Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Itt Kercaszomoron bőven érezhető volt, kb 12:20-ig.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) dugo_


dugo_
veterán

Tegnap és ma reggel is volt nagyobb földrengés a horvátoknál.

Az ittenit mi is éreztük, lengett az összes dísz a fán.

(#3) Gdi


Gdi
senior tag

"2020 mit tartogat még" memelistára mehet az apokalipszis-okok közé.
BP VI.ker érezhető volt, én főzőcskéztem a ramenemet nyugisan, de kolléganők pánikoltak be. Különben nem vettem volna észre.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#4) Luck Dragon

Én is éreztem, (Szfv)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Viktor77


Viktor77
titán

Igen, Kispest.
6.3-asat írnak Időképen.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) Samus


Samus
addikt

Pécsen én nem éreztem, kollégám pont ment be előttem a műhelyszobába, a nyitott ajtó rácsukódott, feleségem hívott, hogy náluk a pénztárban a csillárok is megmozdultak.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#7) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Nálunk semmi de 200 méterrel arréb is volt. Akasztó, Páhi, Kiskőrös.

(#8) Viktor77


Viktor77
titán

Még a gugli térkép is írja Petrinja-hoz, hogy erős földrengés.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ennyi bajunk legyen, h mozognak a díszek a fán. A tengerparti szomszédoknál nagyobb lehet most a katyvasz.
Anyám is most hívott, de közben megjelent már a médiában is.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#10) nyunyu


nyunyu
félisten

Aha, akkor azért remegett az ágy alattam BFüreden.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11) Syl válasza flymi (#9) üzenetére


Syl
nagyúr

> Ennyi bajunk legyen, h mozognak a díszek a fán

Így van. Én harminc éve átéltem egy olyan földrengést, ahol házak dőltek össze. Nem egy kellemes élmény.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#12) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Szigetváron (Pécs-Barcs között) a 4. emeleten lengett meg remegett minden ami tudott. Ez már nem az a fun, komfortos, érdekesnek talált dolog volt, hanem kicsit para.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#13) Eagle16


Eagle16
addikt

Szolnokon kicsit bemozgott a monitor, érzékeny műszer, a legkisebb mozgást is leköveti az asztalon :D Furcsa volt, azt hittem csak meglöktem, de nem, aztán meg egyből szédülős érzésem lett, mert nem tapasztaltam még ilyet.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#14) kemotox


kemotox
addikt

Éreztem, de azt hittem csak fingottam egyet

(#15) 8th


8th
addikt

Kalocsán is éreztem. Épp a budin ültem. Vagy tizenöt másodpercen keresztül pattogó hangot adott az ajtófélfa. Para volt.

Alakul ez: [link]

[ Szerkesztve ]

(#16) ImACeltic válasza 8th (#15) üzenetére


ImACeltic
őstag

Amúgy ezek a horvátországi rengések valószínüleg kapcsolatban állnak az Etna kisebb kitöréseivel. Csak nehogy legyen egy nagyobb, bármelyikből.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#17) flymi válasza kemotox (#14) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:DDD

Erről ez jutott eszembe:
"Mi ez hagymás bab? Nem krumplis hal!"

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#18) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Bp. Westend irodaházban elég ijesztő volt. A legfelső szinten (kb. 9 emelet) elég komoly kilengése volt az épületnek.

(#19) updog


updog
senior tag

Két irányból tudom megközelíteni a dolgot: nekem is egy csomó vicces dolog jutott az eszembe amit elsüthetnék, de belegondolva rohadtul félelmetes lenne ha egy ilyet éreznék, de itt (is) most életek munkája omlott össze, illetve áldozatok is vannak, amin jó ízléssel nem tudok viccelődni.

Másrészt viszont: a Föld köszöni szépen, "őt" nem érdekli hogy épp hova ki milyen civilizációt épített fel, és élvezi boldogan (a mi életünkben látott/átélt/hírértékű pukkanásokhoz meg reccsenésekhez képest ezerszer durvább dolgokat felsorakoztató történetéhez képest) lepkefingnyi emberi létét.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#20) flymi válasza updog (#19) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Jujj, annak a bemondónőnek olyan a hangja, mint egy kiképzőtisztnek. ;]
Unokanagybátyám élt Japánban, ott az ilyenre kábé csak legyintenek. Na jó, az epicentrumban azért ott sem.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#21) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Nem, épp ebédeltünk és kanalaztam be a levest, de semmi gond nem volt elért a számhoz hálistennek minden falat.

