Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#56) SutPet válasza icemad (#54) üzenetére


SutPet
aktív tag

szerk: @icemad nem válasz akart lenni csak félrement :D

Sok balesetmentes kilométert. :)
Idén vettünk mi is egy fókát mk1.5 5 ajtós hatchback, majdnem hasonló árban, olasz import. Órában meg 50000km volt hát azt azért nem hittük el, de szerelő átnézte semmi probléma nem volt vele.
A leglényegesebb ami miatt megvettük hogy egy hangyaf*sznyi rozsda se volt rajta sehol hiába 14 éves. Annyi szép focust néztünk meg aztán mind ott vérzett el mikor alánéztünk. ( szerelő hasonlatával élve, olyan ez mint mikor ott a bomba jó csaj előtted 10/10, levetkőzik és büdös a p***ja, az élettől is elmegy a kedved :D )

Vezérléscsere még hátra van de egyenlőre teszi a dolgát szépen. A rángatás nekem is előjött, teljes gyújtás csere után rendbe jött(30k volt) meg a megvétel után minden szirszar szűrő meg olajcsere meg szilentek cseréje volt 35. így ~7000km után nem bántam meg, bár azért próbálhattam volna alkudni :D.

Most volt vele még egy kellemetlen eset de ahogy utána néztem tipus hiba. A rugó ami visszahúzza középre a váltót eltört így kicsit érdekes volt váltani de ~5000ft-os tétel ugyhogy annyira nem vág földhöz, bár jobb lett ovlna ha nem következik be.

[ Szerkesztve ]

God must love stupid people, he made so many of them.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.