Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

"A készülék a hát szétnyitásakor is összecsukásakor is lejátszik egy dallamot, amit nem lehet kikapcsolni"

Na, ez egy vásárlást kizáró tényező, legyen szó bármilyen készülékről.

Szerk.: a fotók hihetetlen sz*rok :Y

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Azok a tesztfotók. :O Már azzal jobban járna az ember, ha kézzel kezdene el rajzolni. :(

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) tjb007


tjb007
nagyúr

Ez úgy 3,2 megapixel ahogy én vagyok a köztársasági elnök.

Formára nem néz ki rosszul, alap telefonnak nem rossz.

(#4) Samott


Samott
addikt

"Rengeteg hölgy kérdezi tőlem e-mailben, hogy milyen kagylótelefont tudok nekik ajánlani, amire általában nem tudok mit válaszolni, mert manapság nagyon az ilyen kialakítású mobiltelefon."

Mintha hianyozna innet valami... ;)

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#5) Rhino666


Rhino666
őstag

"...mert manapság nagyon az ilyen kialakítású mobiltelefon."

ritka?? :F

Szerk: Elég nosztalgikusak a tesztfotók, legutóbb 6 éve fényképeztem ilyen minőségben telefonnal... :DDD

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#6) kcsa


kcsa
veterán

megjött a nyelvtannáci :)

akkor most már vagy legyen logó (ezt preferálom) vagy logotípia, de semmiképpen se logótípia ;]

(#7) bela5


bela5
aktív tag

Nekem teljesen a Nokia 6131 jutott eszembe a cikk olvasasa kozben...

(#8) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Javítottam a jelzett hibákat, thx.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) BloodRay


BloodRay
veterán

Azért a fedlap nyitó-záró hang kikészítene rövidtávon úgy érzem. Egyébként nem is csúnya a készülék szerintem. A "fényképezőgépe" hozza a kínai szintet.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) kaller1


kaller1
veterán

Mennyit kérnek az oroszoknál a készülékért?

.::> <::.

(#11) Probber


Probber
őstag

Ez egy ilyen igazi össze-vissza telefon, mindig van egy negatív, ami a pozitív részeket rombolja.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#12) jannuss


jannuss
tag

Nekem bejön, kéne poénból.-)

(#13) JanFe


JanFe
aktív tag

Erdeles leszulek :)

"There is nothing permanent except change"

(#14) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Nem olyan eredeti a kialakítás:

Csak a SE Z600 mechanikája nem problémás. :))

(#15) Duree


Duree
veterán

Hát nekem biztosan nem kellene,pedig a kétkártyás megoldás nagyon szimpatikus.
Tele van hibákkal a sok jó tulajdonság mellett.Jó lenne ha valaki tudna olyan telót gyártani amiben nincs hiba

duree54

(#16) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát a borzasztónak titulált nyitómechanikáról azt hittem több leírást kapok :D

Viszont nekem furcsa az a 3,2 MP...
Az MTK régebbi darabjai arról voltak híresek hogy max VGA Camera, a későbbi chipek is épphogy kezeltek nagyobb kamerákat, szerintem itt szépen szoftveres úton csináltak 1-2 MP-ből 3,2-öt, azért ilyenek a fotók.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

A legdrágább telefonjuk is olyan 40e Ft, ami már érintős. Szóval ez a kagyló nem lehetett több 20-25e Ft-nál. De már nem nagyon lehet kapni szolgáltatóknál.
A most elérhető Fly telefonok listája: [link] (1rubel = ~8HuF)

[ Szerkesztve ]

(#18) stratova


stratova
veterán

Nincs ezen semmi különös. Régen csak ráírták a dobozra, hogy 3,2 Mpixel de VGA volt. Ez most annyit változott, hogy interpolált a kép :] Atyám K700i-je is tudott 1,3 Mpixelt interpolálva, olyan is volt. De annak a leírásában legalább VGA szerepelt.
Érdekes készülék. Kár a jó fülest ilyen fapados zenelejátszással párosítani.

(#19) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Érdekese jószág.
Elég durvák azok a tesztképek. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#20) svili


svili
tag

Minek - és főleg kinek - kellett ezt a tesztet megjelentetni? Kapni nem lehet (szerencsére) - ennél még a gyorsboltban kapható kínai "csodák" is jobbak..

A "Tetszett" plecsnit meg végképp nem értem - kívánom a tesztelőnek, ne legyen ennél jobb telefonja.. :C

Félig off: Persze a Nokiát és az SE-t fikázni és ekézni kötelező - az ilyen ipari hulladék meg tetszett plecsnit kap...... :W

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#21) kaller1 válasza svili (#20) üzenetére


kaller1
veterán

Ha nem tűnt volna eddig még fel, időnként megjelennek olyan készüléktesztek is, amik nálunk nem kerülnek forgalmazásra, amivel egyébként semmi gond nincs. :U

.::> <::.

