Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapo83


Csapo83
aktív tag

Ha legalább úgy szól mint az S8 pároshoz adott AKG füles akkor nagyon érdekes vétel lehet. Persze ez ár kérdése is....

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#2) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

bóvli kacat túlárazva.Samsung ne erőlködjön zenei kiegészítőkkel nem megy nekik

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#3) Csapo83 válasza kovaszoskeny (#2) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Amióta felvásárolták a Harman Kardon-t azért van náluk tudás. Nem tudom hogy próbáltad e azt a fülest amit pl az S8-hoz adnak gyárilag.... ( bár arra nem is a Samsung hanem az AKG logót teszik fel )

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#4) helixP


helixP
nagyúr

Legnagyobb megdöbbenésemre bizonyos emberek valóban használják az ilyen fülhallgatókat az utcán :Y

[ Szerkesztve ]

(#5) slimshady válasza helixP (#4) üzenetére


slimshady
senior tag

Nem próbáltam még ilyet, de a kialakítása nem tetszik. Nem tudnám elképzelni magamon.

üdv.: SlimShady

(#6) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

iPhone-nal működik? :DDD

Most viccen kívül...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) Csapo83 válasza kakuk.tamas (#6) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Igen

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#8) mackoman


mackoman
tag

Egyszer vettem Bluetooth fülhallgatót Samsungtól ,soha többet .Használtam vagy 5-6 alkalommal,aztán a csiptető része eltört ,persze nem cserélték,ráfogták hogy nem rendeltetés szerűen használtam .Samsung terméket soha többet.

(#9) mackoman


mackoman
tag

Valszeg működik .

(#10) Csapo83 válasza slimshady (#5) üzenetére


Csapo83
aktív tag

A kialakítás egy dolog de én a hangminőségre gondoltam. Amúgy mint vezeték nélküli sztereó füles nem rossz a kialakítása mert normális akkut tudnak így belerakni, nem a füled húzza le és megoldható a normális sztereó kialakítás is.

Ha van lehetőséged próbáld ki azt az AKG fülest és meg fogsz döbbenni, eddig tartozékként még csak hasonló minőséget sem láttam a piacon, kb semmi köze a régi Samsung fülesekhez sem hangzásban sem pedig anyagminőségben.

Ha ezt használják alapul az újabb samsung fülesekhez ( persze nem a belépőkategóriában ) akkor azzal csak nyerhetünk ( persze árazás kérdése is )

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#11) Somatom


Somatom
veterán

Nem értem, hogy a flexibilitásában mi az újdonság. 100 fokban bármelyik műanyag füles hajlítható. De minek? Olyan melegben az ember nem zenét hallgat, hanem megpusztul. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12) Pot$imanu$


Pot$imanu$
tag

Jól néz ki.

Potsimanus

(#13) Csapo83 válasza Somatom (#11) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Szólhat hozzá a gyászinduló..... :DDD

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#14) Segal


Segal
veterán

En aut nem.ertem ezekbe mi a vezeteknelkuli amikor mindket oldalon ott a drot...
Ennyi erovel az az egy ami elmegy a telefonig mar nem oszt nem szoroz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#15) Csapo83 válasza Segal (#14) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Nekem általában pont azzal az egyel van bajom és szerintem ezzel még sokan vannak így...

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#16) Skynet258 válasza Csapo83 (#15) üzenetére


Skynet258
veterán

Így van, nekem egy Level U van használatban, szeretem is, csak kicsit lehetne hangosabb mert a busz is képes elnyomni a hangját ha úgy van. És általában úgy van. :D

https://geekpulse.hu

(#17) Segal válasza Skynet258 (#16) üzenetére


Segal
veterán

A bt headset soha az eletbe nem lesz hangos.
Anno en is el voltam ajulva attol hogy hu vezetek nelkul atmegy a hang aztan kiprobaltam egyet meg meg egyet es ra kellett jonnom hogy akkora arat kell fizetnem a vezetekmentessegert (ami minden masodik esetbe ugye szerintem nem is vezetekmentes) hogy nekem nem eri meg. Pont a hangero veszik el ezeknel.
Persze szerencsere nem vagyunk ugyanolyanok es igy valakinek meg pont az az 1m vezetek a kizaro ok:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#18) wwwolfman


wwwolfman
tag

Nu akkor némi tapasztalat.

Samsung Level U
Gondoltam futni kéne vele, mert a jelenlegi JBL Reflex Mini BT (egyébként kib. jó hangú önmagához képest, van mellette egy vezetékes Sennheiser In-Ear-om is, hónapok óta elő sem vettem) balosa folyton kirázódott a fülemből.

Fina vb-na T-mobile-ék akkora akcióval árulták, hogy ha hárman megyünk el fagyizni, az már drágább... ennyiért kipróbálom. Úgy is lett. Futni vele nagyon kényelmes, négy pár fülpárnát adnak hozzá, három különböző méretben a negyedik páros kifejezetten sportoláshoz úgynevezett "szárnyas" megoldás.

Hangminőség. Nincs teteje. Nincs alja. Nincs benne erő, nagy hangerőn egyszerűen lekoppan. Plusz a környezet behallatszik, de ez egy sportos fülesnél mondjuk nem feltétlen baj. A hangminőségbeli kihívás már inkább...

