanában csóró vagyok és nem tudok csak úgy hobbiból venni,nemhogy 2-őt,1-et sem.GTX 285-öm is csak azért lett mert megkivántam és vettem eggyet.Sajnos most ezt nem tehetném meg :(

szerk;ebayen azt furcsáltam mikor MAc-be való 88GT-ért 50-80K HUF-t kérnének :N :DD

[ Szerkesztve ]

(#6) Alpi. válasza flymi (#4) üzenetére


Alpi.
addikt

Gratula a 260-ashoz ! Nagyon szép darab tényleg !
Embertípus, értékrend, soha fel nem növési készség meg ki tudja még miknek köszönhető, de én borzasztóan jól el tudom tölteni az időt ezekkel a régebbi cuccokkal. Tervezés, agyalás, építés, rengeteg kűzdelem (ami olyankor egyszerűen csak szopásnak tűnik :DDD ) és a végén sikerélmény.
Kis szerencsével egész olcsón hozzá lehet jutni egy-egy értékes, régi nagy legendához. Mekkora érzés tud lenni, mikor egy régóta vágyott cuccot sikerül megszerezni.
Vannak típusok amik rohamosan fogynak mára, mások egy pillanat alatt átesnek a filléres vacak kategóriábol már-már megfizethetetlen ritkaságéba. Tőlünk nyugatabbra nagyon más az árazás. Ebből a szempontbol örüljünk, hogy itt még néhanapján alkalom nyílik pici pénzért hozzájutni apró kincsekhez ! :K
:R

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#7) flymi válasza Alpi. (#6) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Én is most élem ilyen szempontból a második gyerekkorom. A Soltek-et mondhatni picivel piaci ár alatt sikerült megcsípni. Ezt a fehér hollót speciel szeretném megjáratni, már csak egy jó kis deszka kell, mert amit elsőre vettem azzal átbactak...
A gyűjtőszenvedélyem leginkább az egyáltalán nem gyűjtői kategóriába tartozó, de mégis ritkább MX440-ek és 460-ak, valamint s478-ra való CPU hűtőkülönlegességek.
De persze ha kínálkozik az alkalom, nem vetem meg az efféle hardvereket sem, csak legyen hová elrakni itthon, meg tudjam kimagyarázni az asszonynál milyen csomagot hozott megint nekem a postás. :B

Egyszer szeretném kiállítani magamnak valami vitrinfélébe itthon a legjavát, hogy bármikor gyönyörködhessek bennük. Mert a dobozokba eldugva csak a tudat van, hogy ez is megvan...

Mokó: Ahogy mondod, minőségi deszkát találni és venni retró SLI-hez nehéz ügy, mélyen a pénztárcába kell nyúlni hozzá sajnos. 478-as lapoknál ugye még nem volt ilyen fícsör, de azok közt is vannak igazán különlegesek amiket megéri megvenni, de személy szerint 3-4 darabnál többet nem szeretnék tartogatni, mert rengeteg helyet foglal, pláne ha dobozos.
Néha azért emelik ennyire magasra az általad említett (vagy bármilyen) termék árát, mert ha a nagy nyugaton egy nagyon hozzá nem értő emberkének mondjuk behal a videókártyája és rákeres a konkrét termékre, hogy ő pont ugyanolyat akar, akkor azt fogja megtalálni és meg is fogja venni (mert általában megteheti). Másik eshetőség, hogy felemeli az árat, mert mondjuk csak 1 darab maradt neki belőle, de tudja, hogy lesz még/érkezik olyan és a következő csomag beérkeztével visszaveszi az árat. A harmadik, hogy annyira ritka a cucc, hogy miért ne alapon felteszi másfél milláért, hátha van olyan marha, aki megveszi...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#8) Alpi. válasza flymi (#7) üzenetére


Alpi.
addikt

Amd vonalon azért fellelhető egy-két sli képes lap ! Nagy eséllyel a szemet is gyönyörködtetik. :)
Esetleg 1-2 775 lap-al is lehet sli-zni, ami nem sli képes hivatalosan. (hyper-sli)

https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

(#9) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Szép ez a kártya ! Én egy 285- öst szeretnék megcsípni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.