(#22) svili válasza kaller1 (#21) üzenetére


svili
tag

Ha figyelmesebben elolvastad volna amit írtam, nem az a fő gond, hogy nem lehet itthon kapni (vagyis nem forgalmazzák hivatalosan), hanem az, hogy kritikán aluli a minősége.

Egy kagylómobilnál az akadozó nyitómechanika nem kicsit rontja az eszköz használhatóságát. A fos kamera és primitív zenelejátszó szinte hab a tortán..

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#23) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

eddig még nekem csak a motorollának tetszett a kinyithatós készüléke...ez ha nálam lenne magasra szállna...vagy messzire...-még nem tudom, hogy dobnám- :U :R

(#24) vadkörte válasza eldiablo (#14) üzenetére


vadkörte
addikt

Ránézésre nekem is a Z600 nyitómechanikájára emlékeztetett. Azzal is volt probléma. Az enyém, 3 éves korára megette a szalagkábelét. Ha volt kontakt napokig semmi baja sem volt, ha olyanja volt képes volt 5 percenként hanyattdobni magát...
Ettől függetlenül imádtam.

Üdv. V. Körte

(#25) kaller1 válasza svili (#22) üzenetére


kaller1
veterán

Én nem látok kritikán aluli minőséget(kamerában az MTK készülékek 98%-a ennyit tud, ez nem újdonság), szerintem kissé szigorú szemmel nézel a készülékre. :)

.::> <::.

(#26) eldiablo válasza vadkörte (#24) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Édesanyám Z600-a a mai napig működik, csak a töltő csatija nagyon csúnyán bekorrodált. :D

(#27) SsPL711


SsPL711
őstag

Videón láttam, hogy ennek a mobilnak a szétnyitásakor szinte kipattan valami rugós mechanikától a fedlapja. Mintha valami gombot is kellett volna nyomni hozzá, de ezt nem láttam kristálytisztán.
Nem lehet, hogy a tesztelő ezt nem tudta előre, hogy milyen módon kell szétnyitni és esetleg szétfeszegette?
Mert ha igen, akkor azután nem csodálkoznék ha akadozna a nyitó mechanika.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#28) dre75 válasza SsPL711 (#27) üzenetére


dre75
tag

Van a YouTube-on egy videó ahol látszik hogy gombnyomásra pattan ki a fedél!:) :R
Amugy nem rossz telefon csak igazán odafigyelhettek volna ezekre a hibákra!Jobb kamerával, jobb zenelejátszóval stb. elég jó kis telefon lehetett volna belőle!
Akár még drágábban is lehetett volna adni:)

[ Szerkesztve ]

(#29) SsPL711 válasza dre75 (#28) üzenetére


SsPL711
őstag

Megnéztem a videót még1x, de nem látok gombot.
Csak trükkösen "kilöki" az ujjával az illető a fedlapot.
Jó sokat gyakorolhatta, felér egy bűvészmutatvánnyal.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#30) doggie


doggie
aktív tag

Tényleg valami komolyabb tudású dual-sim-es telcsi nem jelenik meg hazánkban?

"Hát minden, minden e világon csak álomba ködlő furcsa álom..." EAP

(#31) janes74


janes74
senior tag

Na ez a teló amit nem ajánlanék 1 hölgyismerősömnek sem. :(

(#32) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

+ A gombok kialakítása nagyon jó!
+ Dual Core sim

- Minden egyéb

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#33) rep3at


rep3at
őstag

Különlegességnek nem rossz, de nem kéne.

Forward thinking. كرر

(#34) lsebestyen


lsebestyen
addikt

a kamerája vicc:D ennél még szeretett SE k310i-m is jobb képeket csinált fénykorában :C

(#35) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Szép külső, szép kijelző, borzasztó kamera, még el is fogadnám, ha hozzám vágnák. Ez a szutyok ZTE helyett mindenképp... :W

A nyitómechanikáról meg előttem már publikáltak, nem tűnt a videókon sem rossznak, max szokatlan. De hát a Nokia 6131 is ilyen. Ha nem a gombbal nyitod, furán nyílik...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#36) johny dragon válasza svili (#20) üzenetére


johny dragon
aktív tag

:W :W :W :W :W :W Ezt nem kommentálnám. Annyit azért elárulok: a "Tetszett" plecsnit azok a készülékek kapják, amelyek (bár nem feltétlen jók tudásba, minőségben, vagy ár/érték arányban), amelyek tetszettek a tesztelőnek, jelen esetben Bochának.
A teszt pedig hozza a szokásos minőséget.