doegg:

Másrészt viszont: a Föld köszöni szépen, "őt" nem érdekli hogy épp hova ki milyen civilizációt épített fel, és élvezi boldogan (a mi életünkben látott/átélt/hírértékű pukkanásokhoz meg reccsenésekhez képest ezerszer durvább dolgokat felsorakoztató történetéhez képest) lepkefingnyi emberi létét.
Amikor így megszemélyesíti valaki a földet mindig jót mosolygok. Mintha valami élő test lenne, aminek tudata is van... Élni él rajta ez az amaz, de hogy maga a bolygó az élőlények nélkül is valami élő dolog lenne. :C Dehát végül is sosem lehet tudni, csak magát az indíttatást nem értem, hogy amikor valaki ilyet leír, annak mi az indítéka? Érezzük magunkat lepkefingnak, vagy milyen jelentéssel akar bírni az ilyen szöveg?

[ Szerkesztve ]

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#22) AxBattler


AxBattler
félisten

Nagymező utcai irodaház 3. emeletén határozottan érezhető volt.
Növények, faliképek kilengtek, gurulós székek hullámoztak, és mintha az egész épület kilengetttt volna.
Dúrvaaaa vót'. :Y

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#23) Gdi


Gdi
senior tag

Ja, lehet hogy csak diszgráfiás volt a maya csóka és valójában 2021 a világvége?

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#24) Snowy_owl válasza Gdi (#23) üzenetére


Snowy_owl
őstag

Ez nem lehet, hanem biztos! ;] Fránya armageddon valahogy mindig időpontváltozással küzd.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#25) #90088192


#90088192
törölt tag

Nem, nem éreztem a földrengést.

(#26) Luck Dragon válasza #90088192 (#25) üzenetére

Meglepődtem volna ha érezted volna a világ másik oldaláról . :) Vagy hazajöttél az ünnepekre ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) RudY


RudY
addikt

Nem éreztem, de 11 és 13 óra között felváltva dolgozott a bojleres és a villanyszerelő. A cica utálja az idegeneket, mégis berombolt a kertből és nagyon akart nekem magyarázni valamit, máshogy, ahogy szokott, nem értettem... de utólag már világos a jelzés.

(#28) ImACeltic válasza RudY (#27) üzenetére


ImACeltic
őstag

Durva, hogy az állatok mennyire érzékenyek az ilyesmikre.

Amúgy ma 06:28-kor éreztem egy kis utórengést. Ágyban fekve épphogy ringatott.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#29) kemotox válasza ImACeltic (#28) üzenetére


kemotox
addikt

Az nem inkább a tegnap esti utolsó feles volt?

(#30) ImACeltic válasza kemotox (#29) üzenetére


ImACeltic
őstag

Látom neked csak ilyen "minőségi" hozzászólások mennek...

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#31) kemotox válasza ImACeltic (#30) üzenetére


kemotox
addikt

Majd kihevered

(#32) updog válasza Snowy_owl (#21) üzenetére


updog
senior tag

Az idézőjel - pont ezért - szándékos volt. Valami ilyesmit akartam mondani: "Azt éreztem, hogy egy nulla vagyok, akin semmi sem múlik, ha a természet úgy akarja"

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#33) #89309696


#89309696
törölt tag

Keszthely, nem. És egyik földrengésből sem éreztem semmit az elmúlt években, pedig volt több is ami elért idáig. Valószínű a környék egy stabilabb rétegen fekszik.

[ Szerkesztve ]

(#34) #90088192 válasza Luck Dragon (#26) üzenetére


#90088192
törölt tag

Dolgoztam, a Napkelte bányában :)

Tegnap értem haza, igaz az meg mindig~7000km a földrengéstől. :K

(#35) Luck Dragon válasza #90088192 (#34) üzenetére

Üdv megint “itthon” . :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) #89309696 válasza #89309696 (#33) üzenetére


#89309696
törölt tag

Tegnap is volt elvileg 18:01-kor. És írták a környéken élők, hogy érezték. Én itt döglöttem a gép előtt és nem vettem észre semmit ebből se, a kutyák se csináltak semmi szokatlant.
Persze nem azt mondom, hogy szeretnék átélni egyet, csak érdekes, hogy ilyen kis távolságokban mekkora szórása van.

(#37) ImACeltic válasza #89309696 (#36) üzenetére


ImACeltic
őstag

Szigetváron ezt is éreztem a negyediken, de gyengébb volt itt is, mint a tavaly év végi.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.