Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) updog


updog
senior tag

Jó egészséget és sok boldog pillanatot! :)

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#2) zarayg


zarayg
aktív tag

Egészségben gazdag életet a picinek és kitartást nektek! :) Mi csütörtökre vagyunk kiírva, már mi is nagyon várjuk a pillanatot :B

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#3) flymi válasza updog (#1) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Köszönjük! :R
Őszintén nem hittem, hogy ennyire el fogok érzékenyülni, de mikor az anyja mellkasára rakták a kis porontyot majd utána mikor én is a kezembe vehettem már bepólyálva na akkor örömömben könnyeket hullattam. Sőt, még az ég is megkönnyezte a jöttét.
Most még utoljára jól kialszom magam. :D

zarayg: Mi április 10-re voltunk kiírva így kicsit korábban érkezett, de sebaj.
Viszont kívánok nektek is minden jót, sok boldogságot és örömteli pillanatot! Egy percre sem bántam meg, hogy bementem a szülésre, igazi csoda egy gyermek születése.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#4) zarayg válasza flymi (#3) üzenetére


zarayg
aktív tag

Köszönjük! :R Mi április 4-re voltunk kiírva, de a doki mondta, hogy jönnie kell hamarabb, így március 28-án fog megszületni valamikor :U Nálunk is apás szülés lesz, semmiképp nem mondok le egy ilyen jellegű érzésről!

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#5) Luck Dragon

Gratulálok tiszta szívből!

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#6) updog válasza flymi (#3) üzenetére


updog
senior tag

Semmiért nem adnám, hogy ott lehettem végig, de azt is meg tudom érteni, aki nem szeretné ezt átélni, azért 1-2 dolgot ki/át kell ott kapcsolni fejben :)

Nálunk a legdurvább az volt, hogy vállat vontam kb. mindenre ami történt, de majdnem elájultam mikor feleségem kézfejébe beszúrták a kanült, na az ilyenektől vagyok rosszul igazán :D

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#7) Tothg86


Tothg86
tag

Gratulálok, sok boldogságot és egészséget! Nagy kaland, csodás dolog!
A hűtők pedig hálás darabok, nem fog kiszáradni bennük a kondi, amíg rád várnak a polcon :D

(#8) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Gratula. És kitartás.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) Ygg


Ygg
senior tag

Gratulálunk!

(#10) tatu9


tatu9
tag

Gratulálok nektek! :C

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#11) greenity


greenity
aktív tag

Gratulálok :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#12) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Reggelt!
A születés csodájában a babának és az anyukájának volt a legnagyobb szerepe, de örömmel zsebelem be helyettük a gratulációkat! :D

Tothg86: A hűtőkkel kapcsolatban nagyon igazad van: világvége plusz egy év. Egy léghűtés kábé ennyire örök életű.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#13) sagesz93


sagesz93
addikt

Gratuláció! Ugyanezt éltem át január 16-án(21re volt kiírva), hajnal 3tól fájások, aznap volt kiírva NST-re reggel 10-re, azt mondta kibírja addig... 9:30kor amikor ültünk a kocsiba már 5percenként fájt... :D NST-n azonnal küldték fel a szülészetre. 14 órakor meg is született a drága kisbabánk Emma Zselyke :K :C

[ Szerkesztve ]

(#14) Lenry


Lenry
félisten

Adina. tök jó név :K
gratulálok

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) cinemazealot


cinemazealot
addikt

De jó ilyen bejegyzéseket olvasni. :))

(#16) #77646080


#77646080
törölt tag

Gratulálok nektek és minden jót a családnak. :) Ezt a keresztnevet eddig nem is hallottam, de jól hangzik. Jó választás. :K

(#17) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Kicsit fura, mert ugye ugyanazzal a magánhangzóval kezdődik, mint amire az első keresztneve végződik, de közös megegyezéssel született ez a párosítás. Ami páromnak tetszett az nekem nem, ami meg nekem tetszett azt ő szavazta le. Valamiért azok a keresztnevek amikben van "a" betű jobban tetszettek.
Másodiknak eleve olyant kerestünk, ami nem annyira hétköznapi. A névválasztás nehezebb szülés volt. :D
Ha fiú lett volna (egyszer sem mutatta meg magát rendesen ultrahangon) akkor talán Gergő lett volna. Majd következőnek. :) Nem vagyunk elkésve semmivel.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#18) AxBattler


AxBattler
félisten

Gratulálok, jó egészséget kívánok! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#19) dugynok


dugynok
senior tag

Gratula, hatalmas öröm a gyermeked első pillanatàban ott lenni :)

(#20) janeszgol válasza flymi (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Gratula! :)

Nekem ha végre lesz majd gyerekem és lányom lesz, ő Krisztina lesz. Nekem a Krisztina a női nevek királynője. Ha fiam lesz, akkor meg János utánam. De szép neve lett a lányodnak is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) flymi válasza janeszgol (#20) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

A női nevek királynője nálam a Viktória, de azt már az asszony bitorolja. :)
(Nem is mondhatnék mást... :DDD )

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#22) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Gratulalok! (hamarosan legozhatok, lanban is retro gammazhattok stb :D )

(#23) flymi válasza RexMaximus (#22) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

:R Csak már engednék őket haza a kórházból, de valószínű a hétvégét még bent töltik. Besárgult és infra alatt van.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.