Nem titkolt célom az volt, hogy ha mint füles beválik, megveszem a nagytestvért. Hangminőségre teszteltem már (lásd alant), de utoljára ahogy a store-ban jártam, kezembe nyomták a Flexet.

Bontatlan csomagolásból kapta ki a srác. Töltőkábel jár hozzá pluszban, meg azt hiszem három pár plusz dugó. Agybadugós kivitel, ránézésre ugyanolyan, mint a Level U Pro, ami kifejezetten szimpatikussá tette, ismerve a Pro képességeit. A teteje még csak-csak megvolt a hangnak, de az alja már nem - vagy ízléstől függően lehet azt is mondani, hogy zárt, agyba dugósságához képest egész moderáltan adta elő magát a mélytartományban. Sajnos igazi véleményt nem tudok róla mondani, mert mint mondtam, bejáratás nélkül, nyersen kaptam meg. A kábelek elég hosszúak voltak ahhoz, hogy kicsúszás nélkül hátra lehessen nézni velük. Ebben nincs aktív zajszűrés, de az agyba dugóssága okán passzívan már igen sokat szűr, van, akinek zavaró is lehet.

Szóval van benne potenciál, kérdés, mit mutatna bejáratás után. Konstrukciójában annyi lehet a pozitívum, hogy a Level U-k futáskor mocorognak néha hátra felé is, mert nagyjából középen van a súlypontjuk oldalnézetből. Ennek elöl, úgyhogy ha rázódik, valószínűleg előre rázódik. Bár kicsit idegen a két tappancs a vállon. A gombok kézre álltak, viszont műanyagok és krómozottak, kérdés, mennyire bírják majd az izzadságot/strapát.

Samsung Level U Pro

Jó minőségben szólal meg. Van teteje. Van alja. Még azt is mondanám, van tere is, bár ezt agyba dugós-szinten érdemes helyén kezelni. Van hangerő! Bizony. Elegendő ahhoz, hogy ne legyen kedve az embernek túl sokáig maximális hangerőn hallgatni, és akkor sem koppan le. Elkezd mosott lenni a zene (szobai és jobbacska autós rendszerekhez hasonlítok most), de bírja, és mozgás közben ennél több nem kell. A FLAC és MP3 közötti különbség ordít, még amatőr fülnek is jól hallható.

Az aktív zajszűrő valóban működik. Természetesen ilyenkor azonnal összeugrik a dinamikatartomány, de a metró bömbölését az ember csak a valagán érzi onnantól, ami egészen szürreális élmény. Közben tisztán, jól hallhatóan szól tovább a zene a megszokott hangerőn.

Akit esetleg zavar, hogy az agyba dugósság okán nem hallja a külvilágot, annak ott a talk-in funkció, ami éppenséggel bejátssza a környező zajokat. Futás közben egy kereszteződésen átkelésnél nem jön rosszul...

Persze ez is mocorog a nyakon, de ez sem esik le. A fülesek mágnesesen összecsattannak, ehhez különféle funkciókat lehet beállítani, ha letöltjük a Level alkalmazást: zenét kezd el játszani/állít meg, telefont vesz fel/tesz le. És minden egyes alkalmazás értesítését külön-külön lehet engedélyezni/letiltani.

A JBL Reflex Minivel kutyafuttában összelőttem, hogy mennyivel rosszabb, de nem találtam semmi égbekiáltót.

A Level U és Flex üzemidejével kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, az U volt nálam pár napig, próbálgattam is, de nem merült le. A Pro-t reggel elindítottam, és letettem az asztalra, hadd járódjon. 6-7 órát közepes hangerőn biztosan bír, ez a tapasztalatom, persze kikapcsolt ANC-vel.

Árban a Level U asszem 15 ezer volt (kivéve Fina VB, mert ott 4, azaz NÉGY ezer forint volt darabja, pontosabban 3.999.-. Tehát ha valaki most vadászik bontatlan Level U-ra, és 11 ezerért látja a gyófogáson, nem mondom, hogy épp akkor akarnak rajta hétezret keresni, de lehethogy.)
Az U Flex 25 ezer
A Level U pro 35 ezer - lenne, ha nem lenne most a Samsungnál akcióban 19.990.-ért.

Remélem, tudtam segíteni.

(#19) Skynet258 válasza wwwolfman (#18) üzenetére


Skynet258
veterán

"Remélem, tudtam segíteni."

Tudtál. Vettem is egy Level U Pro ANC-t... :R Eddig kiválóan teljesít, igaz csak próba üzem volt. :K

https://geekpulse.hu

(#20) wwwolfman válasza Skynet258 (#19) üzenetére


wwwolfman
tag

:DD :))

Szerintem jó vétel volt.

(#21) slimshady válasza Csapo83 (#10) üzenetére


slimshady
senior tag

A vezetekes AKG fulest, amit az S8-hoz adnak probaltam, igazabol azt hasznalom. Vezetek nelkulit, csak futashoz hasznalok. Azt 3k-ert vettem es tokeletesen megfelel edzeshez. Viszont az teljesen mas kialakitasu.

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.