Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Én most egyetemre járós autót keresek, ennél valamivel kisebb kerettel, és nekem úgy tűnt, hogy ennyiért és kicsit többért inkább Mk1 Focus van, szóval nekem csak azon akadt meg a szemem, hogy sikerült Mk2-t venni.

Én egyébként Polo IV-et és Fabia I-et nézek elsősorban, de elég kicsinek tűnik a választék az 1.4MPi-ből, ilyen keretnél pedig szerintem a külföldre menetel nem opció, csak országon belül. Lehet 3 és ötajtós, Fabia esetén 5 ajtós, vagy kombi, a Sedan nem tetszik, de nem is találtam egyébként. Szimpatizálok még a Fiestával is, de ott nem tudom mire kell figyelni, találtam C Corsákat, és egy-két G Astrát is, illetve az volt még feltűnő, hogy rengeteg Renault Mégane II Sedan van fent mind faceliftes, de arról sem tudok semmit. Utóbbiban csak az a furcsa, hogy 5 ajtós és kombi egyáltalán nem, csak és kizárólag a Sedan, de elég patentnak tűnnek. Ezt is már anno úgy csinálták a franciák, hogy a négyajtós gyártását kivitték Törökországba és a silányabb minőség miatt vannak fent ezek az autók, vagy valami teljesen más az oka vajon?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.