Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#148) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Megrendeltem a szükséges alkatrészeket (hátsó fut. jav. készlet kivételével, területi vezető szabin van, ő tud adni rá még némi kedvezményt, ezt mondta a srác a pultnál), 103k lesz így első körben a mutatvány.
Sajnos a két hátsó lengéscsillapítóból csak egy picit drágábbat tudott rendelni (minőségben viszont jobb, legalábbis ezt mondta), mert ami volt készleten Pesten már azt is elvitték. Ez kábé +1900 pénz többletet jelent.
Vezérlésből vízpumpásat veszek, így +15k, ami kicsit sok. De legalább az is le lesz tudva.
Beszéltem a szomszéd autószerelővel, jövő héten viszem át hozzá a verdát. Kábé 50m. :)
Már ma délután mehetnék az alkatrészekért, de a kedvezmények miatt csak kápével fogok tudni fizetni, ebben a hónapban pedig már felvettem a limitet, így másodikán megyek majd a holmikért.

Szállingóznak az ebayről rendelt csicsák is. Kormánydísz, kartámasz, oldalsó visszapillantóra esővédő már megérkeztek. A többi még úton van.

Előtte:

Utána:
3M ragasztós. Meglátjuk mennyire lesz tartós.

A kartámasz:

Nagyon passzentos, nekem első blikkre bejön. Elég húzós is volt az ára, 9,5k. De még így is a legolcsóbb volt amit találtam. Három állásban kihúzható/meghosszabbítható, a hátuljában pohártartó és hamus rekesz, utóbbi szigorúan nem lesz használva a rendeltetési céljára.

A műanyag pöcköket elég macerás volt betenni a helyükre, a mellékelt beszerelési útmutató egy kalap kaki.

Ha nagyon bele akarnék kötni, akkor ennyi baja van:

Plusz egy 200Ft-os kulcstartó:

Az oldalsó visszapillantó tükrökre ragasztható esővédőről nem lőttem képet.

Az üléshuzat is friss, mondjuk nem sok jót várok ettől. De ha a nyárig kibírja szakadás nélkül akkor már megérte megvenni. Majd valami minőségi huzat kell rá, talán kárpitossal kéne egyeztetni. Az első ülések alatt szivargyújtós ülésfűtés van, már csak épkézláb elosztót kell venni, hogy működtetni is lehessen egyszerre a két seggmelegítőt és a kamerát is egyszerre.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.