Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Juveman


Juveman
tag

Lumia hatás védőtokban.Samsung Lumia S3 :D

(#2) rudymester


rudymester
senior tag

Ezek már hetek óta forgalomban vannak.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Az ilyen engem csak idegesítene. Nem használok semmi védőtokot, főleg nem gagyi szilikonost. Ez egy fokkal jobb azért.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) Tono10


Tono10
csendes tag

Kicsit túlzás, hogy minden oldalról véd! Vagy átlátszó az alja és a teteje? :(

Ha üzenetet kapsz, illik válaszolni!

(#5) saiyajin


saiyajin
senior tag

Egyik ismerosom mar majusban ilyet vett rogton mikor megvette az S3-at, bar igaz az nem samsung. Eleinte nekem se tetszett, de tobbszor latva azt kell mondjam tenyleg jofele tokok ezek.

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#6) janos1988 válasza Juveman (#1) üzenetére


janos1988
addikt

Még jó, hogy nem az apple gyártja a Lumiákat. Most rögtön perelne, hogy a színes védőtok megtéveszti a vásárlókat és összekeverhető a Lumiával. Kérvényeznék a Föld összes bíróságán azt, hogy tilcssák be az univerzumban a színes tokokat.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#7) Gomez86


Gomez86
őstag

Mondjuk ha aktív lenne akkor több értelmét látnám...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#8) sanyijedi


sanyijedi
őstag

az a rossz benne, hogy nem látszik a led ha csukva van. szóval ha leteszem az asztalra akkor a státusz led takarva van..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#9)



csendes tag

Pofátlanul drága.
Leejtéskor jó eséllyel arccal lefelé kinyílik és rommá törik a kijelző.
Legalább mágnesesen záródna...

(#10) Juveman válasza janos1988 (#6) üzenetére


Juveman
tag

Apple az nem normális,az tuti,hisztizne már.Mondjuk ezekért a nevetséges perekért a szabadalmi hivatalok a felelősek.Biztos elküldeném bármelyik gyártót a p.csába,ha lekerekített téglalapot próbálna levédetni.Kiröhögném.

(#11) moleculez


moleculez
veterán

sracok ne almazzunk legyszi

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#12) #01696768 válasza Tono10 (#4) üzenetére


#01696768
törölt tag

Nem, lukas. Pont ma láttam boltban, és gondoltam is, hogy juhhhhé, mostmár azoknak is van tok, akik közben szét akarják horzsolni a sarkakat! :D 2 in 1, mint a levágott végű kesztyű.

(#11) moleculez
Pedig az az orvost is távol tartja! :P

[ Szerkesztve ]

(#13) Cyberpunk válasza #01696768 (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja minden napra 1 alma, az fél egészség. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) arkades válasza janos1988 (#6) üzenetére


arkades
aktív tag

tilcssák? :W

Каждый дрочит как он хочет.

(#15) Graphics válasza arkades (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem kell minden helyesírási hibát komolyan venni, főképp ha az a drámai hatás és az ironizálás végett kerül bele egy szövegkörnyezetbe :) , lásd.: Apple ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) Kashim


Kashim
őstag

Ahogy nézem eljutottunk arra a színvonalra, hogy már almás hír sem kell, hogy végig lehessen velük fújolni egy topicot...

(#17) janos1988 válasza Graphics (#15) üzenetére


janos1988
addikt

Ehhez fel kell nőni, hogy ércsék.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#18) arkades válasza Graphics (#15) üzenetére


arkades
aktív tag

Ja, hogy ez a drámai hatás miatt lett így írva :R Egyébként nem értem, az Apple valami ellenség, aminek a nevét mindig negatív értelemben kell használni és akkor jó fej vagyok?

Каждый дрочит как он хочет.

(#19) arkades válasza janos1988 (#17) üzenetére


arkades
aktív tag

Akkor Te már nagyon felnőttél.

Каждый дрочит как он хочет.

(#20) NeRo28


NeRo28
aktív tag

El nem tudom képzelni ki az a marha aki ilyennel elcsúfítja a telefonját!Megjegyzem nekem is s3 van de eszembe nem jutna rárakni semmit.

(#21) Apika


Apika
Közösségépítő

Szvsz kivétel nélkül mindegyiknek borzalmas a színe...

(#22) caius marius


caius marius
tag

Igen. Szóval ezek a tokok hónapok óta kaphatók. Az SIII-hoz júniusban már lehetett kapni. A Note2-höz is már ahogy bejött. Ha valaki kímélni akarja a telóját, annak érdemes venni. Én az SIII-ra vettem, és most a NoteII-re is fogok. Poros dzsuvás helyen melózok tok nélkül kb. egy perc alatt karcolnám össze a kijelzőt. Illetve az SIII-on már van is mikrokarc, mert nem vettem rá fóliát. Azóta is idegesít. Nem látni ugyan, csak ha keresem, de akkor is.

[ Szerkesztve ]

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#23) brumi1024


brumi1024
veterán

"mely a fényes műanyag felületnél jóval biztosabb tartást tesz..."

(#24) bok92


bok92
addikt

Mondjuk jól néz ki, csak más kérdés,hogy mennyire praktikus.Ha telefonálok, akkor oldalra elhajtott fül eléggé bénán néz ki... :U :DDD

(#25) alec.cs


alec.cs
tag

[Ilyen] típusú tokot keresnék Note 2-höz.

Tud valaki ilyet?

(#26) caius marius válasza bok92 (#24) üzenetére


caius marius
tag

Nem feltétlen! Behajtod a készülék mögé, oszt jóccakát.
:K

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.