Xperia mini pro 4.0.4

(#37) Kroni1


Kroni1
veterán

fáin cucc!

(#38) Phami


Phami
tag

Teljesen pozitív a headset, de az a valami amit a kamera helyére tettek az rém szörnyű:D

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#39) Mindy-Lee válasza svili (#20) üzenetére


Mindy-Lee
tag

"A "Tetszett" plecsnit meg végképp nem értem - kívánom a tesztelőnek, ne legyen ennél jobb telefonja.. "

Ez mire volt jó, miért kell még rosszindulatúnak is lenni? :(

(#40) Phami válasza svili (#20) üzenetére


Phami
tag

Tök jogos meglátás és mindenkinek egyéni véleménye legyen, ez a jó, de a tetszett plecsnis beszólásodra pedig inkább én nem mondanék véleményt :)

Cheap Rap Beats, Buy Beats Online - www.ThisIsPhami.com /Trium Mars - Alcatel OT 557 - Sagem My 411V - Samsung L700 - Motorola Milestone - Samsung Galaxy Note 2/

(#41) Maxentius


Maxentius
addikt

Szeretjük ezeket a kuriózum-készülékeket, de csak addig, amíg csak monitoron látjuk őket. :D

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#42) Xaels válasza Maxentius (#41) üzenetére


Xaels
félisten

Egyet értek.

Ezeket a cikkeket nagyon szeretem olvasni, de én tuti nem bírnám ilyen jól összeszedni a gondolataimat egy ilyen ...-ról szóló cikkhez. Respect Bogéknak ezért is :R

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43) Malachi


Malachi
addikt

de viccesek vagytok néhányan, te jó ég. valami indokot mondjatok már arra, hogy kategóriáján belül mi a gond ezzel a telefonnal. nem csillópixeles fotomobil, nem vájtfülűeknek készült, csak egy egyszerű kagyló kialakítású mobil. esetleg a formáján és az anyagfelhasználáson lehet elmélázni, de a többi kifogás...én nem értem, komolyan. hsz. gyűjtés rulez, hm?

(#44) Rav3n02 válasza Malachi (#43) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Attól függ melyik kategóriát nézzük... :)

Ha azt a kategóriát amibe valójában bele akarna illeni, akár csak a Sony Eriscsson walkman sorozatot figyelembe véve, akkor egy rakás nem mondom micsoda...ha csak az alapfunkciós dual simes mtk platformos mezőnyben akar villantani akkor meg egynek elmegy, mert pofás...

főleg azért nehéz rá mit mondani, mert nem tudni a pontos árat.....

(#45) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

a készülék pocsék fotókat készít

Enyhe kifejezés volt.

(#46) CoolBoy323 válasza mrlujoak (#35) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ez a szutyok ZTE helyett mindenképp...

ez teccett... az agyonistenített "okos"olcsótelefonnak jól beszóltál... ezért megköveznek majd :DD de én veled vagyok :D

(#47) svili válasza Mindy-Lee (#39) üzenetére


svili
tag

Nem rosszindulatból írtam - egészen egyszerűen nem értem, hogyan kapott "Tetszett"-et...
Talán cinikusan fogalmaztam, de amikor ennél fényévekkel jobb készülékek nem kapnak semmilyen "plecsnit", akkor finoman fogalmazva indokolatlannak érzem ezt a minősítést.

Részemről a "vitát" lezártam, úgy gondolom rám is vonatkozik a szabad véleményalkotás joga... :K

''A konyak a szocializmusban a nép itala, amit választott képviselői útján fogyaszt!''

(#48) johny dragon válasza svili (#47) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Leírom, mert még senki sem írta le: Tetszett=/=Ajánlott lite. Tetszett=A cikkírónak (jelen esetben Bochának) tetszett (wow) a telefon. Ez nem jelenti azt, hogy ajánlaná is. És még valami: a plecsni szubjektív. Az objektív dolgok az oldalsó táblázatban vannak.

[ Szerkesztve ]

Xperia mini pro 4.0.4

(#49) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

"közben fogva pedig csak minimális nyekergést" ez így érdekes, nem kézben fogva?

(#50) pista59 válasza CoolBoy323 (#46) üzenetére


pista59
senior tag

Nem hiszem, hogy megkövezik. Neki, neked ez a véleményed, és kész.
Kár, hogy nincs pár ilyen, elcserélném veletek szutyok zte-re :DD

A győztes féreg irtó baktérium

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.